Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-116 z 116.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Crvt: „ Cytat: „Wszyscy "flotowi" gracze z topki mają aktywnego odkrywcę, zarabiają krocie to wiadomo, że będą przeciwni wszelkim ograniczeniom swoich zysków - nie będę tutaj pokazywał palcem o kogo chodzi w tym temacie. ” I am profiting a lot from the expeditions, and I speak against it. The fact that it is profitable doesn't mean it is fun, or that some of can't see what it does to the game. ” Akurat ziomeczku nie miałem Ciebie na myśli jednak cieszę się że wykazujesz zdrowe podejście…

  • Zgadzam się z dexPL. Odkrywca posiada zbyt duże możliwości jeśli chodzi o zysk z ekspedycji. Widziałem raporty gdzie na pz leży 1,2 MILIARDA surowców z jednej ekspedycji. Kilka takich lotów dziennie generuje kolosalne zyski - nieosiągalne dla innych klas. Ani zbieracz tego swoim eko nie nadrobi ani generał latając na inne floty. Z resztą na którym wymarłym uni gdzie gra po 200 kont można tyle zarobić w 2h i to we własnym układzie? Gdzie nie trzeba opóźniać lotu, nie trzeba obawiać się kontry na …

  • Cytat od LordOfLights: „ Roznica polega na tym ze to nie jest blad ktory gdzies tam jest jakims skryptem, programem, klikaniem, otwieraniem osobnych okienek czy cos w tym stylu. Ten blad zostal legalnie wprowadzony !!! Tyle mam do powiedzenia na ten temat. Nie chce mi sie tego dalej tlumaczyc. Juz bylo to walkowane wielokrotnie. ” Widzę poziom dyskusji jest wprost proporcjonalny do długości skoków Roberta Mateji Dobrze chłopak mówi - to żadne błędne skrypty, błędne zapytania, błędne funkcje i pr…

  • W rynku przy wpisywaniu ceny kwota powinna być formatowana - albo kropkami albo spacjami co 3 cyfry. Nie wiem czy wpisałem 100 tys. 10 tys. czy milion.

  • Dobrze Piciu mówi. Było 50 osób, które się udzielały. Jeden zadał pytanie, znalazł błąd, 5ciu innych sprawdziło czy rzeczywiście tak jest, a kolejne osoby napisały jak to rozwiązać. Tak samo było z informacjami o tych nowościach. Nie wiadomo jakie przeliczniki, jakie wzory co jest prawidłowe i jak działa. Sami użytkownicy testowali i udzielali sobie informacji. - Teraz jak wysyłam kolonizuj z księżyca z 15 pozycji na 1 w tym samym układzie to po powrocie floty dostaję info że wróciła z planety 1…

  • Co do rynku to w zakładce ofert i własne jest historia kupna/sprzedaży waszych transakcji na koncie. Jeśli są dane sprzed 2 tygodni to znaczy że gdzieś się to jednak zapisuje. Jedno porządne zapytanie do bazy, kilkanaście kilkadziesiąt tysięcy danych. Wszystko do EXCELa i wiadomo kto co i na ile ma za uszami. Wszystko jest do ogarnięcia. Pytanie czy ktoś się za to weźmie. Ponownie pozdrawiam serdecznie

  • Dajcie sobie już spokój z tym pisaniem. Cała obsługa gry ma to gdzieś. Cały ten rynek i inne błędy typu wylogowywanie z gry. Nikt wam tutaj nie odpisze, nie wytłumaczy.Na dole w pasku forum widać pomarańczowe nicki czytające tę treść a jedynie CIAPka coś się udziela - to jeszcze ją dobijacie. Żaden GO nic wam nie wytłumaczy bo sam nic nie wie na ten temat. Cała ta aktualizacja była wprowadzona na siłę. Nie wiadomo co jak miało działać. A opis klas i całe to FAQ Arta na forum wygląda jakby ktoś t…

  • Zacząłem dłubać w tym rynku ale w kwestii przedmiotów. Dlaczego Dopalacz Deuteru 30% mogę sprzedać max za: - metal - Dozwolona rozpiętość cen 323 555 - 924 444 - kryształ - Dozwolona rozpiętość cen 194 133 - 554 666 - deuter - Dozwolona rozpiętość cen 129 421 - 369 776 Przy produkcji deuteru 6kk dziennie to 1,8kk. Razy 7 dni to 12,6kk deuteru. Chyba ktoś zapomniał że taki dopalacz ma różna wartość dla kogoś z top 700 i kopalnią na 20 lvl a różną dla top 50 i kopalnią 39-40. Kto ustala te widełki…

  • Cytat od xxX NIGHTHUNTER Xxx: „Cytat od bocieek: „tutaj z tego co widziałem screeny, to stały floty w momencie starcia. A że 6 w obronie nie policzyło to już nie przez sondy. Dlatego musi być przywrócona ta flocisz ” moment starcia jest jak się starcie pokaże a nie jak upłynie czas dolotu flot atakujących. My na fali widzieliśmy jak kolejne floty broniące Adama zawracają (pomimo że raportu wciąż nie było widać), recki przez 5 minut wracały puste, nie było raportów ze zbiórki. Nasze floty z ataku…

  • O kurczaki Maniula jak Ty mnie tutaj teraz zaimponowałeś aż mam zawał graty ładnego STarcia, masz co przetapiać i czym latać. Widzę dalej bawicie się w tą gierkę, dalej są te same świnki i prosiaczki z brudnymi ryjkami, które kwiczą że są najlepsze ale że Sandera i Rudą ktoś przerobił i nikt mi nawet smsa nie podesłał ?? foch, miałem na tę okazję konfetti i szampana - co prawda za 9,50 z żabki ale był pozdro ze świata bez cyferek, pozdrów ode mnie wesołą kompanię jakby się znalazło jakieś konto …

  • Cytat od szturman: „Trochę głupio wklejać bo to znowu BFS i dalej według wielu jestem zerem ogejmowym” Musisz robić jak Ruda. Kupić konto, potem z telefonu wysłać je na FSa. Teraz wymyślasz bajeczkę jak to obserwowałeś obrońcę dniami i nocami. Wynajmowałeś jehowych żeby pukali do jego mieszkania i odciągali go od komputera. Jak to siedziałeś cały czas w zaparkowanej niedaleko pod oknami furgonetce z naklejkami z kwiaciarni, a tak naprawdę obserwowałeś okna od jego pokoju. Jak to musiałeś uruchom…

  • Gdyby nie te i tamte to wygląda jak ta ta na te te wracające z tamtego od tego tam Graty Szturman , ładne już natłukłeś komarów do 6 zer, przetapiaj na nowe zabaweczki, dzięki za pozdrowienia

  • A czy w czasie łączenia istnieje możliwość wysłania E-MAIL-a do każdego gracza na uniwersach exodus o treści : "Witaj nazwa_gracza. Wkrótce uni na którym grasz zostanie zamknięte. Aby dalej kontynuować grę zaloguj się na swoje konto i przenieś je na inne uniwersum. Masz czas do data. Po tym dniu stracisz dostęp do swojego konta. Team ogame" Podczas poprzedniego unifusion nie było takich emaili (ja przynajmniej nie dostałem) to może ktoś teraz to ogarnie

  • Na ogame.org wstawili ciekawego posta a propos rozwoju ogame: ŁOOO TUUUTAAAAAJ Najciekawszy fragment: Cytat: „the next update will address lost fleets which is still one of the biggest reasons for players to quit OGame. Don't worry, destroying fleets will always be a part of the game, but we want to soften the impact it has on the affected player.” Czyżby jakieś % straconej floty wraca do gracza ?

  • To jak ACS Juadasza i Barabasza na konto kupione za srebrniki na targu w Allegrozolimie Szkoda że Herod Bed nie dowalił upręgierzowania gratulacje dla Heroda i jego pomocników Judaszowi to w sumie nic ... wiadomo jak skończył pzdr

  • Cytat od Marcus: „goku do zobaczenia na permie a wims mam nadzieje że pożegna sie z teamem , sprawa poszła bezposrednio do niemiec takze Goku pozdrawiam przegiełeś z tym , pogubiłeś sie w zeznaniach a tym co jest na pregierzu :)” Priorytetem wyślij z potwierdzeniem odbioru OSZUŚCIE ST nie ma czego gratulować bo i tak tego zysku nie dostaniesz, Rudej zostanie postawiona flota z powrotem, a Ty Goku odeślesz zysk również na planetę do GO. Także spokojnie ludziska, grunt że Ruda i super uczciwy Marc…