Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 110.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ogólnie zysk słaby, straty duże i jeszcze ten moon Mimo wszystko gratulacje a obrońcy pożytku z moona.

  • No KO jak nic i to bez strat własnych. Gratulacje. Obrońcy odbudowy.

  • No tu już trochę lepiej bo i % większy i straty mniejsze. Graty, zysk wiesz gdzie słać Obrońcy SzO.

  • Procent mały, straty duże no ale zawsze coś do przodu jest więc gratulacje Obrońcy SzO.

  • @baldi zdarza się, jedziemy dalej bSzO

  • Całkiem niezły zysk za mnie wyszedł tylko % jakiś taki mały Gratulacje raz jeszcze, odbudowy nie będzie bo to za duża strata... Nie, no to co potrzebne już odbudowane

  • Cytat od kojaczek: „Nie ma czego gratulować i czym się chwalić.Lot na akcie jest każdy jeden może wykonać mając dużą przewagę we flo. ” Ja uważam, że wręcz przeciwnie. Po pierwsze złapać Johna to nie lada sztuka, po drugie zysk z dofarmem kosmos. Fakt, że na sojuszniku i pewnie na moim paliwie ale zawsze. To tylko gra więc gratulacje, Johnowi SzO chociaż już pewnie się odkopał

  • Procent mały bo większość ze swojej floty, zysk marny - co to ponad 1kk punktuf na tym etapie ? Chandluj dalej to może coś jeszcze Ci się uda. Cięki za pozdrowienia.

  • Cytat od assuma: „Do 3 razy sztuka jak to mówią, kolega sam wpadł w sidła. ” Szkoda, że sytuacja nie bardziej wyjaśniona ale % fajny zysk niezły, więc szczere gratulacje. Obrońcy SzO.

  • Serwerowy Discord

    Kusy - - DiD Himalia

    Post

    Cytat od kaper1: „@Kusy, Ty miałeś wizualizację robić a nie disco tańczyć Pozdrowionka z zaświatów ” Ja tu jestem tylko posłańcem Co do grafiki coś się jeszcze pomyśli Wracając do disco, już całkiem sporo osób jest i to z różniastych sojuszy. Więc zapraszam, wchodzić pisać, pytać się, kłócić się (ale tylko na kanale bez kultury no chyba, że będziecie się kłócić kulturalnie :D) Pozdrawiam

  • Serwerowy Discord

    Kusy - - DiD Himalia

    Post

    Dzień dobry Z tego miejsca chciałbym przywitać wszystkich graczy unii Himalia :). Ostatnio narodził się trend zakładnia kanałów serwerowych na discordzie. Dlatego postanowiliśmy wykorzystać ten czas żeby zintegrować naszą brać serwerową i nie być dla siebie tylko metalem i kryształem. Zapraszamy wszystkich chętnych, na kanale zobaczycie akty i inne takie Polecam edit: Dziwne, że tyle osób wbiło skoro zapomniałem wkleić link Tylko się cieszyć bo widać, że jednak ludzie są zaangażowani discord.gg/…

  • Cytat od Mrs. Eagle: „widzialam skan i zaraz po nim było już tylko wielkie bum.. ” Tak z czystej ciekawości, jak można zobaczyć skan u sojusznika ? Nie znając "slangu" itp. ale ja się tam nie znam W każdym bądź razie gratulacje bo zysk mimo brakujących (gdzie jest moje 300 baniek ? xD) kilku recków i tak gruby.

  • Jeszcze wczoraj na tym koncie było oddam... Wszystko w temacie Obrońcy oczywiście SzO, no i w sumie jakby nie było gratulacje bo inni całą noc ciułali po jeden a Ty od razu 6%

  • Widzę ładna moonówka do oddania Gratulacje bo choć % i zysk mizerny to zawsze coś na plus Pozdro z odległych uniwersów Obrońcy eko ?

  • Cytat od DeeFJot: „Zatrzęsło się universum... gratulacje i SzO standardowy pakiecik... Ja dziś tez 1,5k% walnąłem ale standardowo nie dodaje, ale paple i tak powiedzą, że to push. ” To tylko jakieś 10k % mniej Gratulacje starcia bo ten wynik zostanie tu na długo patrząc na układ flot na uni. Szo, mogło by być nawet i Wo ale patrząc na ostatnią grę i przyrosty to pewnie będzie Bo, a mimo wszystko szkoda. Widać pustynia wygrała

  • Się dzieję Podglaznikowi gratulacje ustrzelenia % bo robi wrażenie, na tym unii. Chociaż tu % latają dużo większe Obrońcy szacun bo nie dość, że już odbudowany to jeszcze chyba przypakował :D. To co bawicie się dalej Panowie ? (specjalnie nie użyłem słowa bawimy, co by mnie Wasze skany omijały )

  • Pusz jak nic chociaż te straty... Niezła przykrywka Gratulacje ! Obrońcy co tam sobie życzy. Pilaf i jego smocze kule :D

  • Cytat od Chaosbane: „super akcja - kwintesencja polskiego ogame Undisputed podsumował i posprzątał aż mi się szpryc przypomina, tyle że on jeszcze podpiął resztę floty do obrony miłego przetopu ” Ja to teraz czekam na podobne rw z Godzillą bo jak to się mówi "przyuważ z kim fruwasz". Gratulować nie ma czego, DeefJotowa odbudowa już trwa

  • No i w końcu coś się dzieje na forum Ja to jestem tylko małym trybikiem w tej machinie ale Ciebie Gadz zawsze lubiłem i szanowałem za grę, gratuluję też top 1 solo bo to piękna rzecz. Jednak pranie brudów publicznie jest moim zdaniem nie na miejscu. Zwłaszcza, że screeny są tylko jednostronne, a Ty też masz trochę za uszami. Magic to niezły świr ale w tym co mówi i pisze jest sporo racji (chodzi ogólnie o jego gadanie nie tylko o to st) . Nie mówię tu o screenach ale o całoksztalcie. Obrońcy Szo…

  • Prawie 4k% w 24h grubo, masz co przetapiać. Gratulacje, obrońcy co sobie tam życzy.