Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 218.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • A co to się stało

    silver88 - - DiD Virgo

    Post

    Jak tam misie-pysie? coś się zmieniło? czy obsługa dalej ma wy..gwizdane na patologiczne przyrosty?

  • Przedstawiłem garść FAKTÓW - podkreślam faktów, a nie domysłów z kosmosu, a Ty posługujesz się jakąś pokrętną i szczeniacką retoryką. Jeśli nie zauważyłeś - takie samo retoryczne pytanie zadałem wraz z pierwszy swoim wpisem.

  • Nawet się śmiałem tego dnia, że wrzucona obraźliwa nazwa planety dla niepoznaki. Otóż, gdyby powodem były wulgi to owe nazwy musiałyby zostać zmienione jako powód skargi, a tak nie jest. Najwyraźniej jednak jest za coś innego, z braku innych banów na uni obstawiam maskowanie IP. Długość bana za te dwie rzeczy różni się, zatem za parę dni się okaże. Kolejny argument jest z dupy - jakoś przy innych ST nie czepiałem się.

  • A co to się stało

    silver88 - - DiD Virgo

    Post

    Beka z virgusów, co używali exploitów ale "he he he super art ze mamy unban" - jesteście, jak ten cały sojusz, bandą PUSH. Choć jak zwykle w każdym temacie MUSI wpisać się truck - żyłka na czole pęknie. Chłopie, weź juz się nie kompromituj

  • Zostawię tutaj tylko dwie rzeczy: 1) prnt.sc/xinc6s Jak widać konto schodzi z U po dłuugim okresie tylko po to, by wyłapać gonga od Złomka który akurat tez...ma więcej niebieskiego na analogicznym wykresie niż zielonego, po czym znowu włącza U 2) prnt.sc/xinfg2 Obrońca wyłapał już bana, ciekawe dlaczego agresor nie. Który raz to samo konto zdjęte w podobnych okolicznościach? 3? Śmierdzi koledzy, śmierdzi i to mocno Zatem bez "gratek".

  • Zalicza zawsze na flocie poniżej połowy czasu produkcji - gdy widnieje "zakończ". Ale fakt, treść zadania jest nieprecyzyjna.

  • Wyzwania

    silver88 - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Legion: „Proszę o wyjaśnienie jak można skończyć zadanie związane z laboratorium jeśli mam badanie np na 65tyg? To chyba jakieś nieporozumienie abym wyłączył badania aby zrobić wyzwanie ” Temat już wielokrotnie wałkowany. W części zadań typu "zbadaj technologię komputerową/plazmową" lub w ogóle "zacznij badanie" czy "zbuduj lab" wykonywanie ich jest nieopłacalne, gdyż wiąże się z koniecznością anulowania/przyspieszania za anty zadania obecnego. Praktyka pokazuje jednak, że nie trzeba wy…

  • Zabawa z "zróbmy konkurs" zrobiła się na starych uniach "trzeba było budować to" nie lamentuję, po prostu komentuję

  • ale to oznacza, że GF sra na sporą część graczy ( w sumie nie wiem jakie są statystyki - ilu ludzi gra na nowych uni a ilu na takich powyżej pół roku?) - obstawiam że jest jednak przewaga w prawą stronę. Tak czy siak, konkurs nie jest zrównoważony, tylko premiuje kogoś, kto zaczyna (nic zaskakującego - potencjalnie z takiego gościa GF ma najwięcej kasy).

  • Nie nie nie. Nie chodzi nawet o anty - nikt rozgarnięty nie skróci za 100k anty badania zeby mieć 200 jakiegoś tam trytu. Czy trytytek - jak to polski tlumacz sie popisal. PO prostu - mechanika jak zwykle spi... zepsuta.

  • Niektóre zadania eventove to dramat, 2 dzień z rzędu żąda rzeczy "niemożliwych" typu "zacznij badanie" - no niestety nie anuluje czegoś co leci od 4 tyg bo tak, albo "zacznij badanie czegoś drogiego - plazma czy komputerowa 22" - trochę mnie nie stać... Pomysł na ożywienie gry - super. Wykonanie - GF (w sumie może to wejdzie do słownika powszechnego - "wykonać coś jak GF").

  • Cytat od Aurora Borealis: „Nie wszyscy lubią ścisk i odklepywanie RS od graczy, którzy klepią je vel seek. Są jeszcze byki, które lubią pograć spokojnie, znając swoje otoczenie. ” Chłopie ale jesteś zabawny scisk na 7 galach chyba przez pierwszy tydzien, bo na starych uniach to nawet 5 to duzo. bo pustki wkolo (stare uni=dluzej niz 3 miechy)

  • Event zaczyna się jutro a jak dotąd nie ma sprecyzowanych szczegółów typu: mechanika, nagrody itp w oficjalnym komunikacie. Same domysły/porównania do serwera testowego. Trochę żenua.

  • Lares, dex - jesteście dobrymi graczami ( ) natomiast tutaj chodzi o to, kto [ciach] jakieś konto z porzucanymi planetami - skoro tego nie da się ustalić, to faktycznie nie ma co grać. Ja mam kilka typów. Czubek też. Super Moderator Ruda:Wulgaryzm

  • Cytat od Nonick: „Widzę, że mija prawie rok, a dyskusja i przepychanka jak była żywa, tak jest nadal. Czy odkrywca się opłaca? Tak oraz nie jednocześnie. Zależy od preferencji, ambicji i stylu gry. Dla: eko 7x, 14 planet na pozycjach 15 oraz ekonomia około: 43/36/40 żeby zrównoważyć zyski zbieracza trzeba wysłać około 35 ekspedycji na dobę. Jest pewien etap na uni, w którym po prostu przestaje się opłacać bycie odkrywcą. Każdy ten etap ma na innym poziomie, bo jak latasz dziennie 70 ekspów - to …

  • Cytat od Zlomek_Mistrz: „Czubek jak najbardziej, Lares również, ale zgredek? Silver pokaż jego RW w tym roku, bo przecież tą wybory najlepszego gracza 2020 roku. ” Złomek - odbieram to tak, że nie są to zawody na najlepszego gracza i jego RW konkretnie *W* 2020 roku, ale od momentu UF ze ":starym" wezn - stąd macie rozróżnienie po roku (tak, jak najlepszym graczem "Starego" Wezn był Marek... ). Zatem, zakładam, że nie jest tak, że liczą sie tylko RW z roku 2020 i moja propozycja pozostaje w mocy…

  • Ode mnie (biorąc flociarski całokształt): -Zgredek -Czubek -Lares Administrator Forum kasai:"flociarski całokształt" to trochę mało. Jak to ma przekonac kogoś do głosowania na któregoś z nich?

  • Firma GF pokazała rano jak bardzo jest profesjonalna - zabierają się za fuzję i inne rzeczy a tu zwykłe gówno jak złote PZty czy suprismo na 17tce jest problemem. Tam serio siedzą sami praktykanci co nie znają C++ czy nie wiem co jest grane. @cokolwiek ma tu racje.

  • Cytat od cokolwiek: „Cytat od Apofis: „Tak faktycznie temat jest ale raportów brak to to faktycznie są ta jasne raporty z piratów bez raportów hehe ” A jaki sens ma wrzucanie raportów? Przecież wystarczy obserwować przez kilka godzin i po złomie z piratów wiesz czym gość lata i jaki ma zysk. Choć wrzucanie raportów z piratów na drabinie chwały jest i tak szczebel wyżej niż wrzucanie ST na swoich pushówkach - więc dobrze, że temat jest. Na nowych uni było trochę raportów wrzucanych dla beki - pop…

  • Cytat od Void: „Ej, Gameforge, taka jedna mała sugesta. ZRÓBCIE COŚ Z TYM GŁUPIM WYLOGOWYWANIEM BO JUŻ MNIE KREW ZALEWA, W TO SIĘ W OGÓLE NIE DA GRAĆ!!!! ” To taki ficzer - zaraz będzie "Oficer" od reklamy do wykupienia za 20.000 anty/miesiąc - nie wywala z gry i nie pokazuje reklam w lobby