Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 86.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • xXx Wistar Rabies [RVE] GG: BRak (ktoś tego używa jeszcze?) 1527229 Flota: Lekkie Myśliwce: 1199081 Ciężkie myśliwce: 2225 Krążowniki: 100247 Okręty Wojenne: 205261 Bombowce: 13 Niszczyciele: 15402 Gwiazdy Śmierci: 600 Pancerniki: 4400

  • Weź DWK nie to jest zły pomysł :). Na co komu tyle SSów - no weź przestań

  • Cytat od Conradus Ars Humana: „Cytat od .xXx.: „Obrońcy Szybkiego szoo ” Chyba agresorowi... niedoszłemu. ” Masz w 100% rację Wam obu Szzzooo

  • UUU Tadek jak ty to robisz ? Gratulację podstawki i ciekawskich sąsiadów. Obrońcy Szybkiego szoo

  • Ładny wlot :). ST jest, po prawidłowej stronie, na mały plusik jesteś .. co tu marudzić ? Skoro zebrał złom - to będzie można spróbować jeszcze raz. Bo ma za co latajki odbudować. Masz cztery argumenty na tak Obrońcy szyybkiego Szooo

  • VOL 2. Pozdrawiam cały sojusz Lamek z RVE jak również znajomych z buddy Następujące floty spotkały się w walce: Agresor xXx [RVE] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 624.894 Ciężki myśliwiec 11 Krążownik 52.296 Okręt wojenny 206.453 Niszczyciel 12.484 Pancernik 4.215 _________________________________________ Agresor DwK [RVE] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 859.608 Ciężki myśliwiec 1.135 Krążownik 131.547 Okręt wojenny 181.130 Bombow…

  • To tak korygując .. oby nie ostatni - pomyliłeś się lekko we wpisie Graty - dokładnie teraz wiemy co masz - prócz tego co widać na falandze

  • Na wstępie z tego miejsca - pozdrawiam obrońcę, który przeczuwał co się będzie święcić. Świetna postawa - pełny dystans do gry - rozumie że to zabawa i tylko zabawa. Jak pisałeś - REAL ważniejszy. To tylko wirtualne cyferki. Z tego miejsca pozdrawiam Cię jeszcze raz. Jeśli skończysz przygodę teraz - to kto wie do zobaczenia na Jesień ? No co by tu wpisać dalej... Będziemy się starać dodawać do tego działu jeszcze coś zacnego Pozdrawiam cały sojusz Lamek z RVE jak również znajomych z buddy Nastę…

  • Cytat od Onboard: „zapytaj dwk może on wie bo pisać to można Ps. W dalszym ciągu czekam i nic ” Pytam ciebie kim jesteś - bo masz inny nick niż w grze. Jak zawinąłeś złom to gratulacje refleksu

  • No co by tu wpisać... Było, i ni ma. Pomidor Pozdrawiam cały sojusz Lamek z RVE jak również znajomych z buddy Agresor xXx [RVE] ________________________________________________ Okręt wojenny 199.880 _________________________________________ Obrońca Mucia [Dominion] ________________________________________________ Mały transporter 10 Duży transporter 524 Lekki myśliwiec 13 Ciężki myśliwiec 5 Recykler 43 Satelita słoneczny 915 Niszczyciel 5 Wyrzutnia rakiet 179.947 Lekkie działo laserowe 13.315 C…

  • Cytat od Onboard: „Od: Flota(200000) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 4.000.000.000. Na polu zniszczeń Xxxxxx] znajduje się 585.559.200 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu. Flota odzyskała 585.559.200 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu. Zapraszam po odbiór A kto ty ? Graty Szono - zacnie wyszło. ”

  • [ciach] I krok do przodu: Graty Lamo - ja się pytam gdzie moje 20% ? Za nie widoczny współudział :D. [ciach] Super Moderator Ruda:offtop

  • Lama Pusher ... iitp. Ale to chyba nie wszystko ?

  • Noo baaa czemu miało się mu nie udać . Wskazówki do lamigłówki dostał :P. Sumował, po-różniczkował i wyszło - coś plus / minus :P. Jak widać więcej na plus bo ST ma graty

  • Pozdrawiam sojusznicze lamy z RVE biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png Następujące floty spotkały się w walce: Agresor xXx [RVE] ________________________________________________ Okręt wojenny 110.000 _________________________________________ Obrońca Mogul Corvus ________________________________________________ Duży transporter 200 Lekki myśliwiec 5.465 Krążownik 2.615 Okręt wojenny 134 Sonda szpiegowska 200 Bombowiec 76 Satelita słoneczny 200 Wyrzutnia rakiet …

  • A taki sąsiad mi się trafił - floty na moonie pilnował zacnie - co chciałem wyskoczyć do niego to zawsze był :). Pozdrawiam sojusznicze lamy z RVE Pozdrawiam złodziejaszka złomu .. nie ładnie tak - wpisałem do notatnika. 600mln xD Pozdrawiam sąsiada z 2 gali co się osiedlił w 5 gali - przykro mi spóźniłeś się z tą kolonizacją o kilka dni (nie będzie pushu) Obrońcy szybkiej odbudowy, i zmiany operatora dostawcy neta :) xXx [RVE] vs. smok72 [BzW] ~ 4462.22% Agresor xXx [RVE] _____________________…

  • Akcja super - panowie, dawno się tak nie ubawiłem przy tym locie i przy tej grze. Lot z ludźmi którzy na mnie polowali od długiego czasu (i jednemu prawie udało się sprzątnąć mnie haahhaha - brawo Ty - nowy sąsiedzie z układu). Wiecie - Trzeba mieć spore jajca by polecieć, wiedząc że wszystko się może zdarzyć. I to szacunek dla was. Nie wiele zabrakło aby kuku TOPKA miała ... bardzo nie wiele. I to jest wielkość graczy :), to się mi podoba, i wielu osobom które to będą czytają. Wielkością nie je…

  • Łezka się kręci przy tej historyjce o fsie :D. Pachnie mnie tu pushhhem - na 45k %, a może mój nos się myli - to gratulację dla obrońcy i atakującego za ryzyko :).

  • No to czekamy na długą lekturą okraszoną pięknymi PRINT SCREENAMI z nocnych rozmów :D. Już nie mogę się doczekać :). Co do pushingu - jest sporo kont na UNI z których gracze próbują się pushować (wystarczy falangować trochę) i widać co się dzieje. Takich się farmi 6 razy dziennie - jedyna słuszna metoda. A co do samego gracza TOP tego UNI. - smród się robi coraz większy i rozchodzi się po całym ogame. Tak jak napisałem czekam na porządną lekturę na wieczór Mocny.Zawodnik - zrób print Screen gróź…

  • Waaryjat - złota sonda stracona :P. Obrońca niech przetapia - gratulacje dla obu.