Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 216.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od RelentlessOne: „szybko straciles cos punkty hahaha -1 500 000 YeahBunny T R +1 528 950 mieciu oddam kolege Gonzo stuknal wiele miesiecy temu, wiec postanowiles wspanialomyslnie przeslac mu datki na nowe GS ktore tez nawet raczyles mu sprzedac? Z wami trzeba krotko i bez emocji. Wy pisaliscie tickety, tu tez napisza niejeden. BAWIMY SIE DALEJ konto Gonzo oddam [T R] vs. mieciu oddam ~ 4923.21% zapodaj.net/95bc255d1c893.jpg.html pozdrawiam srodkowym palcem ” Nie wiedziałem, że kiedyś będę…

  • Od rana widziałem, że wiele się działo w usie HH. Nie miał tyle szczęścia z czasem niestety, muszę wyostrzyć zmysły, bo jak @Bunny napisał, wiele flot nie zostało coby top 1 solo póki co pobić Fuzja zbliża się wielkimi krokami i pewnie się jakieś potasowania pokażą, obstawiam już w głowie z kim nas połączą pozdrawiam Was przyjaciele. ps. Gikerowi jeszcze jednej czarnej coby się wyrównał bilans na UNI

  • Max, uczciwie po koleżeńsku, skończ już Graty giker, zyski i przyrosty ostatnio piękne

  • Gratulacje, obrońcy szo Z drugiej strony, lepiej tak, niż tak(przynajmniej widać starcie, a nie cichego zabójcę konta) w75q6nqn7k9k_t.jpg

  • Ratujesz nasz honor top na flotę, bo do bycia top 1 potrzeba trochę więcej niż takich stejków piona !

  • Starcie czyste jak łza, przysnąłem uraczony dobrym trunkiem Chwila odpoczynku i na pewno sobie jeszcze postrzelamy Piona, pozdrawiam Was przyjaciele !

  • Ładny zysk, taki normalny, bez finezji Gratki i SzO ! PS. fazowy komentarz to jest

  • Fakt, albo taki lujowy dzień, albo z nową aktualizacją odkrywca dostał nerfa

  • Cytat od Maximus1984: „Stało - poleciał. Nie pierwszy raz . Duchu gratki . Na grze tego nie zrobiłem, sam na siebie już się wkurzam , więc czas na jakieś decyzje . Real nie ułatwia mi zabawy w planetki, a.samo klikanie domków i gra od.fsa do fsa jest nie dla mnie. Stąd ciągłe złomy jak spróbuję tylko pograć w nocy po kilkunastu godzinach pracy ... Zabawa była przednia, ale czas kończyć. Duch generalnie postawił tylko kropkę nad i. Jakieś tam chęci były, bardziej na rewanż odległy na moich zlomia…

  • Mniam mniam mniam Szkoda, że sondy kolegów nie doleciały Zysk przyjemny, top na lmy, bo ekspy podobno wchodzą Pozdrawiam Sprite i znajomych. (takie to miłe)

  • Witam wszystkich, jako, że jestem jedną ze stron w tym starciu chciałbym się również wpisać z gratulacjami dla ekipy, lecz ten medal niestety ma dwie strony a nie tylko jedną, a mi nikt nie gratuluje FIZYCZNEGO podniesienia floty w czasie (4 prawdopodobnie sekund) Starcie musiało się odbyć w momencie wysłania floty, bo jak rosół pisze w ST (popraw proszę ) ona nie wróciła po starciu, tylko została podniesiona i zawrócona po starciu, więc nie ma tu mowy o sklonowaniu tylko pewnie o LAGU serwera. …

  • [ciach] Coś sobie relek na pewno wybierzesz Gratulacje i przetopu dla obrońcy. Super Moderator Ruda:nie prowokujemy

  • Cytat od Ghost in the Shell: „Cytat od Bunny: „Cytat od Ghost in the Shell: „Dziękuje wszystkim za wspólną zabawę, głównie @Uudelleen, który wspierał mnie psychicznie, merytorycznie i starciami w ostatnich godzinach SaD, bo po 2 dniach nie spania byłem jak tonąca tratwa na wartkiej rzece akcji, a @Uudelleen doholował mnie do brzegu. co do RW na minusie to ogólnie mam ten sam pogląd na te sprawy. RW takie trafiały się u mnie w ciągu ostatnich dwóch dni i byłoby może takich jeszcze więcej, ale w w…

  • Cytat od Wujek Stiopa: „Gra popsuta koncertowo, niestety chyba nieodwracalnie.. Ktoś się orientują czy biorą pod uwagę backup z przed aktualizacji czy raczej [ciach] w to?<br style="background-color: rgb(31, 39, 60);"> ” Z jakiej racji mieliby mi robić backup sprzed aktualizacji ? A co z moim czasem grania ? Też dostanę backup ? Fajnie, wrócę do początku swojego urlopu

  • Klonowanie Surowców Rynek

    Piesiou - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od Art: „Zgłoszone. ” @Art zgłoszone ? Jak będziecie chcieli wyrównać zdrową rywalizację po takich bugach ? Co z graczami którzy przypadkiem się nie dorabiają w ten sposób ?

  • Cytat od Bunny: „Cytat od RelentlessOne: „Odkrywamy karty ” Ta para Jopkow była już dawno znana żadna nowość. Braklo napisać, że konto Revo było kupione. No nic kolejne konto kolejny WP... ” jaka para jopków ? odkrywamy karty ? para dwójek na asy, słyszałeś jeden z drugim śmieszkiem, weźcie się za granie.. w makao xD

  • 24-12-2019 22:03:22 PATOINTELIGENCJA [Vermithor] 947.56% Dnia 24-12-2019 22:03:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor PATOINTELIGENCJA ________________________________________________ Ciężki myśliwiec 98 Krążownik 25.549 Okręt wojenny 5.030 Bombowiec 56 Mały transporter 56.352 _________________________________________ Obrońca julian [ASW] ________________________________________________ Mały transporter 313 Duży transporter 914 Lekki myśliwiec 7.881 Ciężki myśliwiec 143 Okręt wojenny…

  • Zawrócone stacjonuj, @Bunny dzięki za zaproszenie. Wpadł % do SD, mamy święta, wigilia, korzystając z okazji życzę wszystkim spełnienia marzeń oraz wiele wiary w siebie w 2020r. @Scofield u9 przy okazji Tobie mam zaszczyt życzyć wszystkiego co najlepsze Dobra decyzja, trwaj w niej po męsku Cytując klasyka: Pozdrawiam Sprite i znajomych. Dnia 24-12-2019 21:44:00 następujące floty spotkały się w walce: Agresor YeahBunny [T R] ________________________________________________ Niszczyciel 1 Pancernik…

  • No szkoda Maximus, zamilkłem wczoraj na grupowym discordzie jak napisałeś, że wpadłeś na spadaka. Trudno, głowa go góry, nic nie warte cyferki, na miękko podejdziesz dziś do tematu i będzie Ok. Plan chytry, aczkolwiek to co się przed świętami dzieje na innych uniach pokazuje obraz spuścizny jaki został ze starego ogame Osłabienie drużyny spore, wydaje mi się, że już reanimacja nieboszczyka Przetapiajcie, a Tobie Maxiumus SzO Eko dobre, dasz radę

  • 16-12-2019 19:02:35 PATOINTELIGENCJA [Vermithor] 249.59% Dnia 16-12-2019 19:02:35 następujące floty spotkały się w walce: Agresor PATOINTELIGENCJA ________________________________________________ Krążownik 3.000 _________________________________________ Obrońca lasek [KGH] ________________________________________________ Duży transporter 2.730 Lekki myśliwiec 720 Recykler 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor PATOINTELIGENCJA ___________________________________________…