Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-138 z 138.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • jutro poleci ode mnie pomoc do czego zachęcam i pozostałych graczy - tylko podaj dokładny nick w grze a co do sojuszu - na pewno się jakiś znajdzie

  • Cześć Skoro już tak bezpośrednio się do Was zwracam to wypadało by się najpierw przedstawić Mam 35 lat i w ogame gram od startu uni 21 z jednoczesnym startem na uni 19. Mam rodzinę dziecko, pracę i nie wdając się w szczegóły - ogólnie dość poukładane życie. Jeśli chodzi o moją gre swego czasu miałem przyjemność grać w jednym z 2ch najlepszych sojuszy uni 38 FoGG najpierw jako zastępca potem szef oraz najlepszym sojuszu uni 45 3xZ - Zakon Zawistnych Zelków - który nawiasem mówiąc skleciłem z ekst…

  • Smacznego Telewizorku

  • żeby cieszyć się gra trzeba ją traktować jak grę - raz wygrywasz raz przegrywasz. Czemu na każdej uni startuje 3000-4000 kont a po miesiącu połowa to idlery po 2wóch zostaje max 1000 graczy z czego z 10-20 % to multi? bo ludzie na siłe chcą być w topce - porzucają więc uniwersum kiedy im nie idzie i zaczynają na nowym z nadzieją że to się zmieni, że będzie łatwiejsze. Przykra wiadomość na każdej uni są tacy co mają czas i siedzą24/24 albo kase by sobie kupić dopalacze, oraz oczywiscie tacy co zw…

  • Po 1 gratki bo sie troche ganialiśmy Po 2 - sorka dla sojuszu - ale już połowa odbudowana a że to tylko fragment to w sumie nic straconego Małe wyjaśnienie jak do tego doszło: ok plus minus następujących godzin - 22:30 - info do soja że idę pobiegać- 23:00 - rozpoczęcie biegu wokół zalewu - dystans jakieś 4 km - 23:24 - zakończenie biegu i droga autem do domu - 23:40 - puszczone farmienia w tym 2 sloty owcami na bunkry - 00:50 - 1:00 tak plus minus - wnerwiona żona woła mnie na górę - szybkie fo…

  • Gratulacje pierwszego tysiaczka i powodzenia z kolejnymi

  • Gratki sojuszniku procent piękny i przede wszystkim uczciwy a przecież o to w tej grze chodzi Kucyk, kucyk - koń malutki W trawie grzebie swoje smutki Baraszkuje wciąż po łączce Bawi nawet się z zajączkiem Lecz gdy plecy widzisz jego To nie znaczy, nasz kolego Że nie widzi Twego cienie Kuc wszak różny od Jelenia On kopniaka sprzeda Tobie Siniec wkrótce Ci to powie Że cel kiepsko swój wybrałeś Przez co znów po łbie dostałeś :P

  • Co tu dużo mówić - po tym jak wczoraj nocy kiedy to wleciałem obrońcy w 2 kolonie w 2 galii i całkiem nieźle się obłowiłem, postanowiłem przeskanować mu kolejne kolonie. Jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłem że o 8 rano nadal nie ma logowania a mi kolejne farmingi wchodzą a na 1 galii 3 kolonie z czego na każdej coś stało a na jednej to co poniżej. Skoro było już zdrowo po 8mej a prawie 9ta a logów nie widać sprawdziłem co by trzeba było mieć by rozbić to co stało Okazały się 2 problemy 1 -…

  • a bardzo dziękuję za pozdrowienia przyjacielu Starcie piękne flotka również - chociaż nie mogę nie odnieść wrażenia że jakoś dziwnie skupiłeś się na krążkach

  • gratki i oby tak dalej

  • jest lot jest zysk jest zabawa gratki Leto

  • nie inaczej ja mam 5latkę i powiem szczerze te wszystkie winxy, kluby myszki miki, wampiriny i inne bzdety wymiękają przy tej kreskówce. Niby nielogiczne bo jak kucyki mogą np budować domy czy piec ciasta kopytkami, ale przynajmniej ma jakąś moralność i przesłanie. Reasumując - jedyna bajka którą oglada moje dziecko a którą ja popieram

  • Jako że na każdej uni była jakaś historyjka do moich ST tutaj postaram się też coś w najbliższym czasie dorzucać - oczywiście w nowych starciach. Tymczasem zafascynowanie światem bajek mojego dziecka i tego jaki wpływ mają na jej rozwój i wyobraźnię zachęcam do zapoznania się z poniższym filmikiem. Chętnym i zainteresowanym nakreśli to pewnie nieco moje podejście do tej gry i wyjaśni nieco czemu właśnie taki nick moja osoba wybrała dla swojego konta. Pozdrowienia dla starych wyjadaczy z pradawny…

  • Spałam - wstała - poleciałam ;) Dnia 20-07-2018 08:15:19 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pinkie Pie [MLP] ________________________________________________ Okręt wojenny 210 Pancernik 7 _________________________________________ Obrońca Commander Antares [GTS] ________________________________________________ Mały transporter 1 Duży transporter 22 Lekki myśliwiec 81 Ciężki myśliwiec 36 Krążownik 31 Okręt wojenny 26 Recykler 4 Sonda szpiegowska 37 Satelita słoneczny 30 Pancernik 7 W…

  • Późno wstawiam bo zapomniałam hasła do maila - wielkie podziękowania dla kolegi za pomoc i dla moderatora za wyrozumiałość Dnia 19-07-2018 02:38:01 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pinkie Pie [MLP] ________________________________________________ Mały transporter 137 Krążownik 77 Okręt wojenny 133 Pancernik 4 _________________________________________ Obrońca dcb ________________________________________________ Mały transporter 13 Duży transporter 25 Lekki myśliwiec 37 Ciężki myśli…

  • wyjście z domu z dzieckkiem na rowerek + nagła nurza + rozładowany telefon więc zostawiony w domu = jak powyżej Tylko cyferki za to miałby szybki powrót będzie szybka odbudowa - złom mój wiec poza deuterem i czasem w stoczniach nic nie stracone Ataku gratkuluje po raz wtóry, ale złom i motywacja moja więc sie zobaczy

  • Kilka (naście) lat poza ogame, więc taki mały powrót. Pozdrowienia dla Ekipy z sojuszy Balance, Terapia i 3xZ z uni 45. Jak ktoś tu gra to zapraszam na PW Dnia 13-07-2018 05:41:20 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pinkie Pie [MLP] ________________________________________________ Krążownik 97 Okręt wojenny 52 _________________________________________ Obrońca Commander Tarvos [GTS] ________________________________________________ Duży transporter 5 Lekki myśliwiec 2 Ciężki myśliwiec…

  • Pogratulowałam wcześniej pogratuluje i tutaj Ale na miłość księżniczki Celestii te 3 dni nad polskim morzem to mogłeś sobie darować A tak serio nie chciało mi się urlopu załączyć bo to początek uni to się przejechałam - kilka godzin w aucie potem plaża no i mnie zaorano Odbudowa jak widać poszła jednak sprawnie o czym za chwilę będzie można się przekonać w moim 1wszym autorskim poście po wielu latach Jeszcze raz gratki dla agresora