Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 101.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Kiedyś człowiek dostawał handlarza z expy i nie działał, teraz dostają i marudzą że surowiec zły. Kiedyś to było eh

  • Cytat od Damaon: „Bez-tytu-u.png Nie żebym narzekał, ale nie ogarniam czemu nadal mi to śmiga, mimo że zegar się wyzerował. ” jak wejdziesz w ten po lewej aby przedłużyć to pod aktywnymi będziesz miał czas w sekundach na minusie, po 3 Ci się wyłącza jak serwery się zresetują, ale widocznie coś im nie wyszło z tym bo dużo osób tak ma obecnie

  • Cytat od Damaon: „Obecna faza: Ochładzanie O co w tym chodzi? ” Nie mam pojęcia, na 6 dopalaczach mi się pojawiło takie coś, zniknęło jakieś 27 godzin po tym jak pierwotnie powinien wyłączyć się booster. Chyba że to jakaś nowa funkcja i masz 50% szans na dzień ekstra po zakończeniu trwania dopalki xD

  • Dopalacze po zakończeniu czasu trwania mogą przejść na ujemny czas pracy Wrzuciłem na 14 planetach w tym samym czasie dopalacze, na 12 planetach zakończyły się równocześnie, a na 2 zegarek zaczął odmierzać czas w drugą stronę Dopalacze wyłączyły się przy następnym restarcie serwera o 3 zachowując swój bonus do tego czasu. Niestety wiadomości o zakończeniu nie mam, bo jak się okazuje po usunięciu ze skrzynki nie trafiają do kosza tylko od razu są kasowane na stałe. d8Bcple.png NyC3J9g.png OZm9IlC…

  • Jeśli na planecie nie ma żadnych kopalni to 'Imperium' nie ogarnia aktualnej liczby surowców na planecie. Ilość w imperium odświeża się dopiero po wejściu na planetę. 2l1Gg5X.png -> R2KMow4.png NmVszBs.png

  • Cytat od Rick Sanchez: „na szczescie wystarczyło i z niczym nie zlamiłem dofarmy wkleiłem dobrze nawet Gust muzyczny zajebisty podobno mam słuch absolutny ” Największy wstyd to nie być w ST po stronie przegranych, tylko być w ST z taką muzyka wstawioną Koruptor SzO i pilnuj się lepiej - zapamiętaj jak to się może skończyć, następny kawałek może być jeszcze gorszy

  • Cytat od Apofis: „Wejdzie nowa aktualizacja, która pomału zbliża nas do łączenia uni swoją drogą kto ma napęd nadprzestrzenny na lvl 24? czy to błąd wpisu ” Zapewne rusek, bo na ekspedycje latał GSami

  • Itemy wydobycia

    prepare ur anus - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Muniek: „Cytat od Starrk: „Cytat od Muniek: „Item to przedmiot. Pytał o przedmiot 100% surki. Nie ma czegos takiego. ” Zg6KqXv.jpgjak na moje to ewidetnie jest przedmiot tudzież item ” to pokaz go w ekwipunku - miejscu trzymania itemów ” Nawet na tym screenie masz typowe buttony dla itemów - możesz kupić i dostać do ekwipunku albo kupić i aktywować natychmiastowo. Dodatkowo na górze 'Ekwipunek: 0' [ciach] Super Moderator Ruda:obraza

  • To jest funkcjonalność antigame, nie gry. Także, jeśli nie działa poprawnie to po stronie antigame.

  • Cytat od Starrk: „W teorii na ten momoment by wystarczyło, żeby 20 graczy powyżej 1kk pkt wybrało wspólnie jedno uniwersum, a stałoby się ono "więzieniem" dla większości topek OGame, bo byłoby to jedyne uniwersum, na którym by nie byli w top 20, czyli de facto jedynym uniwersum, na które mogliby się przenieść ” Tak, dlatego ten mechanizm to tragedia - top20 world zawsze będzie mogło wybrać dowolne uni co jest jeszcze większym żartem. Ale jeśli top20 world będzie na jednym uni, to kilkuset kolejn…

  • Cytat od cokolwiek: „Cytat od prepare ur anus: „a UF będzie wyglądało tak, że top200-300 graczy world będzie miało otwartą furtkę do przejścia na większość uni, chyba, że topka rzuci się na jedno uni i tym samym podniesie granicę punktową do skakania po dowolnym uni ” Podniesie czy obniży? Zakładając, że top200 graczy przenosi się magicznie na jedno uni - to dla pozostałych utrzymywany jest limit top20 unis - więc granica obecności w top20 unis spada. A więc już np gracz 500kk pktów się mieści w…

  • Cytat od Starrk: „Patrząc na statystyki to nawet Tobie brakuje 4kk pkt, żeby mówić o poziomie, kiedy latanie PC jest uzasadnione W tym wypadku jedynym uzasadnieniem jest fakt, że PC mogą mieć inne zastosowanie niż CM/DT ” Ci nade mną co są w statystykach nie latają PC tylko samymi GSami. A na GS mam zbyt rozbudowane konto, aby była możliwość się przesiąść. Także jedyna użyteczna flota jaką jest sens budować i latać to PC. Raz że straty, które powstają przy średnich/dużych RW wstrzymują rozbudowę…

  • Cytat od Starrk: „Cytat od prepare ur anus: „duże RW po obu stronach na minus ” do tego piłem No i latanie PC to marnowanie surowca, jako że realny PZ spada z 20% do 16,47%. 3,53% mniejszy PZ na każdym jednym RW zrobionym PC w porównaniu do slotów metal/kris. ” Tak, lepiej latać 30mln statków na slot i w przypadku dziury nigdy się nie wygrzebać z produkcją, kiedy można posłac 2,5mln statków i dziurę odbudować w 1,5 dnia Chyba kolega na trochę innym poziomie ekspedycji został, że uważa PC za marn…

  • Cytat od Starrk: „Duże Piraty są zyskowne dla odpowiedniego składu u Odkrywcy. A jak obecnie zarabiać na RW u Odkrywcy to wam wyjaśnię, jak trochę jeszcze odskoczę w punktacji i się dowiemy, jak będzie wyglądało uf E: Również zauważyłem u siebie znaczny wzrost w ilości występujących opóznień, ale... za wcześnie jeszcze, żeby mówić o statystyce tutaj ” Odpowiedni skład dla odkrywcy? Wystarczy latać PC, aby RW na dużych piratach przyniosło zysk a UF będzie wyglądało tak, że top200-300 graczy world…

  • Cytat od LA PUTIN LABAMBA: „tak matematycznie tak to wyglada, wiem ze expy ludzie lataja od wczoraj i ciezko jest cokolwiek statystycznie powiedziec, ale ewidentnie widac, ze piratow/obcych spotyka sie nie o 50% mniej ale duzo rzadziej. Przez 2 dni latania expow trafilem ich 2x. ” Expy nigdy nie były sprawiedliwe dla wszystkich, u mnie wpadło 11 rw, u kogoś innego 2. Jedyne co zauważyłem to dużo więcej opóźnień, no ale nadal to za mała próbka ekspedycji aby sprawdzić czy ostatecznie ich ilość po…

  • Cytat od LA PUTIN LABAMBA: „Czy ktos testowal latanie expow na generale opd piratow? Mamy 1 osobe w sojuszu ale nie lata regularnie wiec nie mam porownania dobrego. ” Nie opłaca się, na małych RW zyski porównywalne ale jednak odkrywca lepsze, średnie RW dają 2,5-4x większe zyski u odkrywcy, duże RW po obu stronach na minus, ale dużo większe minusy u generała. Różnica w RW tylko x2, ale zyski nadal na korzyść Odkrywcy mimo mniejszej ilości RW.

  • Cytat od BonDziorno: „Cytat od prepare ur anus: „A serwery i pensje pracowników same się opłacą, no bo przecież jak to tak chcieć pieniądze od graczy ” Czy próbujesz w ten sposób tłumaczyć wprowadzenie aktualizacji do wersji 7.xxx ? jeżeli tak to chyba niezbyt trafnie, już bardziej Twoje uwaga celuje w kwestię zakupu antymaterii, które to środki zresztą nie wiadomo do końca do kogo trafiają, wole nie spekulować:), bo to zresztą wątek stary jak niejeden wszechświat, nie ma co do tego wracać ja by…

  • Cytat od BonDziorno: „Miałem dziś piękny sen, zalogowałem na Og na serwer bez anty, bez rynku, bez klas, bez bash, prędkość floty x3, PZ 50%, pz z obrony, eko jak trzeba, badania też, sondy bez ładunku ... zalogowałem żeby powiększyć szerokość uśmiechu, a tam... niestety po staremu czyli v7 z anty ... eeeh u-wykrzyknik i strajkuje dalej pozwolę sobie tutaj pozdrowić emerytów (już jest nas więcej niż aktywnych graczy ) ” A serwery i pensje pracowników same się opłacą, no bo przecież jak to tak ch…

  • ekspy po updt

    prepare ur anus - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Das140: „Cytat od BlackLatteCoffee: „A Generał możliwość falangowania moonów ” W takim razie, proponuje zbieraczowi dać możliwość latania obroną ” Dodać kopalniom szybkie działa przeciwko flocie Przynajmniej tym razem strzelanie do górników będzie uzasadnione Kappa

  • Cytat od Apofis: „Zmiana owszem może jakoś tam trochę widoczna ale przede wszystkim dlatego, że planety na pozycjach 6,7,8,10 dostały bonus metalu a tak to lipa jeśli chodzi o same pełzacze raczej słabo, przydało by się coś extra np. pełzacze do 100 000 i może jeszcze coś ” I do tego po 25.000 darmowych plazm, żeby się generałom nie chciało wlatywać po te pełzacze i satelity