Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-87 z 87.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Rozbudowa Eko - Poradnik

    Juva - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Starrk: „Oraz kolonizować słabe planety Jeśli grasz bez AM to kolonizuj tylko 12stki i trzymaj te powyżej 190 pól. Jeśli AM Ci nie straszna to kolonizujesz 3jki i przenosisz na 15stki. ” Czemu akurat 12stki ?

  • Rozbudowa Eko - Poradnik

    Juva - - Zadawanie pytań

    Post

    I jeszcze pytanie z innej beczki - jakie są najczęściej popełniane błędy przy stawianiu eko ? Czego nie robić ?

  • Rozbudowa Eko - Poradnik

    Juva - - Zadawanie pytań

    Post

    Co do kasowania dodatku przez chrome, polecam inny dodatek który znalazłem w oficjalnym temacie tego dodatku czyli "Tampermonkey" można dodać to za jego pośrednictwem i chrome nie wywala co uruchomienie.

  • Rozbudowa Eko - Poradnik

    Juva - - Zadawanie pytań

    Post

    Okej udało mi się odpalić ten dodatek, i z tego co widzę działa na bardzo prostej zasadzi czyli amortyzacji, z tym udogodnieniem którego nie ma w AntiGame, że w formie prostej listy mamy podaną kolejkę budowy dla wszystkich planet na koncie,a nie jedynie suchą amortyzację dla poszczególnego budynku.

  • Rozbudowa Eko - Poradnik

    Juva - - Zadawanie pytań

    Post

    Kurcze, mam problem z tą wtyczką Ciap, na chromie mi co ponowne uruchomienie je wywala i muszę instalować od nowa, na firefoxie nawet się nie uruchamia, a zainstalowałem greasemonkeya

  • Rozbudowa Eko - Poradnik

    Juva - - Zadawanie pytań

    Post

    Na początek planuję tylko eko, gram na najnowszym uni gdzie ilderów nie opłaca się farmić gdyż są totalnie puści, a na pilnowanie flotki obecnie nie będę miał czasu.

  • Rozbudowa Eko - Poradnik

    Juva - - Zadawanie pytań

    Post

    Siemka! Chciałem wrócić do gry po bardzo długiej przerwie, i zostać górnikiem. Problem polega na tym, że nie ma na forum żadnego rozbudowanego i szczegółowo opisanego poradnika jak najlepiej się za to zabrać. Dawno dawno temu był temat Ekonomia - optymalizacja opłacalności, najszybszy rozwój gdzie wszystko było świetnie opisane. Stąd moje pytanie, czy jest ktoś w posiadaniu jakiegoś poradnika odnośnie tego jak zostać dobrym kopaczem surowców ?