Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nowe Uni i AM

    Truck driver - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Winter: „inny przelicznik jest na nowych uniwersach ” Jaki w takim razie skoro sa nawet eventy na uzupelnianie magazynow do 100kk a nie do 10kk?

  • Nowe Uni i AM

    Truck driver - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od pudel: „Ja pitole na 500k anty pracuje jakieś 30 minut stać mnie więc proszę o info ile kosztują pełne magazyny ” imgur.com/a290tqd imgur.com/h7XtLBA 500k anty to nie poszalejesz 5kk to juz mozesz cos podzialac

  • Nowe Uni i AM

    Truck driver - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od pudel: „Witam, Mam zamiar zaczac grać na nowym Uni ale jako że mam kasę nie będę się tlukl z resztą stąd moje pytanie ile będzie kosztowało mnie uzupełnienie wszystkich magazynów na 100%? Jeżeli można to chciałbym wiedzie osobno metal kryształ i Dex. Z góry dziękuję Wasz pudel ” Ty sie zastanow czy serio chcesz cos ugrac czy tylko wydac kase aby przez chwile byc "na szczycie". Bo znajac zycie to kase wpompujesz i po pierwszym zlomie znikniesz z uni lub konkurencja z czasem urosnie i spr…

  • Cytat od Juventus: „Malaga to kiedyś @Truck driver trafił to ślepy by trafił ” Ty rozumiem byles za cienki albo odzyskales wzrok skoro nie trafiles tylko mi zostawiles?

  • No i zes ubil podobno moje multikonto ale fakt, dzis akurat mialem cos wazniejszego do przypilnowania a jeszcze po nocy troche trzeba bylo kimnac wiec miales prawo strzelic nastepnym razem juz nie pozwole

  • Cytat od Wojownik Kajaczenko: „ktos wie co z makłowiczem ? ” Splul sie do mnie niedawno na forum w innym temacie wiec cos za cos Obstawiam, ze popadl w depresje bo nie potrafi zrobic rw powyzej ustalonego progu

  • Jesli farmie to rzadko w nocy a najczesciej w ciagu dnia. Gdy wiekszosc jest w pracy, szkole itp. Oczywiscie farmie kiedy mam czas a nie, ze musze koniecznie. Na x7 eko i przy 8 galaktykach nie ma szans wyfarmic wszystkiego z calego uni ale ze 100us wokol siebie to i owszem i wlasnie to mialem na mysli.

  • Cytat od buleon: „Nie ma fizycznej możliwości, żebyś obleciał wszystko. Latasz powiedzmy 24 slotami, więcej niż 10 ataków na minutę nie zrobisz, a musisz tych idlaków najpierw zeskanować. Skany są szybsze z poziomu galaktyki, ale jeśli chodzi o ataki, to jakoś poniżej 8-9 sekund nie zszedłem raczej. Gracze z lepszym sprzętem schodzą do 6. Nawet przy 6, zaatakują max 600 razy na godzinę, tylko że cele trzeba jeszcze zeskanować. Mi się nie udało przekroczyć 1500 ataków w ciągu dnia. A i tak inni n…

  • Cytat od buleon: „Pytanie ile straciłbyś niszcząc te kulki 140 gwiazd na komplecie mógłbyś na komplecie wtopić nawet gdybym się nie bronił w ogóle. Nie wspominając o tym, że musiałbyś coś zrobić z obroną najpierw itd. ” Moglbym wtopic ale niekoniecznie wierz mi, ze cwaniakow co sie chowaja na planetach by farmic jest bardzo latwo dopasc bo nie znaja mechaniki gry i wystarczy tylko nie patrzec na koszty by kogos dopasc. Po zlosci sie takie akcje robi jak ktos lata pod nosem i mysli, ze jest kozak…

  • Cytat od buleon: „Ta, wszystkie na raz. 2 kk deu trzymasz na każdym moonie i masz z głowy, chyba że ktoś Cię bardzo nie lubi. 1,4 kkk kryształu (70 % x 2kk sond) nie jest warte zrobienia armageddonu na moonach, nawet zakładając prędkość wyższą niż x1. x1 wiadomo, ul, stacjonata i masz gdzieś ” No to mnie nie znasz bo ja bym sie polasil by za 1,4kkk krisu pozbawic Cie wszystkich kulek I mowa o szybszych speed niz x1

  • Cytat od buleon: „Jeśli już wyślę FS, to tak, staram się go wysłać tak, żeby móc pofarmić sondami po jego powrocie. ” Powodzenia jak Ci beda palic kule i bedziesz zmuszony zawrocic flote lub sie poddac bo za pozno bedzie zorganizowac podstawke

  • 100k krazka i 100k ow jak widac wystarczy by ladnie zarobic chyba pomysle by cos pospawac i skonczyc z tymi idlakami Graty wlotow. 7kkk takim malym nakladem wyciagnac to sie rzadko zdarza.

  • Cytat od buleon: „Sond nie zostawia się na planetach. Sondy się fs-uje. ” Ano wlasnie. A za kazdym razem logujesz sie na konto dokladnie w momencie kiedy sondy z fs wracaja by od razu je puscic na idlaki?

  • Cytat od buleon: „A co do sond, to każde nowe uni powinno mieć ładowność. Inaczej przy fuzji nie będą miały zupełnie żadnych szans. Najmłodszym uni bez x7 eko jest Cosmos. Jak on ma dogonić Taurusa, Xanthusa czy nawet Zibala mając słabsze eko, nie mając sond, jest przegrany na starcie. ” Co z tego, ze bedziesz mial ladownosc sond skoro zostawisz je na planecie i bedziesz mial je skasowane w ciagu kilkunastu minut? Lepiej zostac przy tradycyjnym farmieniu mt-kami i na dluzsza mete jest to najleps…

  • Cytat od Poka_Bydlaka: „ES Eco x7, Fleet x2, 80% DF, 0.5 Deu consumption, 5 Galaxies, +30 fields, 25.000 DM after validation, Espionage probe storage ON, category miner, Stomt on. No nieźle. ” To samo powinni zrobic w Polsce. Tylko bez tej ladownosci dla sond. A nie znowu nowe uni z 8 galaktykami.

  • BOTY BOTY BOTY

    Truck driver - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Na Twoim miejscu to bym wbil blisko takiego goscia i wyzerowal mu caly bunkier lamerskie podejscie do tematu ale jedyne jesli nie chcesz latac gs-ami ani zwykla flota. Kilkaset milionow sury i w kilka godzin klikania kazdy bunkier znika. Pod warunkiem, ze obronca nie lognie i nie bedzie stawial przeciwrakiet.

  • Cytat od Piotr50uni: „Wstawiłem RW z czystej ciekawości osób postronnych dlaczego spadłem w dół. A że Warriars lubi push to inna sprawa... ” Czyli zostawiles specjalnie flote by ktos Cie spakowal?

  • Cytat od Juventus: „Bo nie ma tylu bunkrowników co np. Na Libra i też idzie jakoś się wybić ” Faktycznie, bunkry takie na tej Librze, ze nie ma szans wbic sie i zrobic ST z zyskiem

  • Cytat od Munio_Uni 1: „Po co komu nowe coś... Quantum ma wszystko. ” Ale Quantum jest za duze by nowi gracze mieli jakiekolwiek szanse by pokazac co potrafia ugrac dlatego tacy pro elo pchaja sie na nowe uni by choc przez chwile sie dowartosciowac bedac w top

  • Handlarz

    Truck driver - - Gra

    Post

    Cytat od NSX: „Może warto by to zastosować w handlarzu? Ostatnio trafił mi się przelicznik 2,3 ” Raczej nie przejdzie. Hajs za antymaterie musi sie zgadzac