Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 324.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Winter: „Cytat od KissOfTheDragoon: „@LA PUTIN LABAMBA ja mowie ze to kalkulator zle pokazuje a nie ogame... kliknij sobie samego pioniera i zobaczysz ze w kalkulatorze pokaze ci ze nie bedziesz mogl dostac OW (bedzie 0). czytaj ze zrozumieniem ” ok już skasowałem żeby nie wprowadzał ludzi w błąd dalej ślijcie po 4xx Dt ” czlowieku czy ty rozumiesz co ja pisze...? ehh... chodzi mi o to ze wedlug tego kalkulatora po wpisaniu chodzby jednego pioniera, pokazuje ze NIE DOSTANIESZ OKRETU WOJ…

  • zacznijmy od tego ze wylowic sensowna oferte z rynku graniczy z cudem bo 95% ludzi oczywiscie - krzyczy sobie maksymalne stawki za produkt - chca wymiany glownie metalu ktorego kazdy ma od cholery czyli wiadomo ze nikt tego nie kupi xD

  • @LA PUTIN LABAMBA ja mowie ze to kalkulator zle pokazuje a nie ogame... kliknij sobie samego pioniera i zobaczysz ze w kalkulatorze pokaze ci ze nie bedziesz mogl dostac OW (bedzie 0). czytaj ze zrozumieniem

  • Cytat od Winter: „ślijcie tyle dt żeby ładowność nie ograniczała nie ma limitu jak kiedyś 413DT najlepszy skład to DT + niszczarka + pionier na piratów nie ma co się nastawiać bo dostali nerfa na 20% pzta [ciach] jak by ktoś chciał kalkulator pod 7.1 ” ten kalkulator jest bledny. znajomy wyslal samego pioniera i przylecialo takie cos: Od: dowódca floty Ekspedycja natknęła się na planetę niemalże całkowicie zniszczoną przez wojny. Różne statki krążą na orbicie. Technicy starają się naprawić niekt…

  • Sloty

    KissOfTheDragoon - - Błędy w grze

    Post

    znajomi mi sie zali ze nie moze fs zrobic a mial juz kilka skanow;d gruboooo sie dzieje gruboooo xDDD

  • Sloty

    KissOfTheDragoon - - Błędy w grze

    Post

    @Art dajcie blokade na ataki na 24h i ogarnijcie to bo GO nikomu flo nie zwroci jak mu ustrzela prawda?

  • Cytat od dexPL: „Cytat od KissOfTheDragoon: „ludzie skonczcie plakac. dopiero co to weszlo. dajcie im to ogarnac... zglaszajcie poprostu bledy w odp dziale i tyle. i nie 50x ten sam blad piszcie tylko lajkujcie zeby nie bylo syfu ” Jak widzisz, że masz produkt gówniany, pełen bugów, to przekładasz wdrożenie o tydzień czy dwa. Tutaj nie ma błędów z lokalizacją (czyli zależnych od pierwotnego uni) - tylko nowa wersja już sama w sobie jest pełna bugów. Ale widocznie ktoś ma w kontrakcie premię za w…

  • ludzie skonczcie plakac. dopiero co to weszlo. dajcie im to ogarnac... zglaszajcie poprostu bledy w odp dziale i tyle. i nie 50x ten sam blad piszcie tylko lajkujcie zeby nie bylo syfu

  • mam pytanie. @Art co zamierzacie zrobic z tym burdlem? ifotos.pl/zobacz/ghvgghjpn_qarsxew.png

  • kolega wybral zbieracza i nie moze sondowac idlakow xDDD

  • gdzies wczesniej bylo pisane ze rynek bedzie sobie przeliczal sam raz na dobe jakie proporcje beda w zaleznosci do ofert na nim wiemy ze na takim uni z golym rynkiem bedzie brakowac krisu wiec nie zdziwie sie jak przelicznik bedzie wygladal mniej wiecej tak: 5:1:2 w mojej opinii jesli juz taki mechanizm dopasowywania rynku do ofert istnieje powinien byc aktualizowany o wiele czesciej niz raz na dobe- co 2h mysle minimum poza tym jesli na start mamy przelicznik 1:1:1 to z czasem on sie unormuje d…

  • Cytat od ackra: „Cytat od KissOfTheDragoon: „mnie to najbardziej zastanawia ze cos tak waznego jak wejscie aktualizacji w zycie z data taka i taka nie jest wywalone wielkim bilbordem na tablicy i w grze. o tym ze wchodzi w ona w zycie dowiedzialem sie wczoraj i to z przypadku czytajac poniektore posty w tym temacie a nie zagladalem tu tydzien. tak to bym sie obudzil nagle z niespodzianka. ” Informacja w grze wczoraj była. Aktualizacja do wersji 7.1 13.12.2019 11:0012.12.2019 15:49:38 Od: comagfS…

  • mnie to najbardziej zastanawia ze cos tak waznego jak wejscie aktualizacji w zycie z data taka i taka nie jest wywalone wielkim bilbordem na tablicy i w grze. o tym ze wchodzi w ona w zycie dowiedzialem sie wczoraj i to z przypadku czytajac poniektore posty w tym temacie a nie zagladalem tu tydzien. tak to bym sie obudzil nagle z niespodzianka. eventy na +25% anty potraficie wrzucic i trabic o tym a post o aktualizacji jest tak schowany ze malo kto by go znalazl

  • pytanie od znajomka. @Art czy stare uni beda mialy pozostawionego handlarza czy bedzie on zlikwidowany i zastapiony rynkiem?

  • Cytat od kermit: „Cytat od KissOfTheDragoon: „tak. wysylajac odp ilosc pionierow bedziesz mogl zebrac cale pz. to ze nie widzisz tej pz bo masz inna klase niz odkrywca nie znaczy ze tego pz tak fizycznie dla cb nie ma, jest one tylko ukryte ” z jaką misją to wysyłasz? ekspedycja? na 16tą pozycję? ” nie. zeby zebrac pz musisz zrobic misje zbieraj. nie mam informacji jak to dokladnie wyglada bo nie robilem konta na tej badziewnej ledzie ale jeden znajomek robil misje zbieraj z podgladu gali. najed…

  • Cytat od Muniek: „Pytanie od znajomego z gry: - powiedzmy mam klase zbieracza i mamm statki pioniery,kumpel ma odkrywce,mowi mi gdzie jest pz na 16 pozycji,czyy mogw sobie tymi pionierami ten pzt zebrac ? ” tak. wysylajac odp ilosc pionierow bedziesz mogl zebrac cale pz. to ze nie widzisz tej pz bo masz inna klase niz odkrywca nie znaczy ze tego pz tak fizycznie dla cb nie ma, jest one tylko ukryte

  • Cytat od Grau: „Cytat od edes: „Co do punktu drugiego, to tak zostało to powiedziane już wyżej. Wcześniej było ustalone maksimum dla surowców, teraz będzie to wartość procentowa: 20% dla odkrywcy, 10% dla pozostałych To pz z bitwy jest 20% ale można robić rw na miliardy ? ” Tak,ale tyczy sie to tylko pól zniszczen powstałych po walce z piratami ” juz kiedys pisalem moje obliczenia. nie oplaca sie w zaden sposob wysylac flot na zlomowanie piratow. w najlepszym przykladzie wyjdziesz na 0 (obcy), p…

  • jak zobaczylem ze w ciagu 8h pojawily sie 4 strony to az usiadlem... wspolczuje rudej znowu sie przekopywac;d ale do tematu. ktos tam wspominal o GF ze tam zatrudnia takich i takich a reszta za kupony pracuje;d chcialbym dokonczyc te mysl i powiedziec ze ogolnie GF nie jest rzetelnym deweloperem (zreszta jak wiekszosc). kto jakos odnajduje sie w swiecie gier ten wie ze GF ma opinie... jaka ma;d a w mysl zasady jaka firma tacy pracownicy... no coz polskiemu GO tez nalezy przypisac latke nieudaczn…

  • Cytat od Apofis: „Pole wrakowe przy atakowaniu W klasie Generał fajna sprawa. Ta klasa dostała trochę bonusów prędkość 100%, zużycie dex -25 % mniejsze, floty +2 no trochę jest badania bojowe +2. A zbieracza zmniejszono bonusy zabrano floty +2, pełzacze dają mniej %, jest tylko mniejszy koszt opłaty rynkowej, z ogólnych : bombowce wolniejsze 4000 zamiast 5000. No odkrywca to z 400 % do 2% - bez komentarz. Co wybieracie? ” wybralem olanie tej gry. najlepsza opcja- goraco wszystkim polecam:) Cytat…

  • Cytat od KrzysDRJ: „Wiem ze będzie się opłacać postawienie kolejnego poziomu deu... Tylko nieopłacalne będzie moim zdaniem przenoszenie planet na 15 ” przenoszenie kupujesz za anty- nie za surowce wiec to tylko twoja dobrowolna decyzja czy chcesz wydac hajsiwo. jak wspomnialem w innym temacie tak napisze to tu. ryba ZAWSZE psuje sie od glowy, a kazda gra ZAWSZE zaczyna sie psuc od gospodarki wiec GF idzie w bardzo dobrym kierunku do ukatrupienia juz calkiem tej juz wystarczajaco wygolonej gry:) …