Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 102.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Aktualizacja 7.1

    chill - - DiD Galatea

    Post

    A to nie wiedziałem, nie czytałem wszystkiego ale przekopać się przez te spam i bezsensowne kłótnie to trzeba mieć nadludzką cierpliwość

  • Aktualizacja 7.1

    chill - - DiD Galatea

    Post

    też tak sądzę ale warto zawsze się zapytać

  • Aktualizacja 7.1

    chill - - DiD Galatea

    Post

    @Art czy jest choć cień szansy na cofnięcie aktualizacji na naszym uni i jeśli jest to czy możecie wysłać ankietę z pytaniem o wycofanie aktualizacji ?

  • Wersja 7.x - dyskusja

    chill - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Art: „Odkrywca - -25% do czasu badania - +X% do zysku z pomyślnych ekspedycji - Wzór obliczający zysk z ekspedycji jest następujący: (0,5 * prędkość ekonomii) * obecna wartość łupu (0,5 jest wartością standardową w konfiguracji) - W przypadku Odkrywcy, wynik mnożymy razy 1,5 - W przypadku Pioniera we flocie, wynik mnożymy razy 2 - powyższe mnożniki mogą występować odrębnie, tzn jeśli nie masz klasy odkrywcy, ale wciąż masz pioniera, wynik mnożymy razy 2 - +10% do wielkości planet podcza…

  • 12-12-2019 08:00:17 - chillout [Tessarion] - 392.26% Agresor chillout [NFZ] ________________________________________________ Krążownik 10.000 _________________________________________ Obrońca BliBox [CannaTM] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 11.012 Sonda szpiegowska 292 Satelita słoneczny 1.559 Lekkie działo laserowe 2.023 Ciężkie działo laserowe 293 Działo Gaussa 41 _________________________________________ Po bitwie... Agresor chillout [NFZ] ___________________…

  • 11-12-2019 13:55:00 - chillout [Tessarion] - 27685.42% Agresor chillout [NFZ] ________________________________________________ Pancernik 13.370 Okręt wojenny 17.465 _________________________________________ Agresor Jabolcjusz [NFZ] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 2.045.686 Krążownik 101.989 Okręt wojenny 100.283 Pancernik 62.173 _________________________________________ Agresor Kakarotto ________________________________________________ Krążownik 10.000 Okręt woj…

  • Ja się cieszę, że tym razem miałem z kim polecieć, bo bałem się, że Hollusa też będę musiał ochraniać Dziękuję ekipie za szybką reakcję i Wielkie SzO dla @Hollus Grand Master. Sprostuję tylko jedną kwestię - Do mnie napisał chwilę po starciu z gratulacjami. W resztę dyskusji się nie wtrącam. PS. Kto i w jakich godzinach stoi po 3h?

  • 10-12-2019 23:38:25 - chillout [Tessarion] - 651.82% Agresor chillout [NFZ] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 60.000 Krążownik 500 _________________________________________ Agresor John Rambo [SWISTAKI] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 571.483 Krążownik 5.000 Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Obrońca Yushin [WWD] ________________________________________________ Satelita słoneczny 150 Wyrzutnia rakiet 29.5…

  • 09-12-2019 22:28:33 - chillout [Tessarion] - 561.07% Agresor chillout [NFZ] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 60.000 Krążownik 500 _________________________________________ Agresor John Rambo [SWISTAKI] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 583.266 Krążownik 5.000 _________________________________________ Obrońca Yushin [WWD] ________________________________________________ Duży transporter 700 Satelita słoneczny 512 Wyrzutnia rakiet 38.…

  • 2019-12-09 10:53:35 - chillout [Tessarion] - 332.14% Agresor chillout [NFZ] ________________________________________________ Okręt wojenny 15.000 _________________________________________ Obrońca BrutalBoy [FN-PL] ________________________________________________ Satelita słoneczny 700 Wyrzutnia rakiet 6.995 Lekkie działo laserowe 14.569 Ciężkie działo laserowe 2 Działo Gaussa 300 Działo jonowe 158 Wyrzutnia plazmy 309 Mała powłoka ochronna 1 Duża powłoka ochronna 1 _____________________________…

  • 2019-12-09 07:05:07 - chillout [Tessarion] - 322.48% Agresor chillout [NFZ] ________________________________________________ Okręt wojenny 15.000 _________________________________________ Obrońca Commodore Probe ________________________________________________ Mały transporter 7 Krążownik 1 Okręt wojenny 12 Niszczyciel 1 Wyrzutnia rakiet 7.981 Lekkie działo laserowe 5.755 Ciężkie działo laserowe 10.006 Działo Gaussa 819 Działo jonowe 1.389 Wyrzutnia plazmy 165 Duża powłoka ochronna 1 __________…

  • a wy jak zwykle na łatwiznę, chciałem większy % żeby s&d nie polegał na lataniu na zabunkrowanych idlerow. Teraz przynajmniej musimy współpracować i troszkę bardziej się postarać.

  • o to chodzi, żeby oszczędzić tych najsłabszych, właśnie żeby uni nie wyniszczyć.

  • Nie ma strachu, jak nie będę z jabolem w teamie to wam powiem jak go trafić

  • Z racji tego, że mamy pz z obrony, składam wniosek o zwiększenie progu % RW na 200 albo nawet 250%

  • Właśnie co się dzieje? Sądziłem, że będzie więcej chętnych. Dość sporo flot jeszcze lata po uni a chętnych tak mało? Świstaki, Zły Sen, Cannabis Team, WWD, PFT no i oczywiście NFZ - zapominamy o spięciach i bawimy się dalej. Nie podejmiecie wyzwania? Drużyny są dzielone tak aby był balans sił, ale nie musimy latać w acs, każdy może solo nabijać %.

  • Graty starcia. @Darkstar i co ty zrobisz z tym czasem? Przedmówca trochę pojechał z tematem, ale powodzenia na ogejmowej emeryturze. Dzisiaj pijemy twoje zdrowie! No i oczywiście podwójne szo dla obrońcy, bo nie łatwo go trafić.

  • chillout Niszczyc Farmic Zlomowac [NFZ] 194599 Flota: Lekkie Myśliwce: 124500 Ciężkie myśliwce: 0 Krążowniki: 40449 Okręty Wojenne: 15798 Bombowce: 0 Niszczyciele: 1000 Gwiazdy Śmierci: 20 Pancerniki: 12832

  • Cytat od Lucky Gal: „Ooo ze ubijecie to konto to by sie chyba nikt nie spodziewal Gz bagi ” już pewnie zażalenie i reprymenda poszła Graty trafienia!

  • Jednemu się upiekło ale drugi już trafił tam gdzie miejsce wszystkich flot Wczoraj faktycznie jeden z bardziej udanych dni po ostatnich wtopach. Graty starcia i szo dla obrońcy.