Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 243.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Procent piękny. Zysk też piękny. Wypada pogratulować. Dużo tu się dało wyczytać pochwał na temat Rudej. Rozumiem ... ... sojusznicy. Pozwalam sobie posiadać odmienne od nich zdanie. Diametralnie odmienne.

  • [ciach] Nie lubię Cię Ruda. Nigdy Cię nie lubiłem. Ale ... gratuluję wlotu. Moderator Neferet:Obraza

  • 1. Procent piękny. 2. Zysk piękny. 3. Pełna kultura po obu stronach. 4. Brak spiny. Aż się chce pogratulować obu stronom - takie ST miło się czyta. Agresorowi - gratulacje zatem. Pokonanemu - szczere życzenia szybkiej odbudowy.

  • Cytat od Starrk: „W dzisiejszych czasach reklamy są personalizowane i dobierane wg tego, co szukasz lub czym się interesujesz w internecie. ” Wyobraź sobie, że nigdy nie przyszło mi szukać tej gry; nigdy nie przyszło mi wpisywać w wyszukiwarkę jej nazwy. Tak że personalizowanie nie mogło mnie objąć. Ale skoro padły już nazwy innych gier, to podam jej nazwę: Khan Wars. XSSoftware potrafi - ciekawe dlaczego GameForge nie potrafi?

  • Jakoś inni potrafią. Jeśli odwiedzacie portale informacyjne to zapewne zauważyliście intensywne reklamowanie pewnej gry. Nazwy nie wymienię, żeby mi tu zaraz się na mnie nie rzucili za reklamowanie konkurencji. Ale jak widać inni potrafią zareklamować swój produkt.

  • URLOPY

    Almera - - Gra

    Post

    Ty nawet nie wiesz co sam piszesz. Kto to napisał? Ja? Cytuję: "Sama antymateria może być zwrócona graczowi w postaci jakiś bonów do wykorzystania itp" Sam dodałeś - i tym podobne. I taka jest logika dyskusji z ludźmi, którzy lubią wyciągać ręce po cudze. A zarób sam jeden z drugim. A od cudzego wara!

  • URLOPY

    Almera - - Gra

    Post

    Wiesz gdzie możesz sobie te swoje bonusy wsadzić? Tam gdzie światło nie dochodzi. Wejście takiego pomysłu w życie oznacza dla mnie jedno: od razu loguję się po kolei na wszystkich moich kontach i załączam kasacje. Ależ będziecie mieli miejsca ... o jejku ... ileż miejsca ... będziecie mogli kolonizować do woli. Nie 36 układów wolnych ... ale 106 w obie strony.

  • URLOPY

    Almera - - Gra

    Post

    To nawet nie jest socjalistyczny pomysł. To jest pomysł komunistyczny. Owszem, w zasadach gry istnieje zapis, że konta pozostają własnością GF. Ale to nie GF poświęciło czas na rozwijanie moich kont. Ingerencję w dowolne moje konto bez mojej zgody (oddanie komuś) należałoby traktować jako kradzież. To ja decyduję kiedy chcę grać. Jak chcę odpocząć nawet i przez rok - to odpoczywam od gry. I wara komukolwiek od tego. Nie Ty jeden z drugim budowałeś moje konta, żeby wyciągać po nie łapy. Wprowadze…

  • Lobby- problemy kto ma ?

    Almera - - Błędy w grze

    Post

    Życzenia dla firmy GameForge.Gmbh: Gratulacje za skuteczność. Stop. Powodzenia w dalszych projektach. Stop. Oby nigdy nie zabrakło naiwnych wolontariuszy. Stop. J23 nadaje znowu.

  • Lobby- problemy kto ma ?

    Almera - - Błędy w grze

    Post

    Świetnie. Cofnęli mi trzy floty. O czwartej zapomnieli.

  • Lobby- problemy kto ma ?

    Almera - - Błędy w grze

    Post

    Naprawdę ... pocieszające: If you lose a fleet due to this down time in the Lobby login system, please submit a ticket through the support system once services have been restored, and include the API code from the hit in your ticket. Zamiast zamrozić serwery każą "Ti-kety" pisać. Edycja: Nie lubię popełniać błędów ortograficznych.

  • Lobby- problemy kto ma ?

    Almera - - Błędy w grze

    Post

    Piękny sposób aby przekonać ludzi by przestali się w to bawić.

  • Z dziobem bywało mi się w opozycji na Uni 15 ale wcale nie cieszy mnie ta jego porażka. Mamy czasy doku - coś tam udało się zapewne odzyskać. Ekipie atakującej: gratulacje; dziobowi: tego, czego sam sobie życzy.

  • Lobby- problemy kto ma ?

    Almera - - Błędy w grze

    Post

    A od kiedy ta gra jest napisana na komórki?

  • Rzeczywiście, szalone starcie. Ostatni raz zdarzyło mi się widzieć gracza, który nie robił FS'ów bodajże na Uni22. I poległ. Tu się przez Malack'a nie przebiliście. Szkoda, że nie znalazły się jeszcze dwie floty. Byłoby ciekawiej. Gratulacje starcia. Obie strony mają co odbudowywać.

  • Lobby- problemy kto ma ?

    Almera - - Błędy w grze

    Post

    Lobby. Od ang. lobbying - po naszemu "lobbowanie". A za czym? Za graniem w OGame. Innego wytłumaczenia nie ma na kwestię zebrania w jednym miejscu wszystkich serwerów, na które ktoś zarejestrował się z danego adresu e-mail. Liczą na to, że może coś się komuś przypomni, może się komuś łezka w oku zakręci i ktoś wróci tam gdzie już nie gra. U mnie wyświetla się bodajże 7 serwerów. I do niczego nie jest mi to potrzebne. Sześć to już zamknięta przeszłość.

  • @'zefir: Mądrego aż miło poczytać. Nie raz a wiele razy zdarzało mi się usilnie skanować w poszukiwaniu zysku. No i jak nie było nic wielkiego to poleciało się i po coś mniejszego. Słusznie nawiązałeś do powiedzenia "Ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka". Ja kalkuluję w ten sposób: Jak wejdzie wlot w tego ludzika to będzie na 500 MT'kow. Dobre i 500 MT'ków więcej jak nie ma aktualnie ciekawszych celów.

  • Cóż za piękne ST - lot na sondy szpiegowskie. Gratulacje.

  • A co to za temat? Obrażanie się na istniejące zasady gry? Jak macie z nimi problem to piszcie petycje do GameForge aby ta firma je zmieniła. "Szanowne GF, uprzejmie proszę aby zasady ochrony słabszego gracza uzupełnić o funkcję blokady ataków kont, które mają dopiero miesiąc."

  • Ktoś tam wyżej wypowiedział się nieprecyzyjnie. Na wszystkich Uni można atakować sondami. Jednak nie na wszystkich sonda przywiezie 5 sztuk surowca z ataku. Kto pamięta OGame sprzed 13 lat to wie, że nie tylko do tego służyła ładowność sond szpiegowskich. Zdarzały się sojuszowe akcje szybkiego podrzucania deuteru sondami aby Sojusznik mógł zaefesować.