Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 138.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • hehehe mam odpowiedź od GO ponoć pusha zaliczyłem - czyli jednak źle lub za późno odesłany złomik Takie życie - choć po tej akcji to mi się grać odechciało za kilka tysi lub kilka godzin 7 dni wegetacji - przeginka

  • Gratki dla Agresora i większe jeszcze dla obrońcy za dystans do gry i własnej wtopy

  • Rok pacyfizmu poszło w "pi.....u" No ale chyba wypadało by się najpierw przedstawić Witam jestem Batigu aka CEDRIK aka TETFOL aka KOZU aka Pinkie Pie Dawno dawno temu pod takimi nickami można było grać ze mną lub przeciw mnie na uniach 19 // 21 // 38 // 40 // 45 // 65 // kalisto czy Cosmos i wszystko było jak w najlepszym porządku na Kalisto od grudnia nikogo nie skanowałem, nie atakowałem a i farmić mi się nie chciało do puki nie trafiłem na to ostatnie uni Cosmos gdzie poznałem zarąbistą grupę…

  • trafić takie coś na bunkro uni to ak 6tka w totka

  • Jak to mówią nie ważne jak chłop zaczyna - ważne jak kończy Zaczłąłeś od wlotu na 2 tyse lmków - mój błąd złom twój ja zbiłem 222 czy jakoś tak pancy - dopalacze nie zadziałały albo się przeliczyłeś w obliczeniach - złomu może nie zebrałem ale fajnie było się pośmiać widząc w raporcie jakich sztuczek używasz i jak ci nei bardzo zadziałały a kolejne - cóż powoli powoli - przyjdzie czas na każdego A kucyk może i mały i różowiutki - ale nie wiem czy wiesz - cała magia Equestrii nie jest wstanie pow…

  • A tu akcyjka z przed kilku dni - niestety złom anty recki zebrały ale potem mu je zdjałem opóźniajac farmingi :P Pinkie Pie [MLP] vs. quidquid ~ 330.88% Dnia 20-10-2018 12:18:18 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pinkie Pie [MLP] ________________________________________________ Krążownik 1.477 _________________________________________ Obrońca quidquid ________________________________________________ Duży transporter 4.078 _________________________________________ Po bitwie... Agres…

  • O 2giej u sąsiada aktywność widziałem A że był zielony to go zfalowałem I takie przepiękne obrazy tej nocy Po raz już dziesiętny ujrzały me oczy Flotka dość pokaźna na niego leciała A admiralicja na księżycu spała I tu niespodzianka bo to raz dziesiętny Atakował inny sąsiad uśmiechnięty Do tej pory zieleń u niego też była Ale w przeddzień ataku u niego się zmyła Cóż więc czynić trzeba, czasy policzyłem I gdy się wracała to swoją puściłem Flota była spora ale nie całością Ana moonie pusto, pomyśl…

  • jakie życie taki złom Gratki nowe uni nowe możliwosci - choć ja wolałem stare - cichespokojne fosów przez 3 miesiacenietrzeba było robić

  • W ostatnim czasie nie wzruszony na moje przestrogi co do błędów taktycznych uznając że ma doczynienia z noobemcodwiedził mnie w układzie jak i okolicy kolejnej mojej koloni gdzie do tej pory robiłem fosy mój ulubiony wykonawca - Queen Pogadali my trochę razem - generalnie fajny z niego misiek tylko jak bardzo szanuję Tego MUZYKA, tak zastrzegłem mu że źle wybrał cel bo ja nie jestem Bi. Padło nawet kilka drwin na temat nazwy naszego sojuszu - nie wiem co człowiek ubierajacy się na scenie w różow…

  • E spoko Cosmos ma dopiero 3 misiące a już co 2gi na banie za pushe :p zgłaszam RIPHAGEN-a Chciałem go złomować i generalnie swego czasu strasznie lubiłem na niego latać - ale w sumie złomuje dobrze więc chyba argument lepszy niż inne

  • Gratki Rip Mi zwiało 2 miliardy wczoraj Ale szczerze - spodziewałem się większej ilości graczy i spadku w punktacji - troche lipa ta Fuzja

  • Cytat od Usagi: „Supreme ostatnio był aż nadto aktywny, skanował jak szalony, nawet mnie, chociaż oczywiście miał małe szanse by coś zdziałać. Pomyślałem sobie, że chyba źle się to skończy, no i mamy... upolować nic nie upolował, ale padł sam. Graty RIP, ale mimo wszystko szkoda Supreme i też mam nadzieję, że jeszcze pogra trochę z nami, więc SzO. ” Ta mnie skanował od 3 miechów co 3-4 dzień jak opetany - w sumie poza blackiem tylko on i raz czy dwa Ty mnei skanowaliscie pech tai że u mnie kolon…

  • To ja powiem tak Po tej akcji utwierdziłem się w przekonaniu że warto zaprosić Nuriela do naszego małego sojuszu - czemu nie dla tego ST Lubie ludzi którzy mają dystans do gry i cenią życie prywatne wyżej - Nuriel Gratulacje ładnej akcji ale jeszcze bardziej poziomu intelektualnego jakisobą reprezentujesz. Mam nadzieję i po naszej rozmowie wierzę że jesteś takim właśnie człowiekiem. PS skoro juz2/3 mojego sojuszu to sąsiedzi jak sie okazuje to może zróbcie razem grila - może i ja wpadne - owszem…

  • Nie minał tydzień od starcia a większość obrońców na banie - chociaż ciężko nazwać większością 1 gracza z kilkoma kontami - taki paradoks

  • a ja to podsumuje tak - nie chodzi mi o to starcie tylko o ogół gry NN - to taka nawiązka do banów: A zapomniałem jeszcze 2 konta są na banie poza powyższymi Panda - BAN - konto w układzie samych NN terror - dawny televizor - BAN A teraz puenta Na tej uni Pushy wiele Ćwiczcie młodzi przyjaciele Multi konta farmy zboki Temu w recki multi zwłoki Kto ma multi ten jest żwawy Flota jego jest dla sprawy Rośnie mimo lekcji w szkole Zawsze pushuj się matole Monika i kulfon są z was dumni

  • a widzisz żebym grał ? od grudnia 2 razy tylko skanowałem a pech chciał ze akurat w nocy sie obudziłem i late na mnei leciał - no na moje farmingi bo mi sie wczoraj powaliło w głowie i kilka puściłem tak dla odmiany. Grać mi sie nie chce - z powodów wypisanych we wcześniejszym st Pozatym na tej uni miałem tylko dwóch sojusznikó - 2 tygodnie temu jednego zezłomowal Rip - tak Ripuś zezłomowałeś mi kolege o czym nawiasem mówiąc dowiedziałem się po tygodniu jak zobaczyłem że flota mu zniknęła, drugi…

  • i to jest akcja- - pomiajać czy kupujesz konta cy nie - dla mnei umiejętności ci nie brakuje ps gdzie podziękowania za cynk że koś śpi

  • gruss - BAN popielniczka na pety - BAN pulsar - BAN mściciel - BAN olelumpolelu - BAN - konto należało do NN to tylko 5 kont które mi wpadły w oczy A zapomniał bym - gratulacje starcia jak to mówią "francuziiiiii" - "ŻENADAaa"

  • Sam nie wiem co napisać niby mam na to wwalone co zresztą widaćpo mojej "bezgrze" Ale jak widze takie coś to żal mi - tylko nie wiem kogo bardziej. Swego czasu w sumie już bardzo dawno temu powiedziałem ripowi że nie chce mi się ścigać z pusherami i tak mija już 10 miesiąc od kiedy moje konto leci na eko i 1 góra 2 farmingom w tygodniu. Konto miało być skasowane ale jakoś szkoda było. W lipcu czy sierpniu po starcie Cosmos chciałem oddać konto ripowi i szczerze gdyby nie to że przez Lobby nie mo…

  • co za noob a myślałem że gry logiczno-strategiczne poprawiają funkcjonowanie mózgu - myliłem się Cytat od D.O.B.E.R.M.A.N: „Cytat od Yoda_PL: „zwróciłem się z prośbą o pożyczenie kilku recków bo sam tyle nie miałem do "Wujka Adama" ” To Wujek śmiga turbo reckami i nadal mu złom kradną?? Niepojęte wręcz. Dobra, pal licho Wujka (bez obrazy). Agresorowi ktoś buchnął złom i odrazu płacz. To jak nie masz wystarczającej ilości recków, to po co leciałeś, z chęci pokazania ST na forum, na stojącej floci…