Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 111.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Normalnie same puszery w tych skurczybykach. No ale jak to śpiewali " ale za to niedziela, niedziela będzie dla nas " i tym razem się to sprawdziło Graty, przetapiaj

  • Part 2 Dnia 18-08-2019 14:49:24 następujące floty spotkały się w walce: Agresor dawczu [SKB] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 25.997 Krążownik 5.185 Okręt wojenny 1.987 Pancernik 690 _________________________________________ Obrońca superfly [LHiP] ________________________________________________ Mały transporter 943 Duży transporter 340 Lekki myśliwiec 2.558 Krążownik 600 Okręt wojenny 584 Recykler 220 Satelita słoneczny 385 Pancernik 471 Wyrzutnia rakiet 767 Lek…

  • Obrońca chyba postanowił zakończyć grę po pierwszym wlocie więc zaopiekowałem się resztą floty. Tak wiem wygląda to strasznie ale tylko tak wygląda Po prostu to ja miałem szczęście Pozdrawiam Skurczybyków Dnia 18-08-2019 14:49:24 następujące floty spotkały się w walce: Agresor dawczu [SKB] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 25.997 Krążownik 5.185 Okręt wojenny 1.987 Pancernik 690 _________________________________________ Obrońca superfly [LHiP] _____________________…

  • Równo tydzień temu zobaczyłem flotę obrońcy. Od razu oczka się zaświeciły. Przez cały ten czas budowałem flotkę aby coś myśleć o zezłomowaniu Superflaya. Wczoraj masowo nastawiał moonow więc wiedziałem, że czasu mam niewiele. Lot w układzie więc była max jedna próba i już floty bym nie zobaczył. Kulisy zostawię dla siebie. W czasie lotu * pod moonem ale była to lądująca część floty, którą wczoraj wypatrzyłem. Zysk wyszedł super, tankowanie, wojna, pełen sukces. Pozdrawiam Skurczybyków Dnia 18-08…

  • W końcu coś tam wpadło Dnia 18-08-2019 11:37:26 następujące floty spotkały się w walce: Agresor dawczu [SKB] ________________________________________________ Mały transporter 5.000 Lekki myśliwiec 29.715 Krążownik 5.309 Okręt wojenny 1.987 Pancernik 690 _________________________________________ Obrońca superfly [LHiP] ________________________________________________ Mały transporter 1.452 Duży transporter 434 Lekki myśliwiec 303 Krążownik 300 Okręt wojenny 1.035 Recykler 2.516 Sonda szpiegowska …

  • Takie tam, odebrałem flotę za właściciela. Szkoda, że nie poszła z trampkami bo trochę sury zostało ale krzywdy nie mam. Pozdrawiam Skurczybyków. Dnia 16-08-2019 09:05:14 następujące floty spotkały się w walce: Agresor dawczu [SKB] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.310 Pancernik 700 _________________________________________ Obrońca Potato ________________________________________________ Mały transporter 600 Duży transporter 605 Lekki myśliwiec 2.335 Ciężki myśliwie…

  • Przy okazji chciałem życzyć miłego odpoczynku dla kapitanka i wodza. Jednak instnieje jakaś sprawiedliwość, szkoda ze tylko na tydzień ale dla pushera grającego dla cyferek na początek wystarczy.

  • Bardzo ładny zysk wyciągnięty. Flotka widzę rośnie. Oby tak dalej, niech dobra passa trwa.

  • Nie zwalniasz tempa, dobrze mieć Cię po tej samej stronie Zysk elegancki więc przetapiaj na nowe latajce

  • No i z lorda została sama dupa. Elegancki % i zysk wykręcony. Przetapiaj i ciśnij dalej

  • Graty graty, teraz wszyscy czekają na cztero(pusz)pak Nie wiem czemu jeszcze go nie ma.

  • Widzę Limfa, że chęci są bo przytulasz tych surowców niezliczone ilości Oby tak dalej.

  • Takich ludzi trzeba tępić i zrobiłeś to w najlepszy możliwy sposób. Niech się odbuduje będziesz miał na kolejne

  • Mi by było wstyd to wstawiać w obliczu tego pro elo wczorajszego starcia, które przyćmi na wieki wszystkie pozostałe. Tak czy srak zysk masz więc przetop mądrze

  • Wszystkie top1 solo i acs się chowają a myślałem, że ogame nie da się przejść ale jak widać się udało

  • Jakieś takie liche, ani zysku ani floty jeden plus, że złom zebrałeś nie to co inni Przetapiaj i jedziesz z flotą

  • Graty Limfa. Nie sądziłem, że wypowiedzenie wojny tak szybko pobudzi do aktywniejszej gry. Jak widać cel został osiągnięty i mam nadzieję, że na chwile przestanie wiać nudą. Pierwszy % jest w dodatku dla nas więc podwójna radość z tego starcia. Oby cała wojna przebiegała w kulturalnej atmosferze w końcu chyba większość już jest dorosła a gra to tylko zabawa

  • 1. Tag i pełną nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana: SKURCZYBYKI [SKB] vs Lamki Hefalumpy i Pijoki [LHiP] 2. Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z datą i stroną, po której się opowiadają: BRAK 3. Preferowany system liczenia: a) system procentowy 4. Warunki zakończenia wojny: 10 000 % lub 2 miesiące od daty wypowiedzenia. 5. Minimalny próg raportów liczących się do wojny: Minimalne rw = 100% Nie ma sensu lat…

  • Ale mnie irytuje zaglądanie do portfela drugiemu. Kogoś stać to wydaje 1k miesięcznie a innych nie powinno to interesować. Gra jest jaka jest, każdy zna zasady i je akceptuje. Bez turbo recków tak po prostu będzie się zdarzało. Tez mnie strasznie denerwuje jak sobie coś już trafie a mi się za anty pozbiera. No ale biorę to pod uwagę, że tak może być. Co do starcia % zacny jak na ten etap uni. Pewnie chwile powisi na topie. Satysfakcji za $ nie kupisz także to cenniejsze niż jakieś tam surowce, k…

  • Tyle czasu obrońca tyrał na flotke i mu ją zepsułeś. Tankowanie pierwsza klasa