Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 95.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • A to nie chodzi tutaj o budynek? stocznia też się liczy?

  • Cytat od Muniek: „750 ” Tak zrobiłem, i zadania nie zaliczyło. Chyba że mówisz tutaj o skróceniu o połowę a potem ukończ natychmiast?

  • Szał przyspieszenia Ukończ natychmiast zlecenie budowy Ile muszę wydać anty by ów zadanie mi zaliczyło? Tosz tutaj mądrzejsze mózgi niż te z "zarządu" (patrz GO, sro, i ujjj wie co)

  • Cytat od kasai: „Aby wziac udzial w losowaniu nalezy odpowiedziec na 12 pytan, u niektorych osob jest wiec jeszcze szansa dobic do 12. Nie widze wiec sensu podawania dokladnej liczby (chwile by zajelo policzenie tego) ale rzucajac okiem na tabele powiem, ze 50-70 osob raczej sie zalapie. Pamietajcie, ze sa dwa losy ” Na strzęździe odpowiedziałem tylko na kilka pytań (ufff dobrze że nie 12). Kolejne pytanie było pokazem waszych nieudolnych umiejętności (a raczej ich brakiem?) - ale? Powodzenia ty…

  • OKA: Dzień 11

    TaurekGary - - Pytania

    Post

    Rzeczywisty zasięg to 60 układów. A tak serio - po wczorajszym pytaniu, to śmiało dopowiem: baw się w ten konkurs sama Ty ***** (obraźliwa kwestia). Zarzucacie nam graczom, że zepsuliśmy konkurs? To wy zrobiłyście gówno z tego konkursu. Zbyt tępe by to zauważyć? Administrator Forum kasai:Proszę nie obrażać. Trochę kultury by nie zaszkodziło.

  • Cytat od Conradus Ars Humana: „Regulamin konkursu nie zakazuje prezentowania swoich rozważań, więc podałem najpierw datę, potem napisałem, że to co powyżej to jest odpowiedź, po czym napisałem, że to co poniżej to nie jest odpowiedź tylko rozważania. ” A szkoda, bo odpowiedź powinna być NIE zaliczona. Rozważania mogą sobie gracze dla siebie zostawić. Masz pytanie? to się skup na tej [ciach] konkretnej odpowiedzi. Regulamin jest źle ustalony. Chyba Ruda na kolanie go robiła Super Moderator Ruda:p…

  • OKA: Dzień 9

    TaurekGary - - Pytania

    Post

    sierpień 2009, wtedy zacząłem przygodę z OGame

  • OKA: Dzień 8

    TaurekGary - - Pytania

    Post

    Kompletny strzał, kogo pamiętam dobrze z tamtych czasów, uzytkownik: wakat

  • Event ma sens, gdy nie inwestujesz anty w wykonanie zadań. Krótka piłka.

  • OKA: Dzień 7

    TaurekGary - - Pytania

    Post

    Pancernik

  • Powalone? Bo ja wiem? ja Ci powiem co jest powalone: Powalone to jest nie pilnowanie ataku. Znowu latasz graczom po planetach jak ta największa piśta? Miałeś 30k rozpruwaczy, i nie masz - props. aaa i nie tyrcjum, tylko Trycjum.

  • Spawacz, jak Ty mnie zaimponowałeś w tym momencie ! Ale mu pstryknąłeś w ten zadufany cwaniakowaty nos. Sztos PS. aczkolwiek to pusz-konto się raz dwa odbuduje.

  • Cytat od john malkowitz007: „Bardzo dziwne rzeczy sie tu dzieja Post kasai znika odpowiedzi udziela Ruda , uzasadniajac to dziwnymi zasadami ” W prawdziwym życiu też tak jest Władza robi co im się podoba, na to głosował Naród. W Ogejmie jest taka różnica, że tych GO/Mod- niedorozwojów my nie wybieraliśmy. Wystarczy przejść śmieszny casting. O czymś zapomniałem?

  • Daj spokój mordo, całe to szoł, to jedna wielka komedia, w której gramy główne role.

  • Mnie osobiście rozwala to jak część graczy odpowiada na pytania: jakieś wylewne tłumaczenia, całym zdaniem iksde zamiast zwykłej liczby, to piszą jakieś daty, czy wtedy padało, czy srało, czy co tam się odwaliło. Po co? Idioci iksde. Sobota bez ogejma u mnie, ale pytanie/zadanie z bąbkom było dobre iksde. Oj uciekł mi punkt koło nosa! Ehhh Super Moderator Ruda:Wulgaryzmy

  • OKA: Dzień 6

    TaurekGary - - Pytania

    Post

    992

  • OKA: Dzień 4

    TaurekGary - - Pytania

    Post

    50

  • OKA: Dzień 3

    TaurekGary - - Pytania

    Post

    NA pozycji nr 8

  • OKA: Dzień 2

    TaurekGary - - Pytania

    Post

    Moderator na forum

  • Złomek, nie ma żadnej fuzji teraz tam, u nas będzie w przyszłym roku. Miłego wieczoru