Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 749.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • 0006EZ2U23A88HTN-O0.gif0006EWTA77EDOCPI-O0.gif0006EWV188GNXOOB-O0.gif0006EWTA77EDOCPI-O0.gif0006EZ2U23A88HTN-O0.gif było i niy ma Pozdrawiam Adasia ,sojusznikow,znajomych oraz dostawców dexu Obrońcy zycze SzO! KUPIE DEXXXX nutecccka youtube.com/watch?v=ft4jcPSLJfY RW Agresor Whisky [IRA] ________________________________________________ Pancernik 1.042.017 _________________________________________ Obrońca Frank Castle [LEGION_2] ________________________________________________ Mały transporter 97…

  • My mielismy ok 11kkk Dnia 10-12-2018 14:46:09 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Whisky [IRA] ________________________________________________ Mały transporter 809.298 _________________________________________ Obrońca xxx ________________________________________________ _________________________________________ Po bitwie... Agresor Whisky [IRA] ________________________________________________ Mały transporter 809.298 ( -0 ) _________________________________________ Obrońca xxx _____…

  • gumisie, smerfy ty tak neferet powaznie??? co to gra dla przedszkolaków - no chyba ze tak liderzy wybrali co w sumie by mnie to nawet nie zdziwiło PRZEDSZKOLAKI miłego latania

  • Whisky & PL1 KUPIA DEXX

    Whisky - - Handel Quantum

    Post

    up

  • z uwagi ze adas nie ma konta na forum pare uwag od niego od adasia: teksty w stylu zbyt dlugi fs - stanowia tylko o glupocie piszacych . i co bylby krotszy fs to jego sojusznicy mieli by mniej czasu zeby go obronic:) madry ty jestes? czy jaki? a sadzac po skladzie floty atakierow szybkosc fsa nie miala kompletnie znaczenia mialem sie zreszta nie wpisywac bo nie warto - jak to ktos tam wyzej napisal jestem najelpszy- i bardzo dobrze ze ktos sobie tak mowi cieszy mnie to , ma prawo sobie byc najle…

  • od Adasia: "niezla fantazje masz synku" ze zacytuje "niedamy wam tu dominacji zrobic" ja nie lubie jak ktos gada farmazony i nagina fakty obraca kota ogonem i ogolnie mnie denerwuje wyskakujesz nam z jakimis kontami typu ecoterror i inne kacperki co my mamy z tym wspolnego? i nie gadaj takich farmazonow o akcjach na spicy bo jakby samotny was sprzedal to byscie lezeli w 3ech a nie tylko sam vegi gluptasku musisz wrocic na kurs agenta federalnego biura sledczego w wersji dla ubogich bo slabo ci i…

  • Cytat od Yossar: „Pompa na tch dwoch topowych flotach jest ewidentna. Trzeba sie tylko postarac zeby mialo to rece i nogi i miescilo sie w ramach handlu. No, ale zapewne w ogame gra cała rodzina oraz koledzy z pracy czy tam podwórka. Za to nieziemsko mnie irytuje jak ktos sie próbuje wybielac a jest prekursorem grania multi. Edit: Akcja na spicy to juz szczyt szczytow. Mieliscie tego jelopa u nas w sojuszu a mimo to nie mogliscie go zlapac na "wyrafinowanej akcji". Dlatego porzuciliscie mu kolon…

  • Avatar/Sygnatura

    Whisky - - Avatary, sygnatury, loga

    Post

    ładne

  • Cytat od Yossar: „No juz bez fałszywej skromności. Qurdemole i unban to przepraszam czyje? Konto cyca co sobie zrobilo 35kkk floty w tydzien tez pewnie calkiem czyste. Co do silenta i mexa to jest tez fajna analogia w postaci kacperka. Dla mnie nie ma różnicy czy ktos topi sobie paczki po 25kkk czy sobie sle sure przez rok. Za to gratulacje sie należą za logistyke. 25 kont, robi to na mnie wrazenie spore. Jednak co topka to topka. ” czyje? bo ani nie iry ani nie artka Cytat od Fenrir: „Whisky, j…

  • a czy ty widzisz by ira (grając )czy tam artek(grając) mieli takie przyrosty w takim tempie jak silent + 75.603.902 i majs + 96.348.135 którzy nie graja i siedza na urlopach - no chyba nie bardzo wiec zanim kogos oskarzysz zastanów sie kilka razy dodam takze ze silent zniszczone 0 a majs zniszczone minus 1 a przyrost + pierdziliard to trzeba miec skila by zlomowac ludzi i zeby jeszcze nie bylo widac ze cos sie niszczy w trakcie urlopu co do wczesniejszych danych o przyrostach oczytwiscie sa zan…

  • Whisky & PL1 KUPIA DEXX

    Whisky - - Handel Quantum

    Post

    up

  • Mort w reckach - Bruncia happy! Bardzo mnie/nas cieszy to RW Juz od jakiegos czasu zlom mu sie należał za te wszystkie bzdury ktore wypisywal on i ona na pw. @Bunny you make my day Dziękuję Milego przetopu zycze i czekam na kolejne stejki! A co do morta zycze mu zmiany partnerki bo to co ma obok to katastrofa pod kazdym względem

  • a co MY flociarze mamy powiedziec .... stoimy i ATAKOWAC NIE MOZEMY no chore!!!

  • !!Cześć Gadzinki!! małe bo małe - ale zawsze coś Pozdrawiam Adasia ,przyjaciółke M ,sojusz IRA ,znajomych oraz wiernych dostawców nutecccka youtube.com/watch?v=mDFBTdToRmw RW Agresor Whisky [IRA] ________________________________________________ Mały transporter 543.382 Pancernik 200.000 _________________________________________ Agresor pl1 [IRA] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca C-3PO [B_S] _____________________…

  • Brawo TY Nalimko pamietaj MT, DT i RECKI buduj

  • Whisky & PL1 KUPIA DEXX

    Whisky - - Handel Quantum

    Post

    up

  • Whisky & PL1 KUPIA DEXX

    Whisky - - Handel Quantum

    Post

    Up

  • Whisky & PL1 KUPIA DEXX

    Whisky - - Handel Quantum

    Post

    up

  • Hahaha i co jeszcze? Wybacz ale nie nadajesz sie na detektywa

  • Cytat od _Pawelos_: „No tak teraz nic się nie wie a parę godzin wcześniej jak najbardziej wszystko było miedzy waszymi kontami jak w najlepszej komitywie. ” Nie mierz wszystkich swoja miarą