Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 671.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Starrk: „@zefir z tego co mi wiadomo to boosty do ilości flot/ekspów nie sumują się. Tzn możesz mieć aktywny tylko jeden na raz. ” Niestety nie dane mi było tego sprawdzić na testowym uni, więc sam też tego nie wiem, jak to tam z tymi boosterami wygląda, ale akurat w przypadku tych boosterów nie ma znaczenia, czy odpalić je jednocześnie, czy jeden po drugim - w tym drugim przypadku zajmie to miesiąc, ale zysk będzie taki sam Cytat od magneto_one: „Boję się badań że mi coś wskoczy co już…

  • No nie powiem, miłe będzie to +1 do MSBN - w moim przypadku to nagroda warta w przeliczeniu (3:2:1) na paliwo około 14,5 miliardów deuteru => images89.fotosik.pl/450/79a99b045852f573.png A jak pozbierać te boostery do ilości slot ekspedycji (1 + 2 + 3 + 3 = 9) to wyjdzie 9 dodatkowych flot x około 8 fal x 7 dni = nadwyżkowe 504 ekspedycje. Jeżeli pomnożyć to przez średni zysk na jedną ekspedycję (przy eko x7) równy około 2,4kk deuteru, powinno wyjść jakiś jeden miliard dwieście milionów deu zysk…

  • OKA: Dzień 3

    zefir - - Pytania

    Post

    na pozycji 8

  • OKA: Dzień 2

    zefir - - Pytania

    Post

    moderator działu Pierwsza Pomoc, FAQ

  • OKA: Dzień 1

    zefir - - Pytania

    Post

    03.10.2002

  • Nasze małe RW: solo 500%, ACS 800%

    zefir - - DiD U68

    Post

    zefir [HYDRA] vs. Proconsul Twighlight [DZM] ~ 1093.1% Dnia 29-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor zefir [HYDRA] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 3.000.000 Krążownik 150.000 Mały transporter 50.000 _________________________________________ Obrońca Proconsul Twighlight [DZM] ________________________________________________ Recykler 6 Sonda szpiegowska 1 Satelita słoneczny 500 Crawler 500 Wyrzutnia rakiet 502.326 Lekkie działo laserowe 1…

  • Nie wiem, czy to RW powinno się tu znaleźć, bo ze starciami tytanów ma niewiele wspólnego poza procentem. Jest to raczej FS bojowy, polegający na rozbiciu swojej floty na bunkrze idlaka Rakietowanie odpadało, z racji na zbyt duży koszt budowy rakiet, ale trashsim pokazał, że przy farmingu 75% będę miał z tego jakiś zysk, więc postanowiłem przemielić troszkę statków znalezionych na ekspedycjach. Dnia 28-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor zefir [HYDRA] _______________…

  • Cytat od Apofis: „Nie sprawdzałem co to ale czy to będzie współmierne z kontami rozbudowanymi a tyle co powstałymi. Czy nagrody będą zróżnicowane w zależności od zaawansowania konta, bo inną wartość będzie miała dla konta początkującego a inną dla bardzo rozbudowanego, niewiele znacząca. ” Wszystko będzie zależeć od tego, czy GF zmieni wartości nagród, czy zostawi jak na testowym. Bawiłem się w testowanie tylko dwa dni i w tym czasie z nagród miałem 1k MT, 100 rozpruwaczy, 10k wyrzutni rakiet, 1…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    zefir - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Najbardziej chyba zaboli generałów i odkrywców przeoranie planety, bo bez zmiany klasy nie dają rady odkupić raz straconych pełzaczy, więc po takiej akcji ich wydobycie wraca do podstawy. Generałowie masowo też korzystali z pionierów ze względu na ich szybkość. Teraz uzupełnienie ponoszonych w walkach strat okaże się niemożliwe...

  • zefir [HYDRA] vs. pixar [PTYSIE] ~ 1196.11% Dnia 22-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor zefir [HYDRA] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 200.000 Krążownik 100 Mały transporter 18.000 _________________________________________ Obrońca pixar [PTYSIE] ________________________________________________ Mały transporter 10.532 Duży transporter 11.236 Lekki myśliwiec 8 Ciężki myśliwiec 4 Krążownik 153 Okręt wojenny 749 Sonda szpiegowska 25.656 Pa…

  • Szansa na Księżyc: 21 %

    zefir - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od jacke: „whoa, fajne czyli najlepiej się ostrzeliwać podczas pełni? ” GF udostępniło ten schemat: images89.fotosik.pl/445/2088ef99b46576d6.jpg

  • Cytat od powyginany drucik: „Cytat od zefir: „Jak widać w lewym dolnym rogu obrazka, ostatnią dziurę trafiłem 7 dni i 468 ekspów temu, więc biorąc pod uwagę powyższe obliczenia, następna powinna wpaść lada chwila ” ” c957848baa0bde70gen.png I nadal czekam

  • FAQ: Ekspedycje -> zgodnie z opisem w punkcie 2.2, tekst o małym księżycu z własną atmosferą jest średnim a nie dużym eventem. Wg TEJ tabelki w przedziale 50-75kk punktów top1, średni event może dać od 900-1800k jednostek metalu. Pionier oczywiście to podwaja. Trafiłeś 1.816.320 jednostek metalu, połowa to 908.160. Trafiłeś więc niemal w dolną granicę przedziału.

  • zefir [HYDRA] vs. marbol ~ 1221.59% Dnia 11-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor zefir [HYDRA] ________________________________________________ Krążownik 20.000 _________________________________________ Obrońca marbol ________________________________________________ Mały transporter 9.200 Duży transporter 17.938 Krążownik 110 Okręt wojenny 145 Recykler 125 Gwiazda Śmierci 1 Pancernik 297 _________________________________________ Po bitwie... Agresor zefir [HYDRA] ____…

  • Gram odkrywcą. Loty niemal wyłącznie cywilne (1 pionier i 10k MT), z krótkim epizodem latania slotami po 4-5k pionierów (aby był jakiś złom z piratów/obcych). Niestety jeden z sąsiadów dość szybko zorientował się, że w czasie pracy nie jestem w stanie zgrać zbiórki złomu z dolotem ekspedycji (bo mam dostęp do internetu tylko z doskoku - tak nadal żyją ludzie, którzy nie mają smartfonów ) i zaczął mi go podbierać. W efekcie zrezygnowałem zupełnie z takich lotów, przechodząc w całości na loty cywi…

  • dce2b0d126bf529dgen.png 333 dni, 22.168 ekspedycji, 51 dziur 333 / 51 = dziura średnio co 6,5 dnia 22.168 / 51 = dziura co 435 ekspów Jak widać w lewym dolnym rogu obrazka, ostatnią dziurę trafiłem 7 dni i 468 ekspów temu, więc biorąc pod uwagę powyższe obliczenia, następna powinna wpaść lada chwila

  • #121 Lot na niemal ciągle palącej się aktywności na księżycu u grusi33. Falangi jej kolonii na szczęście pokazały, że to tylko dolatujące tam co kilka minut transporty surowców. Ostatni slot wlatywał 19 minut przed atakiem, więc jak zobaczyłem odliczanie na 4 minuty przed moim wlotem, miałem pewność, że obrończyni nie ma na koncie i nie pilnuje zwózek Życzę jej szybkiej odbudowy. youtube.com/watch?v=osdoLjUNFnA Dnia 10-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor zefir [HYDRA…

  • Taka uwaga odnośnie przenosin na nowe uni podczas UF, dotycząca graczy, który w swojej grze stosują metodę tymczasowego chomikowania surowców w badaniach lub budynkach. W momencie przeniesienia na nowe uni gra automatycznie przelicza czas rozwijanego badania/budynku wg parametrów docelowego uni. Jeżeli przenosiny są na serwer z szybszym eko lub badaniami niż uni exodus, to może się okazać, że czas pozostały do zakończenia budowy jest krótszy niż różnica w prędkości pomiędzy uniami i natychmiast …

  • zefir [HYDRA] vs. EroBuBu [CoEU] ~ 1200.24% Dnia 07-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor zefir [HYDRA] ________________________________________________ Krążownik 15.000 _________________________________________ Obrońca EroBuBu [CoEU] ________________________________________________ Duży transporter 25.000 Statek kolonizacyjny 2 _________________________________________ Po bitwie... Agresor zefir [HYDRA] ________________________________________________ Krążownik 15.000…

  • Cytat od Forumowy As: „Jaka jest szansa na zniszczenie Gwiazdy Śmierci przez lekki myśliwiec generała? ” Zgodnie z tym, co napisała Ruda w Manewr Hamilla szansa ta wynosi 1 : 1.000.000. Na to wszystko trzeba jeszcze nałożyć ten post Arta: board.pl.ogame.gameforge.com/i…ostID=8678837#post8678837