Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 116.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • nooo, i kolejny raz duzo pyszczyłeś a juz pucujesz rece od srodka, czekalem czekalem az mnie zlomniesz i sie chyba nie doczekam z Twojej listy "celi" czyli Twoich oprawców chyba nie zniknela ani jedna pozycja Szczerze to nie zycze Ci SzO Pozdro Lucus i pozdrów Popka

  • Długo nie polatal bez zamierzonych rezultatów

  • Graty leszcze, widzę, że też cos lataliscie

  • Graty Kociaku, wspaniały widok widzieć tego oto Pana ściemniacza w reckach byłem na jego liscie do skasowania ale jak widac skonczył jak zawsze Kotecek uważaj bo teraz tez jestes na jego liscie ktora nigdy nie skresli zadnego gracza Ale lucku co by nie bylo to SzO bo to ja bym chciał zapakować Cię w recki a

  • Nie zwalniamy tempa i jedziemy z tematem dalej Pozdro dla sojka @Nalewki @haracza i @anakinry Dnia 02-11-2018 03:58:30 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DawajHaracz [R-R] ________________________________________________ Okręt wojenny 70 _________________________________________ Agresor jawamdam [R-R] ________________________________________________ Okręt wojenny 60 _________________________________________ Obrońca TheLilith [Imperium] _______________________________________________…

  • Cytat od Bit3ls: „Gratki ST. A tak zapytam - warto było hajs wydać na anty, żeby się obronić ? xD ” Na szczęście nie wydałem ani złotówki także mocno sie opłacało

  • Dopiero co przejałem konto po Piotrku i juz melduje się fajny % Szkoda, że z obrony ale liczy się zysk itd ble ble ble Taki odwet za Wezn z dawnych czasów Pozdro dla całego sojka, #Anakinry #Haracza #Nalweki SzO Kotecku Oczywiście pozbierane Dnia 28-10-2018 14:23:06 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KotPali [WSNR] ________________________________________________ Krążownik 29 _________________________________________ Obrońca jawamdam [R-R] ___________________________________________…

  • Pozdro dla pjony za pomoc z reckach! pjona kolego! Ej Najcik, Twoja domniemana faremka zlomuje wiecej niż ty przez całe ogajmowe zycie, jak sie do tego odniesiesz prosie? Dnia 04-06-2018 10:09:11 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Cytryn oddam [K_R] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.394 Krążownik 147 Okręt wojenny 650 _________________________________________ Obrońca Hopsiup [PMO] ________________________________________________ Mały transporter 36 D…

  • O matuchno..!! Moj oprawca, pro plajer Night znow dostał gonga... Nazywasz mnie faremką bo mnie sfarmiles 2x drugiego dnia uni i raz w nocy zgasiles mi swiatlo a sam dostajesz 3 porzadnego gonga na uni, ziomek co z Toba jest?? [ciach] Super Moderator Ruda:obraźliwy offtop ciach

  • Hahaha, pionki i lumpy, koledzy najcika tyle samo skilla co i najcik to i jezyczek podobny, pewnie takze u niemiaszkow na socialu, idzcie sie chlopaki polizac po pupkach gdzie indziej

  • Gratki Pioter widac kto na uni grac potrafi a kto tylko pyszczyc (najcik) Przetop na lamki

  • Gratki Hamciu przetapiaj i krecimy nastepne procenciki

  • Pozdro dla K_R Dnia 31-05-2018 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Cytryn oddam [K_R] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 948 Krążownik 196 Okręt wojenny 100 _________________________________________ Obrońca ralph ________________________________________________ Duży transporter 20 Lekki myśliwiec 500 Krążownik 7 Okręt wojenny 54 Recykler 17 Sonda szpiegowska 35 Satelita słoneczny 27 Pancernik 10 Wyrzutnia rakiet 400 Lekkie działo laserowe 50 Ciężkie dzia…

  • Nie ma co dodawac, stek i tyle. Pozdrowki dla sojka i hejcik dla Najcika "wroc do nas z flotka, duzo surki z Ciebie jest" Dnia 30-05-2018 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Cytryn oddam [K_R] ________________________________________________ Okręt wojenny 456 Pancernik 10 _________________________________________ Obrońca marazm [For Fun] ________________________________________________ Duży transporter 28 Krążownik 38 Okręt wojenny 128 Bombowiec 3 Wyrzutnia rakiet 13 Lekkie działo la…

  • Gratki Bartku ubicia jednego z najwiekszych [ciach] na uni, procent cieszy oko i zysk mega mysle, ze jeszcze jakis czas bedzie top1, top w latajki bo juz i tak Cie gonil nie bede Kolega z takim skillem, ze mozg siada, kaplani klekaja i skladaja mu poklony a jednak dostaje juz na uni kolejnego top zlomka - interesujace Moze po prostu jakis tam bajerancki refresh zawiodl kto go tam wie Najcik odemnie to Ci dodam tylko, ze z Ciebie taki top flociarz jak ze mnie baletnica czyt. bardzo marny, jedyne …

  • Graty Hamciu, brykaj dalej PS. NUTA KOZAK!

  • Gratki, widze, ze coraz wiecej K_R'ow sie pojawia po wlaściwej stronie niech sie nas boja Top na latajce!

  • Chyba znów napsułem zabawek Pozdrówki dla Bartusia za recki i dla wszystkich ogólnie Dnia 26-05-2018 18:38:35 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Cytryn oddam [K_R] ________________________________________________ Okręt wojenny 230 _________________________________________ Obrońca Czar Tycho ________________________________________________ Mały transporter 13 Duży transporter 10 Lekki myśliwiec 6 Krążownik 135 Okręt wojenny 30 Recykler 55 Sonda szpiegowska 84 Satelita słoneczny 9 Wyr…

  • Prosic to sobie mozesz, graty, przetop co by był wiekszy % z Ciebie

  • Na wstępie! Wielkie dziękówki Bartuś za lot Gorące SzO dla obrońcy za zdrowe podejscie do tematu i gratulacje za które serdecznie dziękujemy! Pozdrawiam cały sojek K_R (ekipa z prawdziwego zdarzenia) Hammerka, Pasiego, Anakinre, Jawamdam i wielu innych [ciach] Piosenka która towarzyszyła mi przy ogarnianiu dzisiejszej nocki & NIGHTM4R3 REMEMBER KINGS NEVER DIE czyt. my nie Ty!!! youtu.be/7YAVn466YBc A OTO CO NASKROBALIŚMY: Dnia 26-05-2018 08:02:05 następujące floty spotkały się w walce: Agresor …