Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 381.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dzień dobry Państwu! Tygrys już wrócił z urlopu, więc koniec brykania. Bardzo proszę o trzymanie się wątku. Wzajemne 'pogróżki' proszę kierować w DiD`zie, nie tutaj. Offtop jest zabroniony. Pozdrawiam, Indee

  • Cytat od Drakensang: „/me drapie tygryska za uchem Nieładnie.. wyczuwam szantaż emocjonalny. :D Ave Hej, hej! Bardziej przyjazny będzie tygrysek? I nie będzie już nieufnie patrzeć? Tygrysy z natury są nieufne i nie zjedzą z ręki każdego, kto chciałby je karmić. Niemniej.. pracujesz na moją ufność. :D Ulubiona książka? Graham Masterton - Rytuał. Ulubiony film? Trylogia Władcy Pierścienia. :D Czemu tygrys, a nie inny zwierzak? Lwy są ładniejsze niż tygrysy. Nie, nie są. Zależy dla kogo. A tygrysem…

  • Cytat od Drakensang: „/me głaszcze tygrysa za uchem .me nieufnie paczy, ale z gardła wydobywa się pomrrruk.. Ave Mruuumć! Czemu większość zielonych jest leniwa? Która większość? Proszę wymienić nicki, to chętnie odpowiem. Nie można generalizować! To tak, jak gdybym ja się pytała, czemu większość userów to trolle i inne niemiłe paskudy. <; Nie lepiej tygrysowi w pomarańczowym? Tygrys odnalazł swoje powołanie w niesieniu zieloności światu. Razem zresztą z Ogrzycą. :D Potrzebuje jakieś ładne futro …

  • Cytat od sanecrossek: „Metry czy kilometry? (10) - to takie nawiazanie do rozmowy z IRC,gdzie pytałem jaka masz odległosc od domu do miejsca gdzie uczeszczasz w dni robocze Do pracy mam kilometry, chyba 8 jest. I jeśli miałabym wybierać, to chyba jednak km. Jakoś tak.. więcej czasu z ludźmi po drodze. :D Co to za avatar/sygnatura?Dlaczego taka? A nie podoba Ci się? Uwielbiam motyw 'sick love', szczególnie w wykonaniu AX7 w kawalku A Little Pieces of Heaven. <3 Co powiesz do siebie gdy jutro wsta…

  • Cytat od sanecrossek: „(Ukryta treść) Jak szybko biega Tygrys? Tygrys nienawidzi biegać, a biega tak szybko, jak wymaga tego pościg ofiary do pożarcia. Co Tygrys lubi przegryzać w nocy gdy nie może spać? Nie jem nic w nocy. Piję kakao. Właśnie teraz. Po ciężkim dniu i pracy, przed drugą w nocy tygryś pije kakao. Jak szybko wstajesz z łóżka ? Zależy jaką porą. Latem - bardzo szybko; przy wysokich upałach i psem, który dodatkowo grzeje, trzeba szybciutko wstawać. Co innego zimą.. zimą nie wstaję. …

  • Cytat od sanecrossek: „(Ukryta treść) "Wybacz Sancec, ale hm, o ciap nie będę w swoim CT pisać." The Clinical Information Access Portal (CIAP)-ich budynek ma wiele pięter i duzooo pokoi I skąd niby miałam to wiedzieć? c; Ciap kapucha to:(Ukryta treść) Mniejsza z tym Mniamuśne! Ale racja. <; Dlaczego łóżko powinno być miekkie? Nie powinno, nie lubię spać na miękkim. Wolę twardo. Co może być zielone i mokre? Ogry, który wyszedł z kąpieli. :D Twój ulubiony dzień w roku? 1.06. Zawsze będę dzieckiem!…

  • Cytat od sanecrossek: „Czego nie lubi Tygrys? Tego: giphy.gif ? Hmm, w sensie, że dentysty? Uwielbiam swojego dentystę, uwielbiam jak mi grzebie w paszczy i ciągnie za kolczyk. Ale gif zacny. :D Dlaczego w twojej sygnaturza biega pies a nie np. tygrys? Hm, bo to jest pies obronny. Tygrysów nie wolno przemęczać. :D Czy jadłas Ciap kapuche? ee, a co to jest? :< Jak szybko znalazlasby odpowiedni pokoj w Ciap budynku? Wybacz Sancec, ale hm, o ciap nie będę w swoim CT pisać. <; c7a78b20-7f43-11e4-af8…

  • Cytat od Drakensang: „Ave leniwcu, Nie, nie.. zaszła pewna pomyłka. Prezentacja Leniwca nosi tytuł MOD erator - Superman. Ja leniwcem nie jestem! Wypraszam sobie. :D Ulubiona jednostka w Ogame? A ja wiem? Pancerniki chyba najlepsze. :P Ulubione uniwersum? u69. :D Lubisz te zielone i paskudne trolle? Uwielbiam.. brać łopatkę i niszczyć te małe potwory. :P”

  • Cytat od sanecrossek: „Czy masz w glowie jakas melodyjke ktorej nie potrafisz sie pozbyc? Tak, to jest właśnie to co podałam kilka postów wyżej. Bonjour Madame. :D Jak pracujesz-sumiennie czy leniwie? Zależy o jakiej pracy mówimy.. Tej na forum? Hm, to musisz spytać Ogra. :D Czy uwazasz ze mozna z toba przezyc na bezludnej wyspie? Nie. Ciężko jest nawet ze mną wytrzymać tydzień w normalnym świecie. :D Podaj swoj jeden plus ktory bylby dobry na ksiezycu? A co jest potrzebne na księżycu? Niech będ…

  • Cytat od Kakarotto: „Hej Tygrysie! Hej Bandit! Kiedy znowu zawitasz do Gdańska? Hrhr, a jakoś mi się to miasto bardzo spodobało.. i będę tam aż za tydzień! Wpadnę na chwilę i zostanę na dłużej. (; Co sądzisz o komediach Drunk Weeding i Ted? Jeśli mam być szczera, to nie przepadałam za komediami, ale ktoś ma po prostu dobrą rękę.. i oba filmy są genialne. Uśmiałam się jak nigdy dotąd. :D Czemu nie lubisz wina? Hm, no to po prostu nie są moje smaki.. Wolę piwko. Chociaż jak trzeba to wypiję. Nie z…

  • Cytat od sanecrossek: „Czy poznajesz: Hm, teraz jestem w pracy, a tu kiepski komputer i jeszcze gorsza przeglądarka, więc na razie nie poznaję. Jak wrócę do domu, to udzielę odpowiedzi. :D (Ukryta treść) Jakie buty są dobra dla Niezniszczalnych? Wygodne. Najczęściej chodzę w pumiakach, ale zdarzy się też, że coś mnie kopnie i zakładam jakieś szpile. Niemniej, buty sportowe to jest co, co lubię. :D Co może człowiek w lesie a co Tygrys? Człowiek w lesie może uciekać przed tygrysem, a tygrys może c…

  • Cytat od sanecrossek: „Max 100 000 znaków Ten:(Ukryta treść) Czy ten: (Ukryta treść) Uff weszło,a ile pracy xd Hrhr, i po co się tak męczyć.. no mówiłam. I zdecydowanie ten drugi, bo wiem z którego obrazka pochodzi. :D Dlaczego "Indestructible" a nie Tygrysio? Inspiracja na forum przyszła pod wpływem słuchania piosenki. Tygrysiowo narodziło się trochę później i to na potrzeby głodu na IRCu. :D "Przypomnisz? "-Twój nick na IRC a np. bieganie Wróciłam na basen. I jem mniej. To jest progres. :D Co …

  • Cytat od sanecrossek: „Nie pamietasz I nie mialem na mysli panelu,tylko cos na IRC Hm, no to faktycznie.. nie pamiętam.. ;c Przypomnisz? Co sadzisz o niebieskim ubarwieniu? W sensie, że ubarwienie tygrysów? Nie bardzo mi się podoba. :D Dlaczego koty nie lataja? (latajo ) Bo nie majo skrzydełów! Czy Tygrysy spadaja na 4 lapy,czy 4 lapy i ogon? Tygrysy nigdy nie spadajo. One na ogonku brykajo. :P Jakie filmy lubia Tygrysy? Hm, fantasty/przygodowe/komedie i słabe horrory. :D Czy lubisz tanczyc w de…

  • Cytat od sanecrossek: „Cześć, Hej-ho! Dlaczego niespotykamy się na IRC? A bo przez ostatnie byłam w Wawie i Gdańsku, więc czasu na irca nie było zupełnie. Ale już wróciłam i.. teraz będziesz mógł mnie męczyć. :D Czy pamiętasz? Tak, mam porozmawiać z kasai o dodaniu czegoś do panelu. :D Dlaczego nie zmienisz opisu z głodny na głoduję Hm, bo.. nie głoduję? Jest tyle życzliwych duszyczek, które mnie dokarmiają. :D Co Tygrysy lubią dostawać w święta? Może.. wolne od pracy? Dlaczego chowasz pazurki g…

  • Cześć! To znowu ja! Na szczęście prowadzący znalazł się bardzo szybko - został nim Blass. Mam nadzieję, że prowadzenie tematu przyjdzie Ci łatwo i bez żadnych problemów. W razie gdyby jakieś były, to oczywiście służę swoją pomocą. Pozdrawiam, Tyg

  • Cytat od Mari: „Rezygnuje z prowadzenia tematu z racji tego, że niedługo kończe z Ogame.” Hej! Zgodnie z powyższym, poszukuję nowego prowadzącego tematu. Jeśli znalazłby się jakiś chętny, bardzo proszę o priv. Tygrysia

  • Cytat od Mari: „Proszę moderatora o reakcje w sprawie rzekomego pushu w starciu Desperado [LHiP] vs Game over. Jeżeli to push to proszę napisać, czy mam usunąć to z top 1, takie doszły do mnie skargi na to starcie.” Od sprawdzania pushu to jest GO, nie Moderator. Ja nie mam uprawnień, by weryfikować takie starcia. Polecam ticket: support.pl.ogame.gameforge.com/ Tygrysia

  • 25 lat i żonaty, no no. Cześć Bartek, miło nam. Tylko nie spamuj wszędzie.

  • Cytat od agent-tfo: „Za zgodą poprzedniego autora przejmuję wątek” Takie rzeczy należy chyba jeszcze uzgodnić z moderatorem. Wątek podkleiłam.

  • By By Sid

    Indestructible - - Oceń mnie

    Post

    Kurczę! Pierwsza praca jest, jak dla mnie, mega! Idealnie trafiłeś w kolorystykę! Reszta prac przyjemna dla oka, ale nie aż tak porywająca! Widać progres, nie poddawaj się i częściej up`aj temat!