Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 439.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Reapery jednak robią robotę-ładna ilość już się uzbierała, teraz zapewne ich przybędzie Miłego przetopu, obrońcy natomiast SzO. P.S. Fajnie mają Ci emeryci w Polsce-patrząc na Ciebie nie rozumiem narzekania innych

  • Witam. Starcie z typu na łapu, capu - robione w środku nocy, na telefonie i na oparach dexu...Dobrze że w ogóle się udało Zysk miał być dużo większy, jednak obrońca krótko po starciu odświeżył, wywiózł surowce z moona i dzielnie zbierał pz 300 reckami-obrócił chyba 6 razy wywożąc z pz w sumie jakieś 25 kk metalu i tyle samo kryształu, co wcześniej udało mi się nadrobić czyszcząc inny księżyc obrońcy. Ogólnie nie jest źle - procent wpadł do kolekcji, zysk jakiś tam jest, no i wreszcie coś egzotyc…

  • Rafus, fakt -procent i zysk raczej śmieszny jak na nasze uni, ale nie znasz widocznie stylu gry obrońcy i jego reakcji na wyrywane co chwilę złomy. Gość jest po prostu nienauczalny, fsy na transportuj/atakuj z planety, lub po prostu bfs, do tego ulubiona reakcja na złomowanie jego "floty" w postaci rakietek na agresora powoduje że ja osobiście latałem na niego nawet bez zysku kilkanaście razy. I tu stawiam zakład było tak samo jak u mnie. Tak trzymać kurufir-palić neptyka do gołej ziemi.

  • barbarosa [WOR] vs. zohan [FAoE] ~ 746.01% Obrona Dnia 19-05-2020 00:44:18 następujące floty spotkały się w walce: Agresor barbarosa [WOR] ________________________________________________ Ciężki myśliwiec 80 Krążownik 2.658 Okręt wojenny 28 Pancernik 78 Bombowiec 231 Niszczyciel 108 Reaper 889 Mały transporter 1 Duży transporter 300 _________________________________________ Obrońca zohan [FAoE] ________________________________________________ Okręt wojenny 5.000 Satelita słoneczny 127 Niszczycie…

  • Obrońca lubi sobie postrzelać rakietami i po ostatnim moim wlocie w niego nie było inaczej. Obiecałem wtedy że jeszcze się z nim spotkam Po poniższym starciu kolega o dziwo nie strzelał, ale za to prawie mnie zaskoczył w inny sposób-gdy brałem prysznic i oglądałem jakiś film poleciał mi w kolonię. Na szczęście zdążyłem zareagować - wynik w mini ST. Pozdrawiam obrońcę i liczę na kolejne dostawy złomu Dnia 17-05-2020 07:53:49 następujące floty spotkały się w walce: Agresor zohan [FAoE] ___________…

  • Witam wszystkich. Dziś małe oranko bunkra-dzięki Lutek za info. Zasiek trafił mi się spory i zysk jakikolwiek z tego wyciagnąć naprawdę ciężko było-dodatkowym utrudnieniem był brak informacji o gsach obrońcy które gdzieś tam sobie latały i nie wiadomo było gdzie i kiedy zlądują. Szkoda że nie wszystko nam się Lutas udało, ale i tak nie jest źle. Ja coś tam przejąłem, Lutek też, więc nie wyszło najgorzej. Obrońcy życzę SzO - mam nadzieję że kac już minął i przećwiczona konserwacja organizmu skute…

  • Kolejne odwiedziny u starego znajomego - facet chyba sobie urządza próby moonowe tam. Czemu takie drogie...? Nie wiem, ale nie będę dociekał Lot tak samo jak ostatnio długi, spokojny, bez przygód, choć istniało podejrzenie że ktoś może spróbować złom skubać. To zmotywowało mnie by mocniej niż zwykle postarać się by pzcik wylądował u mnie. Dziękuję za towarzystwo kompanom, pozdrawiam sojuszników z Nekkar, Libry i u68, obrońcy zaś życzę SzO - wprawa jest, więc szybko pójdzie! Specjalne dedykacje d…

  • Witam. Starcie z serii kto rano wstaje....ten się ... wyśpi To mój chyba trzeci lot na obrońcę w ostatnim czasie - tym razem udany. Obrońca sympatyczny, zawsze miłym pw mnie hamował, dziś chyba zaspał Życzę mu SzO i dużo zdrowia w tym trudnym dla wszystkich czasie. Pozdrawiam moich sojuszników z FAoE, Komorników z u68, ekipę z Libry z którą grałem, pozdrawiam też i życzę zdrówka wszystkim graczom z którymi spotykam się w galaktykach - trzymajcie się! Dnia 22-03-2020 następujące floty spotkały si…

  • Gratulacje - rzadko przeoranie konserwy konwencjonalną flotą daje taki zysk. Fajnie że znalazłeś czas na oranko między ekspami

  • Rozkręciłeś się widzę - tak trzymać. Gratuluję wlotu - zysk skromny, ale procencik cieszy oko. Obrońcy lizaczek i SzO.

  • Procent fajny, zysk też super - gratuluję. Miałem Cię gonić w statystykach, ale to chyba niewykonalne Miłego przetopu. Obrońcy pakiet Boba Budowniczego na odrobienie strat.

  • Ciężkie czasy na bunkrowników idą...Gratulacje dla was - kolejnych przeoranych konserw życzę. I pamiętajcie - jakby co, to w razie czego Obrońcy lizaczek na osłodę!

  • Takie tam oranko na procencie Pozdrowienia dla sojuszników, Buddy i dostawców deuteru. Obrońcy SzO. Dnia 14-03-2020 25:61:61 następujące floty spotkały się w walce: Agresor zohan [FAoE] ________________________________________________ Niszczyciel 100.000 Reaper 2.222 _________________________________________ Obrońca keniak [Umbrella] ________________________________________________ Duży transporter 742 Lekki myśliwiec 6 Sonda szpiegowska 10 Bombowiec 1.121 Satelita słoneczny 1.368 Niszczyciel 2.…

  • Gratuluję-procent może nie za duży, ale zysk niczego sobie. Przetapiaj i rośnij-obrońcy SzO.

  • Dobre trzepanko futra jeszcze nikomu nie zaszkodziło Gratulacje dziku-nastukałeś ładnie tych puszek-teraz dajesz do 2 kk! Obrońcy lizaczek i SZO.

  • Łoooo, do chusteczki.....Aleś dowalił z zyskiem Gratuluję i kolejnych takich starć życzę. Obrońcy szo-straty nieduże, a sura się szybko uzbiera

  • Chyba też bunkier przetopie i cos tu polatam bo lekko mnie zawstydzasz...Gratulacje i dajesz wincyj wincyj Obrońcy szo.

  • Koparek jak zwykle w formie-szp i do następnego:) Obrońcy lizaczek i SzO.

  • Lee, stara gwardia jeszcze z u69-SzO brachu, trzeba było iść na nekkar, tam spokojniej Sojusznikowi gratuluję udanego i zyskownego lotu-niby poligon, a non stop na grze urzędujeszmuszę porozmawiać że szkoleniowcem waszym co tam się odstawia na tym zgrupowaniu

  • Forma jest, starcia wpadają-tak trzymać! Zysk może niewielki, ale szacun na dzielni rośnie-powodzenia w kolejnych próbach. Obrońcyizaczek i SzO.