Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 214.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Kefi a ostatnio były dwa razy cycki a tu raz czemu? Składam zażalenie

  • Cytat od Avinashi: „Cytat od PacSzaman: „Bez sztabu 24h ze sztabem 90 dni a moze i na stałe kto wie? ” a gdzie Ci pisze ze 24h bez i 90d ze sztabem pytam bo jakoś nie widzę by był tam jakikolwiek licznik czasu akurat odebrałam +1 do szpiegowskiej i komputerowej (z 8 na 9 i 10 na 11) i w dalszym ciągu mogę robić te badania na kolejny poziom (analogicznie 10 i 12 lvl) jedynie czego nie dostałam to pakietu kryształu, ale to może dlatego, że tych pakietów tam się nie da kupić (w sumie nie wiem dlacz…

  • Cytat od Void: „Jeśli naprawdę dadzą poziomy badań, to nawet kupię sztab na miesiąc albo kwartał, i tak będzie się bardziej opłacało, niż ciułać surowce na następne badania i skracać je za 108k anty o połowę albo 2x tyle za całość. Podoba mi się ten event, jeśli dostanę takie nagrody, to nawet wybaczę likwidację rynku ” lepsze jaja będą gdy ktos z poziomem 20 nadprzestrzennego z nagrody dostanie +1 kolejny to juz wtedy bede sie smial na potege ale inicjatywa fajna

  • Cytat od El Baaboollo: „Ten +1 do kopalni to ile czasu działa ? ” Bez sztabu 24h ze sztabem 90 dni a moze i na stałe kto wie?

  • Cytat od .:czubulus:.: „Cytat od Antharas: „Spoko, fuzja to nic ważnego, ważniejszy jest nowy event, czy gf może zrobić jedna rzecz a dobrze i na czas? Już widzę jakby domy budowli Tu kawałek ogrodzenia, tam jedna ściana z oknem, tam kawałek podjazdu, gdzie indziej drzewko posoadzone ” I to wszystko spięte trytkami, sztrapsami tzw "opaskami zaciskowymi" do kupy ” szkotem by prościej było

  • Cytat od Apofis: „Cytat od Ruda: „Gracze w ankiecie wybrali jumka na najlepszego gracza. Nie ingerujemy tym samym na jego blokady w grze ” Ale jak ma blokadę - kasacje to chyba trzeba wziąć koleją osobę która była na miejscu drugim. Tak się wszędzie to odbywa. Chyba, że wróci. ” ale to jest tytuł na forum a nie w grze A pzt jumek wróci więc nie wiem po co ten dym

  • Cytat od Art: „Próbuję się dowiedzieć ” poprawka raz działa raz nie działa po paru klikach idzie odebrac surke

  • @Ruda @Art co z aktualizacja? poki co dalej nie dziala odbiór surowców

  • wy tez nie mozecie odebrac sury ze sprzedazy? klikam klikam i nic sie nie dzieje....

  • Ulepszmy Zbieracza!

    PacSzaman - - Gra

    Post

    no tak

  • Ulepszmy Zbieracza!

    PacSzaman - - Gra

    Post

    tak kasai tak jest zrobione odpowiedzi w nieskonczonosc trzeba było zrobic ankiete jak prosilismy ale ze macie graczy gdzies to co poradze ticketa z wynkiem napisze i moze za 3-4 lata cos dostaniemy aktualnie 700 glosow i energetyczna przebija wszystko

  • Ulepszmy Zbieracza!

    PacSzaman - - Gra

    Post

    @Art @Toadie @Ruda @smoki @kasai zapraszam do głosiku tez czekam na wasze zdanie

  • Ulepszmy Zbieracza!

    PacSzaman - - Gra

    Post

    Cytat od Aurora Borealis: „Zamienić podstawową ładowność Mt/Dt na 25k/50k! ” ma 25% ładownosci to i tak duzo ,aczkolwiek odpowiedz dodana! a

  • Ulepszmy Zbieracza!

    PacSzaman - - Gra

    Post

    Zapraszam do ankiety docs.google.com/forms/d/1c7XC4…7wV8PpxoEE/edit#responses

  • Cytat od Kuciapski8: „Ja bym jeszcze tam gdzie są te śmieci wysypane dopisał Kamil ” ohh ahh no po prostu masakra

  • to ze masz mete i kris to okej ale co gdy deuteru potrzebujesz? znajdziesz stałych klientow? teraz o dex ciezko kazdy flotowiec wszystko wykupuje a tak masz własne i robisz co chcesz

  • no dobra masz ten metal ale nie masz dexu i musisz handlarza mielic a my mamy dex i mamy wszystko

  • Cytat od Muniek: „Cytat od PacSzaman: „Cytat od Muniek: „Z ciekawości zapytam jakie jest zdanie ekowców na temat uni Quasar eko x10 (badanie x20) które zostało otwarte ? Przeszło przez myśl żeby tam może pograć ? Wiadomo że to umieralnia jak każde nowe uni, więc brak idlerów i wejście do top 100 pewnie od 10 mln pkt...no ale eko x10. Warto pograć ? ” szczerze moze by fajnie bylo pograc ale teraz popatrz ile bysmy mieli nadrabiania graj na 2 uni na głównym koncie gdzie masz x mln pkt i eko wymarz…

  • Cytat od Muniek: „Z ciekawości zapytam jakie jest zdanie ekowców na temat uni Quasar eko x10 (badanie x20) które zostało otwarte ? Przeszło przez myśl żeby tam może pograć ? Wiadomo że to umieralnia jak każde nowe uni, więc brak idlerów i wejście do top 100 pewnie od 10 mln pkt...no ale eko x10. Warto pograć ? ” szczerze moze by fajnie bylo pograc ale teraz popatrz ile bysmy mieli nadrabiania graj na 2 uni na głównym koncie gdzie masz x mln pkt i eko wymarzone i je ulepszasz i wkurzaj sie na x10…

  • Gratulacje wygranej @Nie(L)ot czekamy na wygraną Flaszkę