Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 275.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • propozycja zwiększenia złomu

    Zolka - - DiD Yildun

    Post

    Cytat od TheDavid: „To prawda, choć wtedy nie ogarnąłem jeszcze co jest co. Większy złom dla flociarzy to szansa na wzmocnienie i ja to rozumiem. Problem w tym, że potencjalnymi celami staną się tacy jak ja... Poprośmy o ankietę na forum w sprawie powtórzenia ankiety w grze. Widzę prawdziwa dyskusja wybuchła dopiero po fakcie. Przekonamy się zatem czy świadomość zalet tego pomysłu wzrosła. ” nie wiem, może ja czegoś nie rozumiem... zaczynałam jako górnik i w sumie teraz też więcej kopie niż lata…

  • propozycja zwiększenia złomu

    Zolka - - DiD Yildun

    Post

    Cytat od Quaker: „Cytat od Zola_25: „Cytat od Quaker: „Sam Rolnik to robił i wiekszości graczy z Sojuszu Black Ship oszukiwali i grali na kodach i uzyskali przewaga taką co inni mogli sobie wymarzyć . Jak mają być zmiany to lepiej zmieńcie gre i zasady na normalne ” oj Tomasz przeginasz... jak uważasz że oszukujemy to może masz jakieś przykłady?/dowody? nie?? to może przestań ludzi oczerniać bezpodstawnie ” Mówisz dowody to mam 1 dowód jakim cudem koleś który miał słabą floty i był np. w ranking…

  • propozycja zwiększenia złomu

    Zolka - - DiD Yildun

    Post

    Cytat od Quaker: „Sam Rolnik to robił i wiekszości graczy z Sojuszu Black Ship oszukiwali i grali na kodach i uzyskali przewaga taką co inni mogli sobie wymarzyć . Jak mają być zmiany to lepiej zmieńcie gre i zasady na normalne ” oj Tomasz przeginasz... jak uważasz że oszukujemy to może masz jakieś przykłady?/dowody? nie?? to może przestań ludzi oczerniać bezpodstawnie

  • propozycja zwiększenia złomu

    Zolka - - DiD Yildun

    Post

    Cytat od Quaker: „Racja nie widziałem flot ale są sposoby na wzrost . Zapytajcie graczy z czołowki jak oni to robia i kto gra na tym uni gra na kodach ” a kto taki gra na kodach? masz na myśli boty które latają sondami po idlach? to jest właśnie nie zdrowa konkurencja dla ludzi którzy grają normalnie. zwiększenie złomu ugodzi włąśnie w taką nieuczciwą gre

  • propozycja zwiększenia złomu

    Zolka - - DiD Yildun

    Post

    Cytat od Quaker: „Ja jestem przeciw podniesieniu złomu z tego względu . że bardziej doświadczeni gracze bedą mieć przewage i bedą grali na kodach i zyskują 2 razy więcej floty i pz przy stracie niż Ci którzy grają mniej i atakują czasami . Nawet proponuje obniżenie o 10 procent nawet o 5 niż teraz ” no nie mogę się zgodzić. myśl o przyszłości, kiedyś będzie fuzja, być może wcześniej niż myślisz. i co wtedy? na nowym uni gracze z Yildun będą tylko farmami... musimy się rozwijać inaczej nic z nas …

  • propozycja zwiększenia złomu

    Zolka - - DiD Yildun

    Post

    @Art jak zauważył @Zapalsky nie chodzi nam o podniesienie złomu, ale o jego PRZYWRÓCENIE. dla wielu graczy 50% po fuzji to było OBNIŻENIE złomu. należy nam się większy złom. w ankiecie wygrało pozostawienie parametrów 1 głosem!! to żadna przewaga. w imieniu graczy Yildun jeszcze raz proszę Cię o ponowienie ankiety. postaramy się dotrzeć do jak największej ilości graczy, tylko pozwól nam zagłosować raz jeszcze. nie za kilka miesięcy, ale teraz na dniach.

  • propozycja zwiększenia złomu

    Zolka - - DiD Yildun

    Post

    @Art powtórz ankietę, przecież nic tym nie tracisz a całe uni może skorzystać jeśli wynik będzie za podniesieniem złomu

  • propozycja zwiększenia złomu

    Zolka - - DiD Yildun

    Post

    Cytat od Art: „Mogę mieć swoje zdanie na temat konfiguracji, ale czy mam działać autorytarnie i decydować za wszystkich? Po to była przecież ta ankieta.Od dyskusji do przeprowadzenia ankiety minęło 23 dni. A mimo tego wzięło w niej udział 1/3 graczy. ” przecież tak właśnie zrobiliscie @Art przy fuzji: wrzuciliście ludzi ze złomem 70% i 80% do wora z 50% ;/ wtedy nikt nas o zdanie nie pytał... nie każdy ma konto na forum i nie każdy forum czyta. i nie każdy rozumie z czym się wiąże większy złom. …

  • propozycja zwiększenia złomu

    Zolka - - DiD Yildun

    Post

    @Art sam wiesz że większy złom to szybszy rozwój uni. Wiesz też z którym uni połączy sie Yildun po fuzji i że różnica sił stale się powiększa. Mało tego, ja i mój soj przyszliśmy z Quaoar gdzie złom był 80% czyli najwyższy z łączonych uni. Mój soj na uni dominuje - co potwierdza że wyższy złom wpływa na rozwój. Nigdy w życiu nie zdecydowałabym sie na gre z tak niskim złomem ale nie daliście nam żadnego wyboru. Poprosiliśmy o zmiane dostaliśmy ankiete w długi weekend i przegraliśmy jednym głosem.…

  • propozycja zwiększenia złomu

    Zolka - - DiD Yildun

    Post

    Cytat od Art: „Głosów w ankiecie padło niewiele. Nie wiem czy wnika to z niechęci do wyrażania opinii czy może problem leży w innym miejscu. Jednak długi weekend nie był przyczyną słabeh ilości głosów. Aktywność na serwerze w okresie ankiety była stała i nie odbiegała w żaden sposób od dni przed jak i po ankiecie. ” mimo wszystko różnica była tylko w 1 głosie @Art nawet jak frekwencja była w miarę stała to przez 1 głos całe uni będzie cierpieć zacofanie po następnej fuzji... puść ankiete jeszcze…

  • propozycja zwiększenia złomu

    Zolka - - DiD Yildun

    Post

    nie wiadomo kiedy będzie następna fuzja. Za pół roku może być już za późno.

  • propozycja zwiększenia złomu

    Zolka - - DiD Yildun

    Post

    ja proponuje 3 opcje w ankiecie: 70%, 80% i 90%

  • propozycja zwiększenia złomu

    Zolka - - DiD Yildun

    Post

    @Art prosimy o ponowne puszczenie ankiety tylko w bardziej dogodnym terminie. Nawet niech trwa dłużej, żeby każdy mógł oddać głos. Przewaga 1% w długi weekend to żadna przewaga...

  • propozycja zwiększenia złomu

    Zolka - - DiD Yildun

    Post

    @Art można prosić o frekwencję osób głosujących? 51% było za pozostawieniem parametrów bez zmian, czyli praktycznie niewielka różnica w głosach i na dodatek przy długim weekendzie gdzie nie każdy logował... różnica wynosiła 1?2? głosy?

  • w sumie chłopcy, powinniście dziękować Starrkowi że połakomił się na taki zacny zysk: ogotcha.universeview.be/en/rep…7f-5a62-ba97-ca19de42f5d2 gdyby nie to, tego starcia by nie było jeszcze raz gratulacje a Starrkowi następnym razem odrobinę tłuściejszych celów

  • gratuluje panowie pięknie wyszło Starrk dostał za swoje Wy swoje zarobiliście Rio pomszczone Czego chcieć więcej?

  • propozycja zwiększenia złomu

    Zolka - - DiD Yildun

    Post

    no to po nastepnej fuzji wszyscy bedziemy farmami gratuluje podjęcia decyzji o zacofaniu uni na amen

  • gratki złomuj więcej

  • małe - nie małe, ważne że do przodu gratki a obrońcy SzO

  • gratki ładnie się z sojem witasz a Tomkowi SzO i bezpiecznych fsów