Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 323.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Damaon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Dobra, chłopaki, zluzujmy. Znowu gdybamy o czymś, co dopiero się zweryfikuje samo. Tak przy okazji, myślałem o tym już wczoraj. Jakiś czas temu widziałem na .en ten temat i byłem nieco pozytywnie zdumiony, że inni gracze z poza polskiej społeczności też tego chcą (na moje, dyktuje to podnoszenie wszelakich prędkości i ogólnie dynamiki gry). Chciałem się zapytać Was czy jesteście zainteresowani zmianą liczenia budowy z czasu/jednostkę na jednostki/czas, gdy mamy wyższe nanity i nie da się pójść d…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Damaon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Muniek: „Na inne koordy jezeli jego beda zajete, z darmowymi relokacjami. ” Faktem jest że trzy miesiące to straty, ale niektóre cebule mogą to wykorzystywać.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Damaon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od cokolwiek: „I potem tylko przypominać mu co miesiąc aby kliknął ” Długo czekałem na jakiś żart i w końcu się doczekałem. Jak to będzie wyglądać, wyjdzie w praniu za trzy miesiące. Póki co, trzeba się cieszyć, że czasem zrobią dla nas coś konkretnego. Edit. dex, ja rozumiem jak bardzo mnie nienawidzisz za nazwanie Cię kwadratową głową, ale serio... Angażować siebie w nerdowanie tej gry to jedno, ale tworzenie zespołów, całe te (niektóre) śmieszne sojusze i budzenie ziomka (sorry za przej…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Damaon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    I nie trzeba specjalnie nigdzie ustawiać przypominaczy. Wystarczy każdego pierwszego miesiąca lognąć się na minutę. Ale nawet i z tym, zdecydowana większość tych kont to gracze, którzy dostali sromotnego złoma, po którym się odechiało dalej grać, więc intencja GF zostanie spełniona.

  • Też nie to Dziędobereł! (Ukryta treść)

  • To jest właśnie sedno sprawy. Póki co, otwieram osobno stronę, w której oglądam podglądy raportów i osobno tą, na której je kasuję. Muszę jechać od końca żeby mi nie cofało (bo cofa również w podglądzie jadąc od początku). Pogmatwane. Da się, ale sam człowiek musiał do tego dojść i po dłuższym czasie to się nudzi. Zwłaszcza gdy popełnię drobny błąd, całość mi się miesza i się odechciewa. Opcji rozwiązań jest masa. Choćby oznaczanie nicków kolorami. Wtedy w ogóle wszystko byłoby jasne. Szkoda że …

  • Chodzi mi o to, że gdy ustawię kolejność wg. czasu, to mogę przewijać kolejno 1, 2, 3. Inaczej to nie działa. W momencie gdy usunę taką słabą farmę z podglądu raportu, ładuje mi stronę od nowa i muszę zaczynać od nowa. To nie jest fajne, gdy ma się kilkaset farm do przejrzenia i uni jest w miarę młode (jak Quasar), gdzie niemal codziennie farmy znikają. Lubię mieć stałą bazę farm. Być może lepiej byłoby gdyby ułatwili to w ten właśnie sposób, żeby raporty szpiegowskie działały na przykład tak, ż…

  • Cytat od buleon: „Konto mające 5.284 punkty, kopalnie 17/16/14, zysku prawie 2 kk na jeden strzał. Bardzo grzecznie proszę, odstosunkujcie się od idlaków. Aż tyle miejsca nie potrzeba. ” Nie no, ja się zgadzam z tym, że spora większość idlaków jest na urlopach i po przemyśleniu swojej reakcji na dzisiejsze info, doszedłem do wniosku, że GF chyba na tym się przede wszystkim skupiało. Faktem jest, że miejsca się sporo zluzuje, jednak chodzi tu o czasochłonne oglądanie kilkuset raportów szpiegowski…

  • A ja tak dla rozładowania napięcia... (Ukryta treść)

  • Cytat od Legion: „Myślę że szanowni zarządzający grą zmienili jeszcze mechanikę ekspedycji aby zmniejszyć dystans graczy odkryców względem reszty. ” Bęc... jeden Bęc... dwa Bęc... trzy To są wątki sprzed podcięcia skrzydeł nowej grupie graczy. Nie wiem o czym tu jeszcze można polemizować i na co marudzić. P2W ma się dobrze, to dlaczego i eventy nie miałyby podkręcić częstotliwości. Jak sięgam pamięcią, kilka lat temu człowiek modlił się o event, czy +50 anty, a teraz hulaj dusza, piekła nie ma. …

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Damaon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Muniek: „Próg idlaków zalezy tylko od tego jakie idlaki są na uni. ” Muniek, pisząc posta z cytatem nie chodziło mi o to żebyśmy się licytowali kto się lepiej zna na idlakach, tylko o to, żeby zrobiono to samo z kontami, które równie szybko rezygnowały z gry, jak je zaczynały. A te są wszędzie takie same. Ufam, że gdyby GF miało zabrać się za poprawkę w skrypcie, bez naszej pomocy rozkminiliby jak takich kont się pozbyć. A i nieważny jest sam próg - ważne żeby dolna granica była w miarę…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Damaon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Ty, jak i każdy gracz, który lubi sobie pofarmić, wie że bez względu na speed eko, farmy które nie wykazują przynajmniej 1kk, w ogóle nie wchodzą w grę. Wiem, że drzesz mocno koty z Muńkiem ostatnio, ale pomijając zwadę, dobrze ujął to - wywalić śmieci. Każda propozycja regulująca mechanizm usuwania jest dobra jeśli ma sens na dłuższą metę. Może i 3,5k jest dobrym wyjściem. Ja myślałem o tym, żeby regulował go "sprawdzacz" średniej średnich eko (tych z podglądu imperium). Na przykład (KmØ31+KkØ2…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Damaon - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od smoki: „Witajcie Już jutro, 11.11.2020 o godzinie 13:00, na serwery trafi aktualizacja gry do wersji 7.5.2 Dziennik zamian: Banery Happy Hour pojawią się w momencie rozpoczęcia promocji, nie wcześniej. Automatycznie odnawiane dopalacze surowców są usuwane z ekwipunku. Konta w trybie urlopu, które nie będą aktywne przez 90 dni, zostaną automatycznie przeniesione na "serwery przechowalnie" * *Oczywiście nadal obowiązują zasady automatycznej kasacji kont nieaktywnych. ” @Art, @smoki dzięku…

  • Skojarzenia v. 0.3

    Damaon - - Spam

    Post

    Abstrakcja

  • Podpowiem Po angielsku W kontekst rozkminy Bdzidala

  • 8EY695.jpg

  • A ja nadal nie kumam czemu człowieki mają problemy z tymi przenosinami. Tacy wielcy stratedzy, ustawiania pozycji pod eko i zasięgi silosów, a jakby tak się przyjrzeć właśnie historiom przenosin, to gały na wierzch wypadają. Mnie się przypomina post Trucka sprzed dwóch dni, w którym imputował mi, że "przechwalam się" krociami wydawanymi na grę, kiedy on sam wywalił na swoje relokacje ładne sumy. Mam właśnie pomysła - zanim zaczniecie krytykować kogoś o coś, sami przyjrzyjcie się czy nie robicie …

  • Skojarzenia v. 0.3

    Damaon - - Spam

    Post

    Brazylijski serial

  • Podpowiem Pierwsza emotka / druga emotka Kłódka / ten wyraz twarzy (Ukryta treść)

  • I jak tam pracusie po tyrce? Mam rebus