Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 201-218 z 218.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • tu troche zabawy było w kotka i myszkę co chwile wariat robił mi akty po galach ... i sam zgłupiałem czy ktoś siedzi czy nie ale się nie bałem śmieci z GRUPY są na banach a sam wariat to żadne zagrożenie złom mój Dnia 09-07-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [LEN] ________________________________________________ Krążownik 4.500 Okręt wojenny 7.293 Pancernik 7.832 _________________________________________ Obrońca Emperor Europa ____________________________________…

  • obrońca coś mi tam napyskował na pw więc dzwon złom mój Dnia 09-07-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [LEN] ________________________________________________ Krążownik 5.412 _________________________________________ Obrońca UczciwyPolityk [MUMINKI] ________________________________________________ Recykler 8.473 Lekkie działo laserowe 129 Ciężkie działo laserowe 2 Działo jonowe 3 Mała powłoka ochronna 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor…

  • Cytat od marcinysa: „ja tam ciagle macham Ci z gory a kolegom zaszkodzily kebaby, gdzie tu brak czystej gry? ” do czasu zobaczymy jak długo będziesz machał obiecuje

  • PANOWIE jak tam !? WARIACIKU jak tam wasza "CZYSTA GRA" xD BANY POLECIAŁY xD GRATY CZYSTYCH STARĆ

  • Pozdrawiam sojusz Dnia 07-07-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [LEN] ________________________________________________ Pancernik 5.000 _________________________________________ Obrońca AstroEmpires [G_T] ________________________________________________ Mały transporter 6.721 Duży transporter 1.900 Ciężki myśliwiec 1.351 Krążownik 231 Okręt wojenny 576 Recykler 12 Sonda szpiegowska 6.372 Bombowiec 454 Pancernik 237 Pathfinder 607 __________________________________…

  • Cytat od Weekend Warrior: „Przetapiajcie, bez odbioru Cytat od Ergon: „ależ w życiu nie śmiałbym stwierdzić że WIELKA GRUPA się puszuje ... broń cie bóg ależ w życiu no gdzie GRUPA I PUSH BOTY MULTI TURECKA ANTY nieeee no coś ty. ILADIAN na żadnym uni nie kupił i nie spuszował ani jednego konta z salahem. ja wam wierzę macie u mnie 100 % Gwarancji wy jesteście poprostu tak dobrzy wymiatacie w tą gre macie u mnie i u wielu graczy pełen SZACUNEK Graty starcia takie nie kupione . ” Chłopie, zastanó…

  • Cytat od marcinysa: „jedna i ta sama osoba kupila oba konta, obserwuj kto je walnie to bedziesz wiedzial kto je kupil z mojej strony koniec dyskusji, jesli uwazasz ze sie kiedykolwiek spushowalem gowno wiesz, nigdy nie bylem zbanowany. 9e1c48102eb7d7cf3fb0b28985a168fe.png ” ależ w życiu nie śmiałbym stwierdzić że WIELKA GRUPA się puszuje ... broń cie bóg ależ w życiu no gdzie GRUPA I PUSH BOTY MULTI TURECKA ANTY nieeee no coś ty. ILADIAN na żadnym uni nie kupił i nie spuszował ani jednego konta …

  • coś tam znowu siadło Obrońca pisał że pospał zmienił nick na "śpioch" życze szybkiej odbudowy ! złom u nas bez 70 mln metalu Dnia 06-07-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor El Espanol [LEN] ________________________________________________ Krążownik 11.635 Okręt wojenny 3.195 Pancernik 3.181 Pathfinder 1.910 _________________________________________ Agresor Ergon [LEN] ________________________________________________ Pancernik 7.393 Okręt wojenny 6.075 Krążownik 4.670 ___…

  • pozdrawiam Sojusz złom mój Dnia 05-07-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [LEN] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 58.111 Krążownik 3.000 Mały transporter 2.500 _________________________________________ Obrońca Admiral Orb ________________________________________________ Mały transporter 4.948 Duży transporter 2.937 Lekki myśliwiec 6.228 Ciężki myśliwiec 3.367 Krążownik 115 Recykler 101 Sonda szpiegowska 22.211 Satelita słoneczny 126 …

  • ile honoru trzeba mieć w sobie by kupować konta a potem je złomować w naszym sojuszu udawać głupka a potem odpalić tam bota by konto dalej pracowało na wasze zyski. GRUPA hipokrytów gratulacje starcia Takie Honorowo-Legalne

  • ale mam wybuchowy piątek pozdrawiam sojusz złom mój Dnia 03-07-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [LEN] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 30.000 Krążownik 1.754 Mały transporter 1.610 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Senator Sol ________________________________________________ Mały transporter 460 Duży transporter 2.946 Lekki myśliwiec 2.976 Ciężki myśliwiec 1.055 Krążownik 199 Okręt wojenny 254 …

  • Gratki ustrzelenia sojusznika konkretny zysk ! Pozdro SZo

  • znowu coś tam siadło lot krótki na czujce Obroncy SZO sporo zebrał wiec ma na odbudowę pozdrawiam sojusz Dnia 03-07-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [LEN] ________________________________________________ Krążownik 4.450 Okręt wojenny 3.914 Pancernik 4.101 _________________________________________ Obrońca Mogul Virgo [IMJ] ________________________________________________ Duży transporter 1.717 Lekki myśliwiec 16.657 Ciężki myśliwiec 2.689 Krążownik 1.070 Okręt w…

  • Cytat od PHENIX: „Widzę, że ciężkiego sprzętu dobudowałeś i robi on dobrą robotę . Piękny zysk .Przetapiaj na nowe zabawki. Obrońcy pozdrawiam Marcel ” tak czołówkę trzeba gonić bo za bardzo brykają

  • Ostatnio troche szczęścia mam Pozdrawiam sojusz złom mój cały P.s KUPIE DEX Dnia 02-07-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [LEN] ________________________________________________ Krążownik 1.000 Okręt wojenny 3.730 Pancernik 3.052 _________________________________________ Obrońca Aod87 [HANZA] ________________________________________________ Mały transporter 3.064 Duży transporter 3.454 Lekki myśliwiec 3.690 Ciężki myśliwiec 2.473 Krążownik 646 Okręt wojenny 1.122 …

  • Gratki Fajny zysk !! :))

  • tutaj było nieco śmiesznie jako że Grupa była obok posłałem wszystko jak najdrobniej by na sam widok odechciało się kontrować i w trakcie lotu okazało się że wysłałem 16 flot łacznie czyli nie zostawiłem slotu wolnego na nic xD do tego leciałem na gracza co miał poniżej 500k pkt więc jak by miał admirała starcia by nie było hehehe pozdro sojusz Dnia 01-07-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ergon [LEN] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 39.…

  • Ogólnie miałem zacząć latać 2 tyg po starcie by rozeznać sytuacje kto z kim gdzie NIE WYTRZYMAŁEM co do akcji wyskanowany na minutach i lot złomu zebrałem większość pan top 1 zebrał reszta i wyfarmił kolege niech mu służy sorry za małe kłamstewko że złomu nie zebrałem ale no nie wiem czego sie po was spodziewać czy wiecie co to "kontra" czy nie a że leciałem 60 układów ... niby podzielone i różne % ale no flociaż lubi hazard dlatego tak a nie inaczej pozdrawiam Sojusz Dnia 30-06-2020 --:--:-- na…