Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 100.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zlomuj DT a nie śpiącego biedaka Gdzie się dla Ciebie i dla ofiary za postawę

  • Wystrzeliwac wszystkich bo idę w górę nic nie robiac Graty/szo

  • Dnia 03-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Outsider [DPS] ________________________________________________ Krążownik 50 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca NEMESIS00 [KOSA] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 81 Recykler 4 Sonda szpiegowska 8 Wyrzutnia rakiet 3 Lekkie działo laserowe 56 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Outsider [DPS] ________________________________________…

  • Na dymka odpalałem 2x u 2x miałem pecha a tu bum dwie kolonie na raz szo bo coraz mniej nas na uni

  • Wleciales jak ja startowałem... Mogłem nie czekać na recki żeby dogrywać ehhh obrońcy SZO

  • Na tym uni połowa graczy pali się 24h... Albo loguje się 5min przed dolotem... Zawsze równo 5 min przed dolotem ale to pewnie fart Graty wlotu, fajnie że ktoś lata bo DT zaraz będzie miało monopol na floty

  • a wlascicielem jest,,,? wyjaw te tajemnice graty starcia

  • Dnia 02-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Outsider [DPS] ________________________________________________ Krążownik 50 _________________________________________ Obrońca rumcajs [FAME] ________________________________________________ Mały transporter 27 Duży transporter 29 Lekki myśliwiec 8 Ciężki myśliwiec 2 Krążownik 5 Recykler 3 Sonda szpiegowska 27 Satelita słoneczny 5 Wyrzutnia rakiet 29 Lekkie działo laserowe 16 Ciężkie działo laserowe 3 Działo Gaussa 1 Dział…

  • Wielkie brawa dla GF, 4min po starciu o zlomie moglem zapomniec, niech zyje anty Dnia 02-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Outsider [DPS] ________________________________________________ Krążownik 60 Okręt wojenny 5 _________________________________________ Obrońca Alchi [PJG] ________________________________________________ Mały transporter 16 Duży transporter 18 Lekki myśliwiec 57 Krążownik 15 Recykler 2 Sonda szpiegowska 5 Wyrzutnia rakiet 30 ___________________…

  • [ciach] terror groził? Ja tam widzę pokłony nadzieji a nie groźby śmierci... Ale czytanie ze zrozumieniem nie jest wasza mocną stroną skoro nazywacie go pusherem to czemu zero zarzutów do pushujacego? Dziwna logika... Ale tak jest gdy ból dupy przewyższa zdrowy rozsądek. Moderator Ruda:Obraza

  • gratulacje dla obroncy za postawe, nie konczy jak sezonowa (ciach!) tylko rozbudowywuje nowiutkiego lsniacego rogala Moderator mntek:Prosiłbym o lepszy dobór słownictwa

  • Dnia 01-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Outsider [DPS] ________________________________________________ Krążownik 58 Sonda szpiegowska 4 _________________________________________ Obrońca Stadtholder Orcus [Muszkiet] ________________________________________________ Duży transporter 13 Lekki myśliwiec 95 Krążownik 3 Recykler 3 Sonda szpiegowska 31 Wyrzutnia rakiet 5 Lekkie działo laserowe 3 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Outsider [D…

  • szkoda sojusznika, SZO mam nadzieje ze bedzie

  • Dobry temat, komus tu jajko zaszkodzilo:(Ukryta treść) I apel do kazdego kto nie chce byc atakowany i tak bardzo obchodzi swieta WŁĄCZ URLOP a nie wyzywaj, nie kazdy musi wierzyc w Boga bo Ty wierzysz. Amen Dnia 01-04-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Outsider [DPS] ________________________________________________ Mały transporter 100 Krążownik 56 _________________________________________ Obrońca Gosciu1992 [PIWOSZE] ________________________________________________ Ma…

  • Dajta mi tu jakieś konto, nawet po złomie to wam pokażę jak się kasuje takiego SoSa obrońcy szo

  • Witam

    POnury OutsideR - - DiD Aquarius

    Post

    Ciekawe uni gdyby nie złom z obrony to fajna konfiguracja by była ale głosują jakieś cepy na ten złom a później po tygodniu przestają grać

  • Spalanie deuteru

    POnury OutsideR - - DiD Quantum

    Post

    Cytat od Majs: „Cytat od Art: „Teraz trzeba się uzbroić w cierpliwość. Nie będę zgłaszał zmian wyłącznie dla jednego Uni. A jak to ktoś wspomniał, co rusz odzywają się inne mordki z kolejnych Uni z prośbą o zmianę konfiguracji. ” W tym i my Arcie Eridanus się kłania jak będziesz miał moment zaglądnij do nas ” zadziwiające jacy wszyscy nagle mili dla tych GO jak coś od nich chcą a na codzien "niekompetentne zbieracze kukurydzy" (oczywiście nie kieruje tego do Ciebie Mają, Twój post jest tak ładny…

  • Spalanie deuteru

    POnury OutsideR - - DiD Quantum

    Post

    Cytat od ale cios: „fakt jest margines w naszym uni, ktory tez by chcial sie wypowiedziec... ... pimper juz podobnym tonem wypowiadal sie ze ma 42 konta... krakersik na forum chyba nigdy glosu nie zabieral wiec mysle ze tok myslenia lolika jak najbardziej odpowiada jego stylowi .. ... pochwal sie swoim nikiem skoro grasz wysle ci sure na jakies bunkierki co bys tak sie nie bał nieuniknionych zmian i bys nie musial wypowiadac sie za nieobecnych. ” akurat założyłem konto na Q, jak zacznę płakać że…

  • Ja myślę że jeżeli potrafi terroryzować uni to ma prawo a wiem że potrafi bo klikałem z nim na eri niestety po przeciwnej stronie barykady ale naprawdę wie jak wysyłać te obrazki

  • Powaznie mówisz? straciłeś parę dt na 20k % i to nazywasz podnoszeniem się? kiedyś grałeś flota, zresztą nie zbudowana przez siebie, gdybyś ja stracił to co? Podniósł ta się? Tak, na nowym koncie co to jest dla górnika stracić dt? Jakby ktoś Ci pokasowal planety a Ty byś je odbudował to tu bym się zgodził ale tak jak dla Ciebie profity to eko tak dla flociarza flota, Ty straciłeś środek transportu i parę drobnych, Pawelos stracił cała flotę bojowa czyli swoje profity (tak jak Ty byś stracił plan…