Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 45.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Rynek - dyskusje

    LSD - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Mad Max Ufop U21: „Tak to każdy może zasiąść multi na torze czy innym VPNie, nagenerowac sury a potem zeskanowac to z głównego konta i wyfarmić. Będzie się tak samo tłumaczył jak ty teraz ... To jest właśnie paserstwo, w realu poszedłbyś do pierdla a że to jest gra to banik. ” Aby mówić o "tłumaczeniu się" to trzeba najpierw postrzegać swoje postępowanie i podejście w kategoriach łamania zasad bądź też regulaminu. Ja postępuje zgodnie z nim wykorzystując jedną z podstawowych mechanik na…

  • Rynek - dyskusje

    LSD - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od GramBoLubie: „Tak samo będzie z rzekomo "nieświadomymi " atakami. Jeśli na koncie top XXXX nie było aktywności , schodzi z urlopu , ma XXX surki i nagle ktoś pisze , że nieświadomie sfarmił to chyba coś jest nie tak , prawda ? I tu takich przypadków może być kilka ... i za to mogą posypać się bany , a nie za to , że trafilem top 50 będąc sam top 200 i zastanawiając się skąd top 50 miał tyle surki. ” Otwieram galę, widzę jakiegoś typa co świeżo zdjął urlop, nie jest zielony, po prostu je…

  • Rynek - dyskusje

    LSD - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od cerm3r: „a moze wystarczy cofnac wszystkie transakcje ktore odbyly sie na rynku? hmmm i za takim rozwiazaniem jestem jak najbardziej za . ” Ale ta surka już dawno została wydana, ja np. wszystko z rynku władowałem sobie w obronę bo tak mi pasowało, na szczęście chyba nigdy nie dostałem niczego za dużo. Pojawią się pytanie co teraz, usuwamy statki/obronę/eko z surowca, który wyszedł z rynku? Technicznie to się nie trzyma kupy, tak mi się przynajmniej wydaje, to by było nic innego jak wyb…

  • Rynek - dyskusje

    LSD - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Mari: „Jednym słowem przez ten rynek się burdel zrobił. W ogóle nawet jakby to jakoś działało to pomylony pomysł. Kupujesz statki, które normalnie budują się kilkanaście, kilkadziesiąt dni, miesięcy, itp. Stocznia do lamusa. ” Brakuje opcji w której dostajesz 5x, 10x, albo 15x tyle sztuk co kupiłeś dzięki antymaterii.

  • Rynek - dyskusje

    LSD - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od wampek: „Backup dla ludzi świadomych błędu i jego zagrożeń jest może jakimś tam "akceptowalnym" rozwiązaniem... ale ilu jest takich graczy? 10%? Zdecydowana większość pewnie nawet nie zdaje sobie sprawy z tego co się dzieje i dla nich takie nagłe "cofnięcie" się o dwa tygodnie może nie być działaniem możliwym do zaakceptowania. Wszyscy pewnie urlopów nie wrzucą, ale odsetek ludzie którzy zdecydują się jednak zrobić sobie przerwę od gry, może znacząco wpłynąć na frekwencje na uniwersach.…

  • Rynek - dyskusje

    LSD - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Art1`: „Cytat od LSD: „A nie można posłużyć się bazą tak jak pisałem wyżej? Do każdego konta musi być przypisane jakieś ID, wystarczyłoby odfiltrować te ID, które spełniają określone warunki i posłużyć się paroma innymi zapytaniami aby mieć pewność. ” jest to wykonalneale marne szanse na zaimplementowanie tego przez kogos gdyz pewnie takie narzedzie jeszcze nie istnieje a przetwarzanie takiej bazy danych na komputerach OGame jest malo realne jako ze oni maja problem podstawowy z wydajno…

  • Rynek - dyskusje

    LSD - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Art1`: „Cytat od Apofis: „Cytat od Art1`: „to juz wisi na pregierzu logiczne chyba ” To zbanować resztę graczy co za problem ” bylo by fajnietylko powodzenia w recznym sprawdzaniu 2-4k kont na kazdym uni bo przeciez skryptow banujacych nie maja nie wspominajac o automatycznym AI ktore mozna wyszkolic by samo to robilo teraz jest to niewykonalne i nie sadze by bylo z reszta oni maja problem z banowaniem multi, pushow, topienia flot czy usuniecia rynku na ten czas wystarczyloby usunac hyp…

  • Rynek - dyskusje

    LSD - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od LordOfLights: „Cytat od KAyto: „Zapytam tylko ale po co cała ta dyskusja i wasze domniemania co by kto chciał a kto by czego nie chciał i co mają zrobić albo czego nie zrobić jak ciągle nie widziałem oficjalnej wersji tego co się stało .... ?? Jest jakaś oficjalna wersja już .... ?? ” Tylko ze jak wylapiecie kkkk surowcow zamrozone na kontach ? A jesli nie bedzie backupu, to z zamrozonych surowcow jeden gracz wyciagnie wiecej niz wy razem w topce wzieci. Wystarczy ze nikt go nie zglosil…

  • Rynek - dyskusje

    LSD - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Mari: „„Ja wolę żeby zbugowana surka krążyła po lewych kontach i niech sobie robią przyrosty" Pozwolę sobie rozłożyć powyższe zdanie na czynniki pierwsze. Ja wolę - oznacza, że jest to jego pogląd/zdanie żeby zbugowana surka krążyła po lewych kontach - czyli, żeby surowce pozyskane nielegalnie w wyniku bugusingu(o tym ciągle rozmawiamy) były sobie wykorzystywane przez różne osoby i niech sobie robią przyrosty - dajesz przyzwolenie na ten proceder. Potem piszesz, że jednak tego nie popie…

  • Rynek - dyskusje

    LSD - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Mari: „Cytat od bobiczeq: „Pomysł backupu popierają jacyś mentalni Janusze - moge mieć chujowo, ale niech Ci wyżej też mają Ja wolę żeby zbugowana surka krążyła po lewych kontach i niech sobie robią przyrosty, ale dlaczego ja mam tracić to na co poświęciłem masę czasu. Po co mi zwrócona antymateria, której nie będę miał na co wydać, bo zezłomowanych surowców nikt mi nie odda. ” Innymi słowy popierasz Bugusing. ” Tak, bo przecież świat jest czarno biały, nie? Nie popierasz naszej opcji w…

  • Rynek - dyskusje

    LSD - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Jeszcze pozostaje kwestia techniczna takiego backup'u. Nie trudno mi sobie wyobrazić, że nagle robi im się syf na bazie i backup rozpieprza wszystko.

  • Rynek - dyskusje

    LSD - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od ciap: „Ciągle słyszę "nie gram dla punktów", z drugiej strony sporo osób piszę "muszę zrobić to i to" w odniesieniu do innych osób. Jak chcę coś zrobić jako pierwszy, drugi, wejść do jakiegoś top to jest to forma punktów. ” Tyle samo osób pisze, że po prostu chce zachować to nad czym pracowało ostatnie tygodnie i ma gdzieś ranking bo inni gracze nie stanowią dla nich żadnego punktu odniesienia, różnica między top 10 a top 1000 jest tak horendalna, że ten z pierwszego tysiąca naprawde ni…

  • Rynek - dyskusje

    LSD - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Duch Szerszenia: „Ale przyjaciele - gracze, przecież jasne jest, że GF zrobiło i utrzymuje ogame nie dla nas tylko dla pieniędzy. Musimy być realistami. O tym czy będzie backup czy też nie, a także o tym co jest najlepsze dla gry zdecydujemy nie my gracze, nie biegły do spraw gier, który wskaże co będzie najsprawiedliwsze itp. Zdecyduje o tym jakaś analiza rynku, czy inne opracowanie ekonomiczne, dzięki któremu GF obliczy co mu się najbardziej opłaca. To czy zadowolą w ten sposób graczy…

  • Rynek - dyskusje

    LSD - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @ciap Nie odpowiedziałaś na moje pierwsze pytanie więc pozwolę sobie zacytować sam siebie: "Piszesz, że cele mogą być różne w odniesieniu do mojego, przedstawionego wyżej po czym stwierdzasz, że się nie zgodzisz, więc pytam z czym konkretnie? Są cele lepsze i gorsze?" I błagam, nie pisz o czymś takim jak "mniejsze zło" bo wchodzisz na cieńki lód posługując się takimi stwierdzeniami, takie bajdy można bardzo łatwo zrelatywizować i obrócić do góry nogami tak aby za chwile najmniejszym złem była ka…

  • Rynek - dyskusje

    LSD - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od ciap: „Cytat od LSD: „Wyobraź sobie, że celem pewnego gracza było postawienie w ciągu ostatnich 2 tygodni zarąbistego bunkra/floty, udało mu się i to samo w sobie było CELEM, nie patrząc na punkty bo te zawsze mają względną wartość zależnie od Uni i jego warunków w zestawieniu z innymi. ” I tu się nie zgodzę bo CELE w grze mogą być różne np. mogę chcieć jaki pierwsza zrobić 1kk CDL na uni. I to czy je zrobię jako pierwsza nie zależy tylko do tego jak dobrze gra a również od tego jak inn…

  • Rynek - dyskusje

    LSD - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od ciap: „Cytat od LSD: „Ale punkty to nie wszystko, chyba to rozumiesz? ” Rozumiem jednak nadal nie widzę nic złego w rywalizacji, w stawianiu sobie celów w grze. Nie muszę grać żeby mieć kontakt z pewnymi osobami, mogę siedzieć nadal na sojuszowym discu. Nie wiem dlaczego tak dużo osób negatywnie ocenia gdy ktoś ma jakiś cel w grze. ” Nie, najwidoczniej nie rozumiesz. Wyobraź sobie, że celem pewnego gracza było postawienie w ciągu ostatnich 2 tygodni zarąbistego bunkra/floty, udało mu si…

  • Rynek - dyskusje

    LSD - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od ciap: „Cytat od Apofis: „niech banują i naprawią rynek a nie backa robić do zeszłego roku ” Nie chcesz bakcupa bo to strata Twojego czasu? Hmm Żadne rozwiązanie obecnej sytuacji nie jest dobre. To wybór między mniejszym złem. Jako gracz (tak jestem aktywnym graczem) mam do wyboru skasować mój czas który poświęciłam na grę w świątecznym okresie lub grać nadal. Tylko ile moje punkty, które wyrobiłam w święta, obecnie są warte? Odpowiem Ci > NIC. Więc różnica nie jest w straconych punktach…

  • Rynek - dyskusje

    LSD - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Duch Szerszenia: „Ja też tak miałem. Ale już mi przeszło;P Niech cofają:P ” I co z banami? Też zostaną cofnięte? Mija kolejna doba a nawet nie pojawiło się globalne info, że coś jest nie tak ale o promocji na anty to niedługo będę dostawał papierowe ulotki pod drzwi.

  • Rynek - dyskusje

    LSD - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Duch Szerszenia: „A ja słyszałem, że jednak może być backup. Więc sprawa nadal otwarta. ” Wątpię a jeśli tak to ja kończę z tym gównem bo nikt mi nie odda straconego czasu.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    LSD - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Niektórzy po OGame oczekują supportu i obsługi rodem z platform i tytułów rynku gier AAA a rzeczywistość jest taka, że tutejsza administracja to jakaś łapanka niczym ochrona przed tanim klubem, nie za dużo wie, nie za dużo robi ale liczy, że będzie spokój i cisza i jakoś się dokula do końca zmiany. To cud, że ta gra w ogóle dalej się trzyma na tym archaicznym kodzie i jako tako działa. GF jest zainteresowane tylko spływającym hajsem z anty i tak długo jak pieniądze będą do nich trafiać tak długo…