Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 241-258 z 258.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #20/5 Witam ponownie Szpiegowałem sobie spokojnie galaktykę co by sobie coś ustrzelić trafiłem na obrońcę któremu została skromna flota na dwóch monach, na początku pomyślałem zapomniał wiec wysłałem skromne ataki. Postanowiłem sprawdzić resztę rogali i pojawił się bardzo ładny obrazek moim oczom Postanowiłem szybko info dać chłopakom że jest flo do ściągnięcia no i polecieliśmy chwila nerówki i bum brakło nam 10.5k recków wiec nie zdążyliśmy zebrać inny gracz też się szykował na to ale myśmy by…

  • Clemensoo [Veto] vs. Columb [INNI2] 115.55% Dnia 08-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Clemensoo [Veto] ________________________________________________ Mały transporter 50.000 Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca Columb [INNI2] ________________________________________________ Mały transporter 654 Duży transporter 2.254 Lekki myśliwiec 29 Recykler 29 Sonda szpiegowska 259 Satelita słoneczny 664 Wyrzutnia rakiet 600 Lekkie działo laserow…

  • #19/3 Witam po dosyć długiej nie obecności Co mogę napisać skan klikanie zawróconego stacjonuj i BUMM . Oczywiście obrońca bardzo dobrze się pilnował bo było parę lotów nie udanych Wielkie podziękowania dla PitBulla bez ciebie by to było nie możliwe to nasze skromne ST Obrońcy jak najbardziej SZO ale to raczej nie możliwe ponieważ pokasował planety i zakończył prawdopodobnie grę dzięki temu skorzystaliśmy z chłopakami tego jeszcze :D:D:D Jedno z wielu poniżej Clemensoo [Veto] vs. Columb [INNI2] …

  • Graty pqanowie STejka :D:D:D Moderator Ruda:Proszę o bardziej rozbudowane wypowiedzi

  • Graty obrony jeszcze raz :D:D:D Niestety i tak bywa

  • Clemensoo [Veto] vs. Reident [Umbrella] 431.63% Dnia 01-02-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Clemensoo [Veto] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca Reident [Umbrella] ________________________________________________ Mały transporter 6.551 Duży transporter 4.132 Lekki myśliwiec 2.286 Ciężki myśliwiec 783 Krążownik 366 Okręt wojenny 187 Recykler 84 Sonda szpiegowska 2.983 Bombowiec 105 Niszczy…

  • Clemensoo [Veto] vs. darken4 [Umbrella] 309.34% Dnia 29-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Clemensoo [Veto] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca darken4 [Umbrella] ________________________________________________ Mały transporter 195 Duży transporter 207 Lekki myśliwiec 4.871 Ciężki myśliwiec 27 Krążownik 64 Okręt wojenny 193 Recykler 6 Sonda szpiegowska 674 Bombowiec 46 Satelita słoneczn…

  • [align = center] Dnia 29-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: [color = # ff0000] Agresor [/ b] [/ color] Clemensoo [ Veto [/ i]] [color = # ff0000] ________________________________________________ [/ color] Pancernik 20.000 [color = # ff0000] _________________________________________ [/ color] [b]Obrońca darken4 [[i]Umbrella] [color = # 008000] ________________________________________________ [/ color] Mały transporter 195 Duży transporter 207 Lekki myśliwiec 4.871 Ciężki myś…

  • Dnia 21-08-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Clemensoo [Veto] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca Daro33334 [4FuN] ________________________________________________ Mały transporter 1.556 Duży transporter 779 Lekki myśliwiec 10.792 Ciężki myśliwiec 2.078 Statek kolonizacyjny 5 Recykler 273 Sonda szpiegowska 14.365 Pancernik 594 Wyrzutnia rakiet 375 Lekkie działo laserowe 264 Mała powłoka o…

  • Pięknie pięknie graty dziewiczego ST jak nie na u 69 dajesz tak zaczynasz tu działać oby ci ta passa się nie skończyła :D:D:D

  • Dnia 19-06-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Clemensoo [Veto] ________________________________________________ Mały transporter 23.600 Pancernik 2.000 _________________________________________ Obrońca Siromak [SDRR] ________________________________________________ Duży transporter 4.950 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 1 Sonda szpiegowska 294 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Clemensoo [Veto] _______________________________________________…

  • Witam więc tak pogratuluje jeszcze raz Atakierowi Niestety zlamiłem strasznie poszedłem sobie spać myśląc że jestem na urlopie I tu sprostowanie sam się obudziłem w nocy i wszedłem na konto niestety o 20 min za późno ehhh nic telepłem reszte reckow co mi zostało i zaczołem wiosłować po złom troche miałem przyspieszaczy i coś tam zebrałem. Odbudowa oczywiście będzie coś tam floty zostało więc na skromne loty będzie Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem to tylko cyferki .... Gramy dalej :D:D:D A c…

  • Dnia 15-05-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Clemensoo [Veto] ________________________________________________ Pancernik 23.377 _________________________________________ Obrońca Fajerman [PIFKO] ________________________________________________ Mały transporter 2.000 Duży transporter 7.852 Okręt wojenny 2 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 20 Sonda szpiegowska 68 Wyrzutnia rakiet 7.000 Lekkie działo laserowe 3.500 Ciężkie działo laserowe 1.100 Działo Gaussa 200 Działo jo…

  • Dnia 24-04-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Clemensoo [Veto] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca kudlaty [BlackSun] ________________________________________________ Mały transporter 168 Duży transporter 2.621 Statek kolonizacyjny 1 Gwiazda Śmierci 1 Wyrzutnia rakiet 65 Lekkie działo laserowe 42 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Clemensoo [Veto] ______________…

  • Dnia 15-04-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Clemensoo [Veto] ________________________________________________ Krążownik 6.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca pomylony [iNNi] ________________________________________________ Mały transporter 17.327 Lekkie działo laserowe 20 Działo Gaussa 16 Mała powłoka ochronna 1 Duża powłoka ochronna 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Clemensoo [Veto] ______________…

  • Witam wszystkich myślałem że się przywitam ze wszystkimi w dziale ST ale niewiele brakło Witam Starych jak i Nowych graczy . Będzie jeszcze okazja coś naskrobać w dziale ST Dnia 03-04-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Clemensoo [Veto] ________________________________________________ Mały transporter 20.000 Pancernik 10.000 _________________________________________ Obrońca lena ________________________________________________ Duży transporter 8.900 Recykler 5 Gwiazda Ś…

  • Dokładnie się z tym zgadzam pisałem w tej spawie go GO to dostałem wymijająca odpowiedz że było to już zgłaszne że są nad tym prace .... graja z nami w gumki że tak delikatnie się mogę wyrazić. Jest to strasznie uciążliwe i denerwujące !!!!!![ciach] Moderator kruszynka:Upominam za flood