Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 257.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ostatnia litera

    sisko - - Spam

    Post

    romb

  • ostatnia litera

    sisko - - Spam

    Post

    chrzest

  • Skojarzenia v. 0.3

    sisko - - Spam

    Post

    nogi

  • ostatnia litera

    sisko - - Spam

    Post

    lenistwo

  • Skojarzenia v. 0.3

    sisko - - Spam

    Post

    Słońce

  • ostatnia litera

    sisko - - Spam

    Post

    smutek

  • Otwieram na życzenie autora tematu.

  • Otwieram w nowym roku

  • Skojarzenia v. 0.3

    sisko - - Spam

    Post

    nuda

  • Pluszaczek Zaqes :)

    sisko - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."” Dzień dobry! Nie zgadzam się z tym zdaniem. Uczucia się ma albo nie. Przypływają jak fale. Można na nich płynąć, ulec im, zignorować, zracjonalizować.Tłumienie uczuć jest zabójcze dla duszy i po prostu niezdrowe.Człowiek ponosi odpowiedzialnośc tylko za czyny. W sferze uczuć i myśli jest całkowicie i bez ograniczeń wolny. Taka refleksja mnie naszła po przeczytaniu tego cytatu. Ni…

  • Kupię Deuter/Kryształ/Metal

    sisko - - Handel Taurus

    Post

    Otwieram na życzenie autora tematu.

  • BNS ... Bardzo Nocni Spamerzy ...

    sisko - - Spam

    Post

    WielkaNoc

  • Whisky & PL1 KUPIA DEXX

    sisko - - Handel Quantum

    Post

    Temat zamykam z powodu zbanowania autorki. Po powrocie może ona założyć oczywiście nowy wątek. Przy okazji proszę kłótnie przenosić poza to forum, upy dodawać nie częściej niż raz na dzień

  • Otwieram na życzenie.

  • Stwórzmy razem niesamowitą historię!

    sisko - - Spam

    Post

    - W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas, bo to właśnie on wydął przeszywający stęk, przeleciał na…

  • Stwórzmy razem niesamowitą historię!

    sisko - - Spam

    Post

    W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas, bo to właśnie on wydął przeszywający stęk, przeleciał nad …

  • upik!

  • up

  • W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas , bo to właśnie on

  • Stwórzmy razem niesamowitą historię!

    sisko - - Spam

    Post

    W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas , bo to