Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 172.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Atak - zaliczony, recki - zaliczone.. farming - ? Gratki sojusznik, najważniejsze, że jest chęć do latania, a przy okazji zyski. Obrońcy SzO, chociaż strata nie wydaje się nazbyt duża.

  • Miałem leniwie zejść z urlopu i puścić fsy dając spokojnie kończyć się badaniu, a tu akcja moon.. szybko i sprawnie nam to poszło bo ekipa zgrana. Z resztą gdyby nie ta mobilizacja to też bym nie skanował, a tak to zapełniałem sobie czas, sloty i stocznię. Następnym razem może będę miał okazje dotrzymać towarzystwa i nie zasnę przy ataku Jeszcze raz szczere gratulacje, bo masz rozmach Sam % okazały, ale takiego tankowania to ja też dawno nie widziałem. Oby urlop obrońcy wynikał jedynie z potrzeb…

  • Cytat od Avicularia: „Bardzo elegancko ciężka ale owocna nocka poszła, czekamy na danie główne ” Ano, przy daniu głównym to moje to nawet za przystawkę nie może robić. Bardziej taki koreczek ozdobny Cytat od pawel1000: „Ale jak widzę jedynaczek OW przetrwał starcie ” To był ten który odpowiedzialny był za autopilota i chyba jedyny przytomny w składzie.

  • Najtrafniejsza charakterystyka tego ST brzmi: "no ciężko sobie odpuścić", zdanie padło w trakcie krótkiej pogawędki z pawel1000 i oceny ew. zysku. Flota KingMalina stała w 4 gali, a to ani blisko, ani jakoś po drodze. Wyskanowana późno, a człowiek rozleniwiony po urlopie, więc co? Starujemy, lecimy przez galę i idziemy spać. Budzik zadziałał przed dolotem, ale.. nie przeczytałem raportu szpiegowskiego, bo "przytrenowało się oko" (kto by czekał 1.5min i gapił się w telefon), opóźnianie rzecz jasn…

  • Widać forma i zacięcie u Ciebie nie odpuszcza. Nawet, a w zasadzie w szczególności w weekend. Gratuluję, bo wygląda, że przy tym steku musiałeś nakombinować się bardziej niż zwykle Obrońcy SzO.

  • Jako, że opis steka osobliwy, postaram się zachować konwencję: Kiedy pierwszy poranny zwiadowca watahy Jedi zakrzyknął, że sąsiedzi wyruszyli na polowanie nasza skromna osada ożyła. W ruch poszły szkiełka prawdy przez niektórych potocznie nazywane falangami.. sąsiedzi dobrze się bawili. Legowisko zwierzyny obranej za cel spowite było tumanami kurzu. W powietrzu dało się wyczuć jeszcze woń pozostawioną przez bojowe psy, a okolica pełna była śladów aktywności myśliwych i innych bywalców lasu. Spog…

  • Takie okoliczności pomagają w chomikowaniu surowców pod kolejne badania. Gratulacje i oby passa sprzyjała dalej. Tylko zostaw coś dla innych, bo astro to bolączka wszystkich Obrońcy standardowo SzO.

  • Za sam opis: 10/10 Gratulacje! Po raz kolejny udowadniasz, że dla chcącego zawsze się coś znajdzie, nawet na naszym uni To dzisiaj jeszcze został do realizacji pkt 3 i można uznać, że uni ożyło: 1. niszczenie moona 2. kontra 3. wyliczanka z pz Obrońcy odbudowy i bardziej przemyślanych fsów

  • No i cały misterny plan... wylądował. Cytat od panpiwek1234: „No i się doczekał. ” ..zdaje się, że nie do końca takie były intencje, ale fajnie, że niechcący udaje się nam zmobilizować do gry innych Obrońca miał dość osobliwy sposób dbania o flotę i robienia fsów mimo, że posiadał dwa moony w jednym układzie. Jak zobaczyłem Wasze lotki to wiedziałem, że trzeba się spieszyć, ale jak kwadrans później już nie było moona to pozostało bierne oglądanie przebiegu wydarzeń. Gratuluję zgrania i tempa rea…

  • Gratulacje diakkon, fajnie że dałeś się namówić na budowanie floty i udało się z niej zrobić użytek. Nie papuguj po Avi z tymi reckami, bądź kreatywny! Następnym razem recki poślij na 'atakuj' Obrońca odbudowy, jeśli się jej podejmie.

  • Dzięki za pozdrowienia i gratuluję kolejnego wysmażonego steka. Jest jeszcze kilkaset kont na uni to jakoś się podzielimy. No chyba, że bulcorz z pawel1000 wyzłomują wszystko co jeszcze lata i jest godne uwagi Obrońcy SzO.

  • Muszę przyznać, że całkiem pokaźną tą flotę pospawałeś i fajnie, że widać ją w ST, a nie marnuje się na ekspedycjach. Gratuluję, bo zysk w porównaniu do strat jest niebotyczny. Patrząc na Twoją aktywność, z pewnością przekuje się na kolejne ST. Obrońcy zwyczajowo SzO.

  • Wygląda na to, że rodzi się w naszym sojuszu jakaś świecka tradycja. Przed weekendowym urlopem, ktoś musi usmażyć steka. Gratulacje za strzał i wypoczynku na urlopie Obrońcy SzO.

  • Avi i chcesz powiedzieć, że tym razem wszystko poszło bez problemów? Recków wystarczyło i posłałeś na dobre pz? Gratulacje sojuszniku nieźle sobie tam poczynasz Obrońcy życzę więcej refleksji, bo widać nie wyciągnął wniosków po pierwszym trafieniu.

  • Powiem szczerze, że jak usłyszałem, że pakujesz się tam to układu to byłem przekonany, że pchasz się w gips.. tfu recki Tym bardziej gratuluję, bo trzeba mieć tupet i 'kohonez' żeby sobie pozwolić na takie złomowanie pod nosem floty, która może Ci zagrozić na kontrze. Z reckami jak to z reckami, zawsze ich brakuje, ale mogłeś to lepiej przygotować Obrońcę zawiodła pewność siebie i z tego co czytam niezbyt dobre zwyczaje. Mimo wszystko życzę SzO.

  • Mi nicki nic nie mówią, poza tym, że widziałem w podglądzie galaktyki, ale fajnie, że jest jakaś nowa twarz w ST i dowód na to, że można jeszcze coś u nas wypatrzeć Agresorowi gratulację za wolę walki i przyjemny zysk, a obrońcy SzO jeśli zdecyduje się z nami pozostać.

  • A ten znowu.. nawet jak nie lata to robi ST, bogatemu to i byk się ocieli. Gratulacje sojusznik! Po co wyłączałeś urlop? Może na inne Twoje multi by skorzystało Nie myli się tylko ten kto nic nie robi, więc agresorowi życzę SzO, bo taką stratę da się względnie szybko odrobić.

  • Cytat od KrecikMax: „latajcie dalej czy to wazne kto lata ? wuj, syn czy tata ?? graty ST graty zysku ogolnie graty za caloksztalt ps.co do ave to spokojnie tu takich ave bylo tylu i 90 % juz nie gra ale ave Tobie ” @Krecik ja pochodzę z tych starych czasów w tej grze gdzie w ST widywało się kontry, wyliczanki, zemsty. Uniwersum żyło i z ciekawością zaglądało się na forum. Oczywiście w żadnym stopniu nie podważam solidnego dorobku stałych bywalców tego działu, ale w głębi ducha liczę, że kiedyś …

  • Piątek, więc tradycyjnie coś wpadło. RW bez żadnej historii. Skan i lot. Pozdrowienia dla sojuszników, ave JEDI! oraz stałych bywalców w ST w szczególności Panów z TWIERDZY, bo wygląda na to że głównie my latamy na tym uni. Dnia 31-07-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor b4el [JEDI] ________________________________________________ Pancernik 51.000 _________________________________________ Obrońca SPACE ENGINEER [BAt] ________________________________________________ Mały …

  • Nie dość, że nie włączył urlopu to jeszcze pozazdrości steka i sam zrobił dwa.. A tak poważnie to gratulacje, bo wykręciłeś kosmiczny zysk godny pozazdroszczenia Wygląda na to, że obrońca nie wróci do gry, zatem spokojności i wypoczynku w realu.