Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 185.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • @Art może warto zrobić ankietę przed fuzją, dotyczącą kto gdzie chciałby pójść? Albo chociaż dać większe możliwości wyboru uni docelowego, bo teraz jest tylko jedno docelowe lub losowanie. Co z osobami które mają dwa mocne konta, 1 na exodusie a drugie na docelowym? 2 opcje teraz są, wybór które ma zostać, lub losowanie które nie gwarantuje że konto trafi na inne uni niż docelowe

  • Stary wyjadacz

    Puck - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od santo: „ To jest.... GENIALNE O.o Ty tak serio, czy to takie śmieszki? ” Serio serio, Sprawdź sobie topkę na mmorpg-stat.eu , więcej są na urlopach jak w grze Np. tutaj

  • Stary wyjadacz

    Puck - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Duże floty nie są na fs tylko na ufs :p Włączasz urlop na głównym koncie, a na multikoncie siedzisz i skanujesz, masz ciekawy cel? Zdejmujesz urlop i lecisz, po ataku znowu urlop :p

  • Chcecie x5? Nie... To macie x7 Smichy chichy... ale następne UF będą z uni z różnymi prędkościami flot.... ale wtedy będzie kwik na u68 :p

  • Cytat od ciap: „Cytat od Sacharov: „(a 70% kont na Uniwersum 68 to konta nieaktywne) ” Na mojej stronie pisze w danym momencie ile jest kont nieaktywnych. W skali miesiąca wychodzi już całkiem ładnie bo gra ok 60% kont. :fsmile:Spora wymiana urlopami :X ” Nawet jak sumuje się aktywnych i urlopowiczów, to jest to grubo poniżej 50% Mało tego, sprawdziłem przyrosty od 1 września aż do teraz, wyszło mi że tylko 857 graczy miało przyrost na plus (około 40 na minus) Według przyrostów jest 900 graczy a…

  • Cytat od Avinashi: „Ludzie nawet nie zwrócili uwagi, że jesteś CHYBA (??) jedyną osobą która chciałaby iść na starszą unię na której miałbyś jednak dużo ciężej! Nie wiem ile masz punktów i na jakiej uni grasz - wnioskuję tylko i wyłącznie po poście jaki napisałeś ” Ja prosty górniczek jestem, w deu tylko zaopatruje, idę tam gdzie lepiej płacą za deu (Ukryta treść)

  • Cytat od Art: „Osobiście o to zabiegam od roku jak nie dłużej, bo pod moją opieką jest takie OGame.fi, które stanowi maks. 100 graczy :x ” Ogame.fi nie jest międzynarodowe Są tam głównie "nasi" Czy była by możliwość aby emigranci ze "słabszych" uni mogli wybrać starsze uni niż docelowe. Np. docelowe mam Virgo, ale chciałbym U68 lub Quantum (#pdk)

  • x6x6 górnik here :p Mam małe bunkry i raz na 1-3 dni zbieram surowce, nikt minie nie rakietuje, no bo po co? :p Też myślałem że będą mnie rakietować i czyścić bunkry, ale łatwiejszym kąskiem jest flota (która czasem trzyma 30-50dni surowców :p ). Co innego jak ktoś się uprze, dla takiego zysk jest na 2 miejscu

  • Jakbym wiedział że na U68 będzie x7 to nie zaczynałbym na spicy... jeszcze trochę to spica zostanie takim "u68 x1" ze wszystkich uni najwolniejsze

  • Mam kilka pytań, bo to moja pierwsza fuzja :p Spica here, cel to Virgo gdzie różnice to: • 5 galaktyk • liniowa wersja wszechświata (dotyczy zarówno galaktyk, jak i układów słonecznych) • brak basha! Gdzie ma być dołożona jeszcze jedna gala(6 będzie). Mam ul w spicy 6 gali, jak dojdzie do fuzji i poczekam z przejściem to czy istnieje szansa na wyłapanie kilku przenosin? :p Chciałbym rozbić ten ul, młody głupi byłem kiedyś Czy się skończy tak, że przenosin nie będzie i skończę z ulem rozbitym na …

  • Cytat od ale cios: „przepraszam ze jestem fanatykiem .. przepraszam w imieniu kilku graczy z top q ze robimy ponand norme ... i tych kilku zawyza statystyki przeciez pod nami jest przepasc punktowa zrownowazona co do pkt innych uni jjak by na qnas z top 10 nie bylo (tych najlepszych graczy w pl) to by nie bylo zadnego lamentu ... topka Q przeprasza za istnienie xd ” Łobuzy, jak mogliście, doigracie się kiedyś

  • Cytat od Truck driver: „Owszem haha na uni gdzie mozesz sobie na to pozwolic bo gesi w ukladzie leca ponad 4h wiec mozesz sie te 3h kimnac by wstac i kliknac podglad by zobaczyc, ze leca niszcze i ewentualnie zawracasz flote i dalej kimasz. Kimnij sie na x2 floty gdzie zanim przekrecisz sie na drugi bok to juz moon moze pasc ” Na x6 nie jest tak źle :p Gęsi latają poniżej 50min w układzie, ale i tak najwięcej jest kasowanych flot pz/kolonizuj :p

  • Cytat od ciap: „@Truck driver Widzisz a ja przy dość nieregularnym czasie pracy wolałam robić krótkie FS. Niż długie które nie wiedziałam czy wrócą gdy będę na kompie. ” A co ja mam powiedzieć, w układzie max 9h Latam na 2-3 gale

  • Cytat od Truck driver: „ Mam eko 41/35/36 i plazmowa na 15lvl. Eko x7 na Draco. Plus caly sztab aktywny. Oplacalne bylo dla mnie, Twoim zdaniem odpalac dzis 22lvl astro? ” Dałbyś plazme o jedno, góra dwa oczka do góry :p 39/31/34 x6

  • Zanim wprowadzono lobby, była możliwość sprawdzenia, gdzie jakie uni ma parametry. Nawet pewna forma sortowania tam była. Przeniesione to zostało gdzieś?

  • Kolejną zmianą będzie... zamknięcie serwerów :p Aktualne zainteresowanie grą jest 50x mniejsze (w porównaniu do szczytowego momentu 2006-2007) . Możecie sprawdzić na google trends kiedy są zamykane nieopłacalne gry (wpiszcie np. darkpirates, galaxywars). Ogame żyje tylko dzięki otwieraniu co chwile nowych serwerów (najwięcej kasy wpływa za antymaterie :p takie u68 przynosi straty tylko, były głosy aby zamykać stare uniwersa zamiast robić im fuzje z nowymi), obecną sytuacje porównał bym do leczen…

  • Wprowadzenie eko x7 spalanie 0.5

    Puck - - DiD Japetus

    Post

    Cytat od Ruda: „Ankiety i zmiany zostały przeprowadzone na universach gdzie gracze wyszli z taką propozycją sami. Nie rozsyłano ankiet nigdzie gdzie nie podjęto na ten temat dyskusji. ” No chyba że chodzi o Spice... temat był, ankiet niet

  • Konfiguracja

    Puck - - DiD Spica

    Post

    Cytat od Terry: „Cytat od Puck: „Lepsze było by UF ” Z Quantum? Naprawde bys chcial? ” Dla mnie bez różnicy czy lata 10k gęsi czy 100k :p @Art Może warto dać ankietę? :p Proszę

  • URLOPY

    Puck - - Gra

    Post

    To się inaczej robi :p Im dłużej jesteś bez urlopu to masz coraz większego boosta :p Np. 3 miesiące bez u to większe wydobycie(kilka %) lub szybsze statki, mniejsze zużycie deu itd. Trzeba nagradzać, a nie karać płaceniem antymaterią. Jak by to weszło i musiałbym wrzucić u, to wolałbym skasować konto niż przedłużać za anty

  • Cytat od Ksanterio: „no i proszę mamy dalej 7 galaktyk... tłumaczenie bedzie że to ludzie wybrali ???? ” Cytat od smoki: „Postaram się uwzględnić postulat 5 galaktyk przy następnym uniwersum. ” Słowo klucz: Postaram się. Nie udało się tym razem.