Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 185.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dajcie biedakom 1-2 przenosiny i będzie ok :p Ale nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee.... dali wam promocje na przenosiny Co za dzbany Ex gracz ze exodusa spica :p Czekam na moje 12 przenosin

  • Witajcie! :D

    Puck - - DiD Virgo

    Post

    Cześć, no i gdzie ten chleb i sól?

  • @ciap miałaś racje do do budowy - czas ciągle leci w trakcie fuzyjnego urlopu :p

  • Już się zaczęło! Dzień sądu się rozpoczął! :o Cytat: „Gracz jest na urlopie 19.01.2038 04:14:07 ”

  • Cytat od Starrk: „Tak, koniec gry na Draco jest 23.10 i wtedy wszyscy mają urlop i kto kliknie ten zostanie przeniesiony ” Ci co nie klikną, nie będą mogli wyłączyć urlopu. Dopiero na docelowym można wyłączyć urlop.

  • Górnicy uSpica - 22.10.2018

    Puck - - DiD Spica

    Post

    * Speed EKO * 6 * * * * Nick * Puck * Data * 18.10.2018 * * Astro * 21 * Plazma * 17 * * * * * * * Planeta * Metal * Kryształ * Deuter * Temp. max * Planeta1 * 39 * 31 * 34 * 78 * Planeta2 * 39 * 32 * 34 * 64 * Planeta3 * 39 * 31 * 34 * 83 * Planeta4 * 39 * 31 * 34 * 27 * Planeta5 * 39 * 32 * 34 * 45 * Planeta6 * 39 * 31 * 34 * 23 * Planeta7 * 38 * 32 * 35 * -123 * Planeta8 * 39 * 31 * 34 * 8 * Planeta9 * 39 * 31 * 35 * 19 * Planeta10 * 39 * 32 * 35 * 55 * Planeta11 * 39 * 31 * 35 * -122 * Plan…

  • Cytat od ciap: „@Puck Jeżeli niczego nie zmienili względem poprzednich łączeń:Zostaje godzina badania, klik urlop, konto zostaje przeniesione na nowy serwer, badanie nadal trwa, jeżeli gracz nie ściągnie urlopu to badanie i tak zakończy się w godzinę. ” Ooo nie wiedziałem, dobra wiadomość

  • Cytat od mariachaos: „Ja mam natomiast inne pytanie. Jeśli proces automatycznych urlopów rozpocznie się 23.10 o godzinie 10 to tylko do tej godziny można przeprowadzać ruchy na planetach?(Tj. badania, budowa kopalni itd) Czy jednak podczas narzuconego urlopu nie przerywa badania? Pytam bo kończy mi się astro właśnie 24.10 które robi się od sierpnia.... ” Wszystko się zatrzymuje, ale nie przerywa. Jeżeli coś się bada i zostało 1 godzina, to jak włączysz urlop to nie drgnie ani o sekunde :p Dopier…

  • Cytat od ciap: „@hasseu1 Mam tylko to co Ty. Nie wiem czy chodzi o zapełnienie serwera czy zapełnienie wolnych miejsc na serwerze. Jakieś tam wyrównanie zrobią... ” Będzie dobrze! :p Bugi zgłosić to naprawią. (Ukryta treść)

  • Co się dzieje z idlakami bez urlopu po przenosinach? Bo każdy będzie miał włączony urlop, ręcznie się go wyłącza czy jest z automatu zdejmowany po np. 24h?

  • Cytat od riphagen: „Nie wiem jak fabrykujesz screeny z atakow i jestem pelen podziwu ze masz rozdwojenie jazni i piszesz sobie w 2 osobach. Jesli by tak bylo dostalbym bana wiec dziwna sprawa. Pytanie czy dozwolone jest wklejanie nie moich rozmow no ale to sie okaze. ” To jest bardzo proste, kilka sekund f66d79aca37491d2d1dd46551960ed69.png e74b321e481efa5616673db8690cc3cd.png

  • Cytat od Truck driver: „Idac tym tropem to @ciap powinna zostac najlepszym graczem uni68 bo przeciez jest top 1 na uni, kij z tym, ze gra eko od 10-ciu chyba lat totalny bezsens. Najlepszy gracz powinien byc wybierany sposrod calej reszty flociarzy na uni i sprawdzony pod katem uczciwosci swojej gry. ” Jest szansa że zostanie najlepszym graczem, ja na @ciap zagłosuje (Ukryta treść)

  • Cytat od Terry: „Z tego co widze w topce to sami gornicy wiec chyba jednak proste.... ” Nie do końca sami górnicy, bo Ira i Whisky to nie górnicy :p

  • Cytat od Terry: „Nom zeby grac ekonto trzeba miec pojecie jak cholera, zrobic handel i sobie nie pomylic przelicznikow, zrobic planete na 3poz i przeniesc na 15poz za anty, majstersztyk!!! Ewentualnie jeszcze zwozke raz na dzien i chyba to wszystko... ” Jakby to było takie proste, to byśmy mieli samych eko w top :p

  • Cytat od ciap: „Tak, wszyscy i tak trafią na docelowy serwer podany w rozpisce. ” Ok, to nie było tematu. Myślałem że jest losowanie spośród wszystkich docelowych Ale danie możliwości wyboru, z jedną opcją dostępną to mistrzostwo @Zoraya Zaraz przyjdzie taki, co powie że to twoja wina. Trzeba było nie łączyć w lobby Problem rozwiążą po UF, w sam raz będzie działać na następnym UF

  • Cytat od KAyto: „No dobra możecie na mnie nakrzyczeć bo pewnie już była o tym mowa ale woli ścisłości jak sie nie dokona wyboru uni to następuje losowanie miedzy 8 koszykami ?? czy po prostu ten zapis dotyczy krajów w których jest fizyczny wybór uni ?a jeśli jest losowanie miedzy 8 koszykami to co jak topowi gracze z topowych uni nie dokonają wyboru i gracz 500kk punktów trafi do nas gdzie top ma 20kk punktów ” Będzie losowanie, dużo osób które mają docelowe Quantum zaryzykuje :p Mogą trafić na …

  • Nie wiem czy już tego gracza ktoś wspomniał... (Ukryta treść)

  • Na jednym mailu - Nie da się zalogować z jednego lobby na dwa konta - wybierasz które ma zostać a drugie zostaje skasowane Dwa konta na różnych mailach - tutaj się włącza urlop, aby nie zostać posądzonym o multikonto

  • Cytat od Starrk: „@Puck wybrać docelowe mocniejsze a nie koniecznie tylko "starsze", bo jedno drugiemu nie jest równe. Uni, które wystartowało przed Spicą jest starsze, ale słabsze, więc cienko bym tam widział przenosiny z S ” Co za różnica skoro i tak tam można trafić poprzez losowanie? Niech będzie chociaż opcja taka: a) Docelowe b) Quantum c) Losowanie w przypadku braku wyboru

  • Cytat od ciap: „ 5 z grup docelowych ma po 500 osób aktywnych. Więc rozbijać ich na kolejne grupki nie ma sensu bo będzie mało osób. Art pisał że i tak już za późno jest na zmiany. ” Nie chodzi mi o tworzenie nowych grup, ale pozwolenie na to żeby można było wybrać inne uni docelowe z wszystkich dostępnych. Np. ze Spicy na U68 lub Quantum. No chyba lepiej przenieść konto na uni terminatorów niż skasować całkiem, co nie? Wystarczy trzymać się zasady że uni nowsze może wybrać docelowe starsze, ale…