Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 138.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • jakieś kompleksy ? nie adwokat tylko poprawne opisanie sytuacji a nei kolejne kłamstwa jak to co wyżej czytamy widziałem czas wylotu dolotu rcków - znam czas jaki leciały i skrin wiadomości jaką dałeś wujkowi - jasno widać że recki poszły przed Twoim pw Zwyczajnie zauważyłeś że ktoś skanował cel domyśliłeś się kto to taki i chciałeś jelenia znaleźć licząc na to ze albo ci złom odda albo zawróci swoje - nie wyszło Wiedząc co wiem - i czytając to co piszesz w początku ST - widze z kim mam nieprzyj…

  • To i ja coś dopisze do listy życzeń W dniu wczorajszym mieliśmy faze na rymowanki powstało coś takiego - Pinkie Pie 05.10.2018 20:16:53 Ps na jim jam lecą MLP - odcinek z Rainbow i złamanym skrzydełkiem - Wujek Adam 05.10.2018 20:18:00 a na redtube leca fajne panienki - Pinkie Pie 05.10.2018 20:24:21 fajna t zaraz z pracy wraca - Aligator 05.10.2018 20:30:36 Wujek co na to twoja żona, jakie redtuby?? - Aligator 05.10.2018 20:30:49 podkabluję - Pinkie Pie 05.10.2018 20:31:42 za co kocham ow Oda d…

  • dziękuję za info - fajnie że kalisto jeszcze jakoś żyje Agresorowi Gratki - kiedyś dawno temu był jednym z moich celów - dziś o dziwo cieszę się i to szczerze się cieszę że jest po właściwej stronie w sT Gratki raz jeszcze i bawcie się dalej Obrońcy skoro spoko gość szybkiej odbudowy

  • podsumować to można tylko w jeden sposób o YeahBunny [MNS] gratki

  • Cytat od HardStyle09: „:graty: Po wczorajszym locie pewnie odechciało mu się grać na tym uni Zysku sporo z dwóch lotów, napisz lepiej gdzie fsujesz z tą surą to wpadnę ” Połowa już rozwieziona kopalnie sie klepią reszta poleci we flote i pakiecik dla pomocnika

  • Pewnego razu na zboczach pagórka Mieszkała sobie jedna mała kurka Co dużo gdakała sypiać nie dawała Kurczaka mojego zadziobać też chciała I tak oto kurcze ćwierkało mi w nocy Pinki Pie odbierz - mi trzeba pomocy Dzwonek w telefonie był tak wkurzający Że przestałem sypiać ogromnie cierpiący Dni całe mijały i nocy niemało Na kurcze małe wciąż Kurze latało Głowa mnie od tego już tak rozbolała Bo kurcze ta Kura spać mi nie dawała. Aż razu pewnego gdy dźwięk telefon(a) Znowu mi zadzwonił to żona wkur…

  • Cytat od tytusdezoo: „Miałem nie wstawiać ale Pinki wybacz mi już jednego Acka na ST odpuściłem, a tego Pana za długo zwodziłem za nos i jakoś tak nie mogę się powstrzymać ” Pajac jesteś Weź to skasuj bo żal przy takich stratach A tak poważnie - kawa się rozlała. Z tym Twoim planem to myślałem że cię zatłukę. Cały dzień mi zmarnowałeś na to klikanie. No nic UFF ważne że wyszło. Miłego przetopu i polecam się na przyszłość A zapomniałem - ten metal odzyskany ale o tym później - pakiecik poleci jak…

  • nieplanowane spotkanie z dziewczyna kilka godzin wcześniej go nawiedziła a fos wracał jak go wyciągnęła na miasto - zdarza się. Szkoda tylko 2 st w którym Lord sam wpadł. Zbyt szybka odbudowa z mała pomocą sojuszu i chyba chciał zbyt szybko sie odkuć. Agresorowi Gratulacje bo wstrzelił się w odpowiednim momencie Lordowi - po tym starciu zapału nie brakowało Ale to 2 ST w którym sam wtopił - cóż na razie wielka niewiadoma - tak czy siak - Powodzenia PS LORD obejrzyj kilka odcinków MLP - zaraź się…

  • jak zwykle ta wszechobecna cenzura buu tak czy siak gratki a krzykaczowi ko którym wszyscy wiemy o kogo chodzi - zmieniaj dalej uni wszędzie tak samo skończysz u cie ka jąc

  • e znając to uni to kolejny Push pewnie. Dziwie się że agresor nie miał loginu OddamYodę A tak na poważnie wreszcie coś z finezją a nie tyko lot na nieaktywnego lub kasowanie zakupionych kont

  • Zostałem jasnowidzem.

    Pinkie Pie - - DiD Cosmos

    Post

    +21 572 Billy Madox [AHH] +21 572 Matizor [MLP] +18 391 Governor Kepler +16 193 Madridista [SamiSwoi] +14 604 BANICJA [VEN] -489 510 Oddam Jarczyk -66 986 Nuriel [VEN] -25 066 Kylo Ren [Infected] -13 137 Wielki Stach -12 631 Robercik541 [FTA] kolejny oddam padł

  • <p>wy tak serio - 4rty raz w ciągu niespełna 10 dni ? - gdyby nie to że znam Ebole "osobiście" że tak się wyrażę to podejrzewał bym że konto sprzedał - ale wiem że to poprostu Ebola - niestety :(</p>

  • Gratki wlotu - faktycznie NN nie bardzo sobie radzi Co do Recydywy miałem lecieć przez galie do niego ale recków mi brakowało i dorabiałem ubiegliście mnie bo jeszcze ze 2 dni i by stykło a co do NN - dużo sie szczeka a kończy sie w reckach - ale to taka moja i ich tajemnica - tak czy siak dziękuję chłopaki za złom i tankowanko - przyda się. a Dla pana Nocnego - to że sie nie lata i jak to ująłeś hoduje flotkę nie znaczy że jest się nobem któremu wlecicie w układ i go zdejmiecie - nieco wam nie …

  • 3ci według statystyk ogame ze 2 dni przed tym złomem spadł o 160 baniek we flocie

  • ebola znowu ? to już się nudne robi

  • niekoniecznie - jeśli regulamin został by zmieniony to każdy zakładając konto godził by się na takie zachowanie lub by go nie zakładał zważywszy na to ze każdy zaczynajać gre liczy na wysokie top a większość kończy poza przez co klika urlop nie sądzę by liczba chętnych na gre bardziej zmalała niż inne pomysły GF Reasumując zmienia zapis regulaminu który by głosił że po np 29 dniach bez aktywności na koncie z urlopem zostaje wyłączony urlop - nikt nie ma prawa mieć pretensji. Reasumując dalej wyj…

  • konto które jest moją własnością moge skasować - porzucając je i nie dając kasacji i tak mam je gdzieś ja nie mówię a raczej nie piszę o tym by zabierać aktywne konta czy nawet te na urlopie - ale jeśłi konto ma być7 skasowane np po 100 dniach to właściciel i tak 101 dnia nie ma prawa sie na nie zalogować a tym samym można uznać że takie konto jest jak porzucony złom na ulicy - ktoś musi go posprzątać plusem zaś jest ponowna aktywność takich kont i możliwość mobilizacji aktywnych graczy aby skan…

  • To ja mam chyba dobry pomysł Jak wiemy wymieranie uni to nie jedyny problem, często na uni jest kilkakrotnie więcej osób na urlopie niż aktywnych. Ludzie dostając złoma właczają urlop zamiast kasacji albo idąc na urlop zapominaja o koncie, lub zwyczajnei mają na to wywalone. Zdarza się też że ktoś tam kiedyś założył konto i zapomniał hasła w czasie urlopu. Zamiast wiec czekać aż te wszystkie konta wygasną z braku logowania proponuję aby czas urlopu do wygaśnięcia bez aktywnosći był niezmienny al…

  • Cytat od mismalinowy: „Pozdrawiam cale mns za pomoc w odbudowie, Troche sprytu trzeba bylo uzyc zeby trafic obronce bo juz wielu probowalo [/align]” Z tym sprytem to nie przesadzajmy - kilka tygodni temu już ten pan wisiał na ST po prawej stronie a sama akcja nie była finezyjna - bo obrońcy nie było 2 dni na koncie a same recki leciały po złom miedzy galaktykami No ale fakt ostatnio się pilnował nieco lepiej