Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 289.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • No nie mogę Nabu w formie w tym roku, to jego... 10? 12 złom? przeszukam forum i zaczynam mu to podliczać bo chłop idzie po złoto w oglądaniu śmieciar od środka gratulacje

  • Cytat od L e t h: „Cytat od Queen Reaktywacja: „Cytat od L e t h: „Cytat od Ezio: „To uni jest naprawde tragiczne a ludzie tu są ślepi, płytcy i puści. Najpierw koleś wypiera się że nie jest graczem bardziej znanym jako Riddickber, a jest i trzeba być idiotą żeby tego nie wiedzieć, a teraz skupuje konta tak samo jak to robił poprzednio i jeszcze się tym szczyci na forum. Zadam wam ludzie pytanie, ile razy dostaliście skany od tego osobnika? jak on może cokolwiek zezłomować, tym bardziej 60k% jak…

  • Cytat od lord*sith: „ooo! to rw mi sie podoba. właściwy tag po właściwej stronie do pełni szczęścia edzia brakuje po prawej ” że niby mnie? nie ma tu takiej siły która by mnie w recki spakowała chyba że przelew od riddicka

  • to norma u riddicka takie chwyty, parcie na szklo za wszelka cene, moze po tym starciu czesc ludzi przejrzy na oczy. Widze ze szefuncio winterow ze wstydu juz sie zakopal pod ziemie bo glupi nie jest i widzi co ich pupilek wyprawia

  • A ja się dalej rozbijam o bunkry Tym razem złapany na powrocie z ataku Pozdrowienia dla uczciwie ciułających surowce! Dnia 11-06-2018 03:12:26 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ezio [M M] ________________________________________________ Mały transporter 25.216 Lekki myśliwiec 329.116 Ciężki myśliwiec 47 Krążownik 10.404 Okręt wojenny 6.126 Pancernik 6 _________________________________________ Obrońca Consul Davida ________________________________________________ Mały transporter 93…

  • Następnym razem zgłaszaj się do mnie zamiast do BMW ja dzielę na pół

  • No nieźle ciśniesz, 700kk zysku w uczciwy sposób, czego chcieć więcej Top na PC bo edol ma już parę więcej i mirror staje się problematyczne

  • Pozdrawiam tych którzy uczciwie rzeźbią sure Dnia 10-06-2018 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ezio [RLR] ________________________________________________ Mały transporter 24.660 Lekki myśliwiec 336.531 Ciężki myśliwiec 48 Krążownik 10.495 Okręt wojenny 6.160 Pancernik 6 _________________________________________ Obrońca Renegade Pluto ________________________________________________ Mały transporter 3.500 Duży transporter 50 Lekki myśliwiec 2.825 Ciężki myśliwiec 500 Krążownik 210 …

  • Na czymś trzeba urosnąć na tyle, żeby był sens kilkadziesiąt godzin poświęcać na obserwacje

  • To uni jest naprawde tragiczne a ludzie tu są ślepi, płytcy i puści. Najpierw koleś wypiera się że nie jest graczem bardziej znanym jako Riddickber, a jest i trzeba być idiotą żeby tego nie wiedzieć, a teraz skupuje konta tak samo jak to robił poprzednio i jeszcze się tym szczyci na forum. Zadam wam ludzie pytanie, ile razy dostaliście skany od tego osobnika? jak on może cokolwiek zezłomować, tym bardziej 60k% jak on w ogóle nie skanuje. Ślepy traf? Czyżby

  • A co moze napisac obronca? Gratuluje, ladny wlot, zapilem bo mecz? Jak sie placi to sie wymaga, nie tylko konta ale i komentarza w st wybielajacego to gowno brawo riddick, po raz kolejny dales popis Edit: Jaka podzielona edol? Slepy ze nw dobitke polecial? Tak samo czytacie jak lustra robicie

  • Ledwo ledwo ale w progu Piłeczka odbita do Ciebie Józef Pozdro sojusz i Ci co się poczuwają youtube.com/watch?v=PMNolL1dhBs Dnia 08-06-2018 17:31:45 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ezio [RLR] ________________________________________________ Mały transporter 2.222 Lekki myśliwiec 222.222 Krążownik 222 Okręt wojenny 2.222 Pancernik 2 _________________________________________ Obrońca NAVIGATHOR [ParadoX] ________________________________________________ Duży transporter 143 Krążownik…

  • Powodzenia Finezja i upojnego lata! do zobaczenia późną jesienią!

  • Kupie deuter haha bezczelny Masz u siebie pewnie 50% deuteru jakie ma całe uni i jeszcze Ci mało Zmień ten nagłówek na sprzedam i będzie OK PROPSY ZA NUTE

  • Gęsi wyskanowane z rana, w nocy poleciałem się zaopiekować Dzięki Towarzyszu za brakujące recki, bez Ciebie zysk musiałby poczekać aż doklepie 5k Pozdro skromne acz zacne grono sojuszowe oraz tych co chcą być pozdrowieni! Obrońcy SzO, bądź szalonego lata bo napisał że grać już mu się nie chce Nadzorca lotu wyszedł bez szwanku Dnia 08-06-2018 01:51:06 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ezio [RLR] ________________________________________________ Mały transporter 26.601 Lekki myśliwiec…

  • No to się musiał Finezja rano zdziwić jak zobaczył że mu się fruwajkami zaopiekowałeś Graty, teraz ciśnij na 5kk zysku

  • Na waciki styknie i może jeszcze na paliwko od górników, graty Pozdro z Ojczyzny!

  • Pretty nice Jozef flotka przewietrzona, będzie na paliwko Co do tajemniczego ziomka to nie ma co się spinać, on od Cb ja od nich, siły się wyrównały

  • Siema Zibal Flota budowana od niedawna no i są tego pierwsze efekty Doszły mnie słuchy, że Terror daje wpisowe za dołączenie do RLR, bo naklepałem 600k pktów w kilka dni i dla niektórych to DZIWNE I W PYTE PODEJRZANE otóż, gdybyście chcieli wiedzieć, to wpisowe co najwyżej trzeba zapłacić za dołączenie wystarczy trochę farmić i się da bez pseudo wpisowego [center]Zyski z ostatnich 7 dni (od 2018-05-31 do 2018-06-06) dla Ezio [RLR] u152.pl Liczba RW : 30 Zrabowany metal : 150.990.357 Zrabowany kr…

  • no tak riddickber, trzeba było ściągnąć pushówkę bo się już ładowność widzę kończyła, aż nie chce mi się liczyć ale na oko to na styk tych statków i surowców. dobrze sobie kombinujesz, tylko nie wiem jak coś możesz zdejmować skoro od ciebie wgl skanów nie mam i ty siedzisz tylko nic nie robisz i patrzysz się tylko jak ci pushówki puchną. dno dno i 5 m mułu