Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 664.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • hejka tu czyściciel moonów Jurka, again w szczegółach wyglądało to mniej więcej tak: zaczęło się w nocy zdjęciem kulki, w efekcie pokazała sie flotka akurat na moje gąski, potem wystarczyło poczekać na aktówki na pozostałych przystankach o wiadomej porze i lecieć czym się tylko da, bo wszyscy doskonale wiemy, że Jurek nie jest mistrzem odbierania fsów nie wiem czy SzO życzyć, Jurek jak zalogował (minute przed ostatnim wlotem:) pisał coś o grze eko , tak czy inaczej powodzenia, TIME to fusion ja…

  • a tak jakoś wpadło troszkę kociej paszy oczywiście z pozdrowieniami dla Wszystkich co już na walizkach youtube.com/watch?v=4yPTZmblOeY Dnia 26-03-2021 18:06:08 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Pancernik 149.706 Pathfinder 11.770 _________________________________________ Obrońca Adam ________________________________________________ Mały transporter 530 Duży transporter 10.987 Lekki myśliwiec 952 Ciężki myśliwiec…

  • Takie tam wieczorne rozbijanie sie m o o n y Jurka dziex za info i mobilizacje Panie Kolego oraz @SowiaK za gratisy w reckach pionteczki z TIME bbblebbuueeebueebabubleebablexD youtube.com/watch?v=MlW7T0SUH0E PIERWSZE: Dnia 24-03-2021 20:15:46 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Pancernik 33.333 _________________________________________ Obrońca Jerzy [Gang] ________________________________________________ Pathfinde…

  • z nudów najlepsze rzeczy wychodzą, czasem bo i tu reguły nie ma:D ważne że dział st odświeżony, tej farmie to najlepiej wbic w us i jechać gsami ale to troche jak pić ciepłego i rozgazowanego browara

  • @loox jeszcze ładnie pocisnąłeś w końcówce @Art zmiłuj sie Człowieku kiedy ta druga cześć uf? tutaj wężyk dawno połknął swój ogonek, ciekawiej chyba na cmentarzu jest bo więcej graczy fajnie byłoby wyparować stąd już:)

  • konkretny klasyk, nie to co jakieś lipne ustawki przed fuzją

  • Cytat od olszyn4: „już nie mam tych raportów zbiórki ,lubisz się czepić i udajesz takiego trochę guru ,a dałeś się złapać mulciakowi jak dziecko ... Później też dużo krzyczałes... Może nie pouczaj ,ale skup się na grze .. ” Stwierdzam tylko stan faktyczny, że rap nie odpowiada rzeczywistości, pogratulowałem i napisałem co uważam, trzeba było napisać to bym Ci api podesłał co do ST ze mną to inny wątek, już zamknięty:) ale skoro pijesz to krótko: PuszMultikonto na banie, sam ticket posłałem dot m…

  • Graty, % ładny nawet bardzo, pobadaj turborecki, albo może nie btw. w OGotcha jest taki przycisk : "Opcje" gdzie wklejasz raporty swoich zbiórek, potem klikasz "Konwertuj" i masz raport jak trzeba poza tym to ok:) Jerzy, nie ma dramatu nie pierwszy raz odbudowa widać ruszyła pełną parą, narta!

  • co zrobić, raz na wozie raz w nawozie, nawet najlepszym się zdarza @andy501 @ProSkaner. przetapiaj, Wszystkim Zdrowia

  • heh, ledwo się to wszystko pomieściło Villentretenmerth przysnął na maszynie, zdarza się, człowiek coraz starszy nie młodszy, cytując klasyków: to tylko cyferki, tak czy inaczej udanego piatku piąteczka piatunia Wszystkim szczególne Wariatom z TIME tutaj i na Galatei youtube.com/watch?v=bcEPeNQ7KFU Dnia 11-03-2021 11:22:33 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Okręt wojenny 16.981 Pancernik 110.483 _________________…

  • Jerzy (w skrócie SzO) coś ostatnio nie ma szczęścia na Dorado, chociaż nie wiem lepiej niech sam sie wypowie, w każdym razie zwyczajowo poleciałem na jakieś jego zapomniane expy, a przy okazji pz sie przy nim pokazał w innej gali:) to dzieło @olszyn4 wiec zabezpieczyłem znaczną część tytułem zaległej raty za dex (szczegóły poniżej :), oczywiście pozdrawiam TIME, gratuluje atakującym i obrońcom byle do fuzji brzdęk! Dnia 11-03-2021 11:22:33 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT …

  • Bon Dziorno @loox te 17k% takie symboliczne już SmiechuSzO i do naSTępnego

  • Cytat od olszyn4: „Jest i ten ,który wg Szymona usunął konto Witam wśród żywych , przetapiaj ” hehe wiesz jak jest reaktywacja, trzeba fuzje przerobić, oszust mulikoncarz zbanowany zobaczymy co bedzie dalej ...

  • Cytat od loox: „Sayan nie ma do mnie szczescia ostatnio ” no nie ma graty, ładnie kopalniany bunkierek pocisnąłeś! jemu szo

  • Siemka Wszystkim, fuzja idzie wiec trzeba odpalic puszówki może to nie 17k% ale zysk jakiś tam jest, Villentretenmerth z to raczej problemu nie będzie pionteczki TIME youtube.com/watch?v=Y5zj3dwNxJw Dnia 28-02-2021 10:38:39 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Pancernik 100.938 Pathfinder 28.727 _________________________________________ Obrońca Villentretenmerth [BoSS] ______________________________________________…

  • czegoś nie kumam, @Olszyn3k wbiłeś lotke przeklikałeś telepek po to żeby zebrać 200kk pzta? nie lepiej było lecieć na idlaki?

  • Co dalej?

    BonDziorno - - DiD Dorado

    Post

    Cytat od Uudelleen: „3. Libra + Wezn + Ylidun + Aquarius + Dorado: bo te zostały a róznica między x2 i x3 flot naszej administracji nie robi róznicy ” podobnie widzę, tylko Libra taka troche przerośnięta xD, pewnie prędkość flot wskoczy na x3 i za 100 lat połączą te wyżej z Cytat od loox: „Europa Fenrir Galatea Indus Leda ”

  • Co dalej?

    BonDziorno - - DiD Dorado

    Post

    no w sumie można zabawić się we wróżbitę Macieja i pokminić z kim nas pożenią w drugiej rundzie UF, jak ktoś ogarnięty w te tematy to mógłby wkleić listę uni które jeszcze zostały do połączenia,

  • słówko - dwa, w tej zacnej dyskusji, w sumie podziękowania dla teamu, że w końcu coś się ruszyło w temacie UF, dosłownie ufff bo na tych 2-3 letnich uniach to już emocje były takie jak u cioci na imieninach, oczywiście momenty były, jak zwykle wyjątki potwierdzają reguły, btw. gratuluje tym, których podłącza do Virgo, prosta droga na cmentarz

  • Gratulacje latający górniku, przednia trzoda owiec