Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 207.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Mind_war: „Cytat od Aramil: „Norwedzy, nadchodzę! ” Cytat od chemikos: „do kasacji ” Nie chcę was martwić, ale na poprzednim uni ogame.no gra mniej niż 70 osób ” wiesz ilu tam będzie Polaków którzy chcą być top1 po takiej reklamie?

  • Norwedzy, nadchodzę!

  • EkoLamy w ostatnich tygodniach pisały chyba do wszystkich bez sojuszu w jakimś tam zakresie punktowym (tak jak gadałem ze znajomymi). Wlotu graty, dobrze pavciosz że sobie coś upolowałeś bo jeszcze byś do mnie próbował przez galę lecieć a deu szkoda patrząc na ilość wr wydatnie Krucjo zmniejszyłeś straty korzystając z innego, dla mnie wciąż niezwyczajnego i "nowego" kolejnego usprawnienia GF - będą turbo recki - będzie ogar

  • GF wyszło jakiś czas temu, gdy miałem długą przerwę (także nie wiem dokładnie kiedy), graczom naprzeciw i można teraz uciec nawet bunkrem i satkami korzystając z handlarza złomem czy jakoś tak. Za dopłatą można nawet odzyskać jakiś większy procent @LionKong (Ukryta treść) //Z taką flotą, pozostaje czekać na 5 cyfrówkę, z pewnością będzie miło obejrzeć sobie jakiś zacny raporcik - w końcu co innego można robić w tej grze oprócz tego i klikania obrazków

  • Cytat od Brzydki Nick: „Gdzie wy tu wszyscy widzicie "imponujący" albo "zacny" zysk..? % zrobiony z floty agresora, zysk mizerny biorąc pod uwagę ile jeszcze spalił deuteru na lot. No ale pochwalić się flotą top1, żeby podnieść swoje niskie ego bezcenne. Za dużo było roboty z pushowaniem się, żeby teraz ją trzymać w tajemnicy ” Jeżeli doczytasz się do postów powyżej, które odnosiły się do przytoczonego przez Ciebie tematu, zobaczysz, że były pisane w cieniu reszty starć, które po podsumowaniu (c…

  • Cytat od LionKong: „Faktycznie fajny wlot Szkoda że Atakier pushami flotę buduje Bez odbioru ” Jest sens w każdym temacie odgrzewać kotleta? Ile można gadać o tym samym, albo sugerować w koło to samo. A gadanie tutaj na ten temat psuje tylko przyjemność z przeglądania tematu i odbiera większości ludzi ochotę do dzielenia się raportami.

  • Zmiana wyglądu Galaktyk

    Aramil - - Gra

    Post

    Cytat od chmura: „Widze marny pomysł, małe zainteresowanie ” Kwestia oswojenia się z trudnością wprowadzania zmian oraz z brakiem pośpiechu GF. Twoja wina lub nie nie ma tu nic do "gadania".

  • Problem leży tutaj chyba w braku dostępu konkretnych opcji tj. całościowych konfiguracyjnie tylko robienie każdej opcji osobno. Przez co wychodzą jakieś krzaczki i lekko sprzeczne ze sobą wyniki. Pomyśl @Art, jeżeli oczywiście masz na to jakiś wpływ, nad zrobieniem ankiety dwupoziomowej - przykład. 1 propozycja - eko x1, flota x1 - jeżeli tak to czy ma być ładowność sond czy nie etc - tak żeby drugoplanowe wybory nie przysłaniały wyboru konkretnego ustawienia. Cała konfiguracja wykluczałaby przy…

  • Cytat od Krucjo: „Grosz do grosza i będzie kokosza czy jakoś tak Zacny zysk milordzie no i flotą można się pochwalić by innym trashsim się na parę minut zawiesił przy symulacji ” Do zawieszki trasha jeszcze nieco brakuje Chociaż nie ma co ukrywać, moc obliczeniowa w porównaniu do komputerowego - niegdyś sławnego - speed sima malutka Tak czy inaczej taka flota stawia ładowanie surki w bunkry w nieco innym świetle

  • Ale flotę to nastukałeś potężną... W takie coś wlecieć i jeszcze zarobić.. Szacuneczek Widzisz @SeraphiN? To jest bunkier

  • ładny wlot i dzięki za pozdrowienia

  • Cytat od franc: „1. Dokładnie Costa jakby nie te złomy to pomyślcie jaka flota by u mnie stała bądźcie wdzięczni Trampkowi, że poskromił taki potencjał hehehe ” A podliczyłem * 13889 * MT * 7841 * DT * 146609 * LM * 263 * CM * 15030 * KR * 1932 * OW * 9 * SK * 18300 * REC * 135 * SS * 37 * BOMB * 48 * NISZCZ * 3 * GŚ * 19550 * PANC Razem * 1 528 389 000 * 1 165 295 000 * 331 335 000 * 3 025 019 000 + 498.483.432 z farmienia Ty coś masz z tą 4 beaten.gif Mhm przy moim eko to 50 dni budowy Razem j…

  • @Kulfix, to podniosłeś go na duchu... Przecież wiesz że On prędzej konto usunie jak eko zacznie robić

  • @trampek, nie miałeś kogo pakować? eh ogame jak na przykładzie widać, raczej nie wybacza błędów. Bym wiedział że przysnąłeś bym Cie obudził nawet I tak siedziałem nad algorytmem prawie do 5 Nic, trzeba Cie znowu mobilizować do farmienia , a Tobie trampek tego co zawsze bo wychodzi Ci najlepiej Liczba panców pięknie rośnie

  • 2 sroki za ogon, ładnie ładnie

  • @Reaver, nie wywołuj wilka z lasu... nie wiadomo kto się zjawi... i co zarządzi... lepiej grajmy w ciszy @trampek, tak szukałem kto posłał go do piachu... i pac, można było się domyślić deuteru nie pożałował, powinieneś dać mu tydzień spokoju

  • @halszka, dlaczego tak duże straty? trzeba było niszczarki posłać jak poszły i bombki

  • @JTR, wysyłałabyś mi czasami linki szybciej bym się wpisywał ładny wlot, zysk cieszy oczy chociaż... życzę Ci mniejszego procentu, a większej ilości dtków (do tego pełnych)

  • bardzo ładne i co najważniejsze czyste S&D chociażby za to wszystkim należą się gratulacje. Było co przeglądać czasami w przerwach w robocie gdy skończyły się śmieszki

  • byłeś szybszy graty