Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 161-169 z 169.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witam, Zanim coś napiszesz, przeczytaj... Poradnik dla działu Pomysły i Propozycje "Postęp jest dziełem niezadowolonych..." Spis treści: Cytat: „1.Wstęp. 2. Założenia działu. 3. Savoir Vivre działu Pomysły i Propozycje. 4. Omówienie poszczególnych działów. 5. Pomoc - Co? Jak? Gdzie? U kogo? - 5.1. Moderatorzy działu Pomysły i Propozycje. 6. Ideas Planet Team 7. Zakończenie” 1. Wstęp. Wielu nowych użytkowników próbuję swoich sił w P&P'ie, lecz nie zawsze im to wychodzi. Starają się przelać wytwor…

  • ZAiMeR|OFF - podobno mod.

    brak2sensu - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „ZAiMeR napisał(a) Cień - wybitne osiągnięcie na uni (jedno z wielu :P) - Kontrowanie GO Natany 1s na ucieczkę dostała. Nie uciekła.” To dlatego tyle tutaj pisze Ile % z niej było?:> Czy pojęcie snu jest Ci obce?:> Bo co chwilę na Forum jesteś Jest coś czego nie potrafisz/nie wiesz/nie umiesz na OGame/Forum?

  • filmiki związane ze sportem

    brak2sensu - - Sport

    Post

    AND1 rox pl.youtube.com/watch?v=mXFIgm74wEc pl.youtube.com/watch?v=HGkJjVqt5sU

  • filmiki związane ze sportem

    brak2sensu - - Sport

    Post

    pl.youtube.com/watch?v=l9N1ps8_3zk Do dzisiaj nie mogę przestać się śmiać xD Edit:// Jakby co, to chodzi mi o pierwszą akcję

  • Patriotycznie pl.youtube.com/watch?v=u7iPyak7fg8 I ta muza xD

  • Nowe Filmy

    brak2sensu - - Muzyka i Film

    Post

    Mgła jest beznadziejna najbardziej oklepany moment, to gdy stali w magazynie i te macki z lat 80 zaczęły atakować tego synka W pewnym momencie też do Morrowinda był ten film podobny: - gdy jechali (uciekali) autem ze sklepu i ten wielki potworek co sobie człapał spokojnie - był cholernie podobny do Morrowindowego łazika

  • Lord L ak LL

    brak2sensu - - Archiwum CT

    Post

    Masz jakiś projekt w P&P'ie oprócz Top ? Lubisz tworzyć? czy Od zawsze masz tą sygne? Żałujesz czegoś co zrobiłeś na Forum? Wcześniej napisałeś, że byłeś w IPT od początku. To znaczy, że od czasu kiedy założyłeś konto czy jak?

  • ZAiMeR|OFF - podobno mod.

    brak2sensu - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „ZAiMeR napisał(a) 1. No właśnie nie wiem... 2. Oczywiście 3. A już od roku nie gram aktywnie 4. "Paralaksa". Wielokrotnie czytałem definicję a na drugi dzień i tak zapominałem.” 1. To jest nas dwóch 2. Może potem 3. A jakieś wybitne osiągnięcie na uni? 4. Kę?

  • ZAiMeR|OFF - podobno mod.

    brak2sensu - - Archiwum CT

    Post

    Hmm, co ja tu robię? Skoro jestem to się chociaż spytam^^ 1. Dlaczego jesteś zUy i niedobry? 2. Mogę napisać sobie skargę na Ciebie w SiO? 3. Ile masz pkt? (gra) albo lepiej jaki top 4. Znasz jakieś słowo które nie wiesz co oznacza?