Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 140.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Prędkość badań x14!

    zara - - DiD Quantum

    Post

    Cytat od Elkanen: „Cytat od cu8e: „w końcu jak Elkanen wspomniał będzie można surowce lokować w badania i nie czekać bóg wie ile czy skracać za anty choć do tego momentu i tak się dojdzie to w tym przypadku x14 później niż prędzej ” Wierz mi lub nie ale dojsc w badaniach z predkoscia x14 do badan porownywalnych czasowo z badaniami z x7 to mozna wiele sury przetopic a zauwaz, ze jakos bez wiekszego apelu na forum czy gdziekolwiek dali nagle w grze ankiete na temat podniesienia predkosci badan na …

  • Prędkość badań x14!

    zara - - DiD Quantum

    Post

    haha jakie to prawdziwe I może przez to też trochę osób wróci do gry - w końcu jak Elkanen wspomniał będzie można surowce lokować w badania i nie czekać bóg wie ile czy skracać za anty choć do tego momentu i tak się dojdzie to w tym przypadku x14 później niż prędzej choć ścisłej topce to nie zrobi aż takiej różnicy to i tak miło, że zamiast obcinać eko do x6 gdzie był już taki pomysł i każdy był na nie zaserwowali w końcu taką opcje dla x7!

  • I vice vicersa! Nic dodać nic ująć tym bardziej, ze nic nie zapowiadali a tu taka wiadomość z grubej rury. W końcu będzie można lokować surowce w badania nie czekając bóg wie ile lub skracając za anty tym samym wydłużając ten stan rzeczy. Przy odkrywcy już było miło -25% ale x14 - 'cut mniut'

  • Q też dostało taką ankietkę - super sprawa, ze nie trzeba obniżać eko do x6 aby mieć badania x12

  • Prędkość badań x14!

    zara - - DiD Quantum

    Post

    EfVSKqP.png Coś pięknego - jedno, że się od teraz "da" drugie - że nikt się tego nie spodziewał. Dzięki!

  • Szczerze? w tym filmiku nic nie zostalo poruszone/wyjaśnione, ogladajac go mialem wrazenie, ze jest robiony na [ciach] - plując nam(graczom) w twarz To miało być ocieplenie wizerunku po tych bugach z MCO czy o co chodzi? Super Moderator Ruda:pseudocenzura

  • Rynek - dyskusje

    zara - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Pamiętaj, że tracą na prowizjach - krzyż im na drogę Ale fakt, faktem super gdyby można było w zdefiniowanym przez siebie przeliczniku szukać ofert a nie liczyć za każdym razem na kalkulatorze lub przekopywać się przez masę 'chłamu'.

  • Gratulacje - dosłownie jeden błąd który można porównać z wielkim przymróżeniem oka do wygranej 6 w lotka jesli chodzi o doświadczonego gracza i prosze - bezbłędne jego wykorzystanie. Brawo! Moderator Neferet:Cytowanie wulgaryzmów

  • @dexPL Właśnie do tych samych wniosków po napisaniu posta doszedłem - zakładając faktycznie, ze domyślnie handlarz będzie wyłączony. To nawet nie booster +30% dla pierwszej pozycji - jednym słowem nic się nie zmieniło odnośnie deuter > kryształ.

  • Swoją drogą z tym bonusem może być ciekawie na nowym uni - zawsze kolonizowane lodowate 15 pod deu teraz jedynki pod kryształ, satelity dające 60 energii i tona pełzaczy z darmową energią więc odpada koszt fuzji i energetycznej a one same w sobie - mam tu na myśli satelity nie będą kusić nawet przy 'end game' Muszę to sam policzyć

  • Rynek - dyskusje

    zara - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Samemu grając od U4 w 2005r skusiłem się do powrotu przez te nowe klasy ale widząc po postach coś co miało być rewolucją - mam tu na myśli rynek jest dosłownie gwoździem. AION/METIN... wszystko przez GF spier#(#*# bo zysk był zawsze ich głównym priorytetem... I człowiek tak dochodzi do refleksji zamiast grać ciągle na jednym koncie(nie, nie od złomu do złomu) kończył wracał - cholerny nałóg. OGame by na pewno ożywił przypływ nowych graczy ale jak skoro nie ma dalej w 2020r apki na adroida, uni p…

  • Doceniam i podziwiam za kawał dobrej roboty Właśnie dzięki takim fajnym 'małym' rzeczom forum ciągle żyje poza "ST" i gorącymi dyskusjami ostatnimi czasy.

  • Rynek - przeliczniki

    zara - - Błędy w grze

    Post

    Na Mensie w szczególności to widać przy braku handlarza - istny kabareton. M8u0yYo.png

  • Powiększenie planet

    zara - - Gra

    Post

    hahaha skurczenie planet

  • Czas - Start !

    zara - - DiD Mensa

    Post

    Warto też dodać, że handlarza mamy domyślnie wyłączonego - możemy się opierać tylko i wyłącznie na rynku.

  • Czas - Start !

    zara - - DiD Mensa

    Post

    Spokojnie się zaczęło - aktualnie 1:34 i leci dalej Powodzenia również.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    zara - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @Dobrygracz kilka stron wcześniej o tym własnie pisałem - wszystko zmierza ku temu aby jednak 'zmieniać' klasę za AM. Jak to w innych grach mmo będą nerfy będą buffy wraz z kolejnymi patchami z tym, że tutaj wyjątkowo sporo to kosztuje

  • Szczerze liczyłem chociaż na x2 prędkość flot żeby sobie poklikać odkrywcę od startu ale na x1 ziewać się chcę.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    zara - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Szczerze - śledzę sobie temat od początku czytam czytam i zapłakałem, że tak szybko wejdzie ta aktualizacja. Zamiast ją nadal testować i wypuścić gotowy produkt to będziemy mieli ver 7.1 potem 7.2/etc. forum będzie płonąć a coś co powinno dobrze działać na początku pewnie zadziała za pół roku... o ile w ogóle zresztą to jedna kwestia - druga rynek na najstarszych uni - to będzie bardzo ciekawe Najbardziej śmieszy fakt wgrania 7.0 gdzie klasy miały 'takie' bonusy potem 7.1 gdzie odwrócone to zost…

  • Właśnie, sam jestem ciekaw co to prawdopodobnie w nowym roku nas czeka a ankieta już jakiś czasem temu była.