Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 221-236 z 236.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • a ja bym proponowal aktualizacje robić z linków do top10 górników danego uni... wątpie by osoby z wydobyciem łącznym 6kk powinny być w top100 ogame pl... trzeba by looknąć do tamtych statystyk i tak zaktualizować listę... przynajmniej jakiś sensowny próg by sie pojawił

  • widzę chłopaki, że teraz to już wojna przeciw bunkrom na całego kto znajdzie większego bunkra którego można ostrzelać... naprawdę graty pięknej krucjaty wszystkim strzelającym

  • no 124 pola to już lekka przesada... chyba że masz mega temperature i stawiasz grawitki:) a pod samo eco spokojnie styknie ok 200 pól... + terraformery i naprawdę nie ma co się fatygować i liczyć na farta przy kolonizacji;)

  • o stary... pierwsza klasa:) już nie trzeba będzie wchodzić przez durnę mapę by sprawdzić przyrost:D graty pomysłowości i zacięcia

  • mega graty za taką dyscyplinę:) massakra... a co do pana BB... czyżby parafrazując FROM HERO TO ZERO? szybkiej odbudowy... tym razem muszę to powiedzieć... szybkiej odbudowy BUNKRA

  • vae gratuluję wydobycia na pierwszej planetce ale to ci się w ogóle nie opłaca... podnieś sobie eco na innych koloniach i wtedy zobaczysz jakie naprawdę będziesz miał potężne wydobycie:) ale jeszcze raz... 37lvl metalu... respect:)

  • Cytat: „Parcifal_u50 napisał(a) nieźle , nieźle - męczycie te konta po 2 !! lata - a tu taki zonk uni 50 ma 4 i pół miesiąca i już wyprzedziło wszystkich w wydobyciu ” naprawdę wolę męczyć się dwa lata i dojść na normalnym speedzie wysoko z eco. każdy gra jak lubi:) wolisz mieć dwa razy większe wydobycie? twoja sprawa. czy to nie jest ogame? jest ogame... ale wszyscy starzy graczy zlewają takie uni:) można powiedziec jedynie grat i wrócić do powiększania swojego imperium. co też i ja czynię;P

  • i co na to poradzicie? niestety nic... apele, prośby... nie pomogą:) ot pozostało nam czekać na u54... no właśnie, co zrobić? a ja mam takiego małego pomysła tylko niestety potrzeba "poruszyć" niebo i ziemię a potem trzymać się swojego: otóż co powiecie na wielką akcję bojkotu nowych uniwerków? jak? bardzo prosto... osoby ze starszych uni rejestrują się na nowym uniwersum. wchodzą raz na konto... budują załóżmy 1 poziom kopalni metalu, wychodzą z przeglądarki... wracają do własnego życia... ot t…

  • no w top100 się nie mieścisz więc nie rozumiem po co swoje wydobycie zamieściłeś... no nieważne:P jeszcze ze 2 miechy i zamieszcze swoje:D chyba że próg strasznie wzrośnie i nici z mojego debiutu w tym temacie

  • byłoby czadowo gdyby połączyli uniwersa... wszystko jest tak naprawdę do zrobienia tylko potrzeba chęci ze strony adminów gry:) jestem jak najbardziej za:) można powiedzieć że daję za pomysł 10/10:D ale jak wiadomo nikomu się tego nie będzie chciało ruszyć... no dobra... dosyć biadolenia:) wracajmy na swoje uniwerka i cieszmy się że jeszcze nie zostają one zamykane

  • idzie się przestraszyć naprawdę patrząc na wasze wydobycie:) ciekawe kiedy uda mi się wskoczyć do top100:D no a tak na poważnie to gratulacje uporu i wytrwałości

  • Nowe Filmy

    dj juhas - - Muzyka i Film

    Post

    no to sobie oglądnąłem "300"... film jak dla mnie porażka;/ oprócz niektórych ciekawych scen walki nie wywarł na mnie żadnego wrażenia postacie przesadzone (w tamtych czasach raczej bano się mutantów a nie hodowano), aktorzy wzięci z ulicy (albo po prostu grać nie umieją;/), ciągłe masło maślane... "za sparte", "sparta to" "sparta tamto" myślałem że będzie coś ciekawszego a tutaj taka kicha... poczekam na kolejną "super" hollywoodzką produkcję (np saw IV:))

  • nie ma co:D fajniusie eco niektórzy mają... tylko pozazdrościć moje oscyluje narazie w granicach 92 miejsca więc nawet nie będe go zamieszczał poczekam aż moi górnicy wezmą się za prawdziwą robotę i wtedy was zadziwię:)

  • robicie masakre:) ale po co?? czy jest warto? kurcze z tego co widze to są napaleńcy do tworzenia RMP i latania nimi;> a chciałam zbudować sobie jakiś fajny bunkier^^

  • a ja myśle że jesteś prze chłop zakładając tak durny temat... masz farme to się ciesz... skoro chłop ma eco to niech wybuduje obrone żeby ci się nie opłacały wloty i po sprawie... temat w ogóle nie do rozmowy:/

  • Cytat: „Dennis Guilder napisał(a) Roboty na większym niż 10lvl można mieć, troche to one jednak dają. Jak się nie ma na co wydać surki....” ja mam na 12 lvl. nie daje to tak dużo jakby sobiie można wyobrażać ale np nanity budują się 1d 22 godz. 9 min. 13 sek. poza tym i tak generalnie się usuwa roboty po osiągnięciu nanitów na 5ty lvl... Cytat: „Dennis Guilder napisał(a) A co do pytania ile kolonizatorow poszło na osiedlenie...bardzo mało. Z tego co pamiętam, to zawsze za pierwszym razem mialem …