Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 698.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • OKA: Dzień 7

    wampek - - Pytania

    Post

    Pancernik

  • Cytat od john malkowitz007: „Wg mnie w prawidloewj odpowiedzi ktora zamiescila Kasai nie uwzgledniono bonusa za Zbieracza i i geologa ” Bonus zbieracza (nie licząc geologa) nie wpływa na ilość możliwych do wykorzystania pełzaczy ale na ich efektywność

  • Ogame w ostatnich czasach potrafi różnie zaokrąglać, więc nie dziwi mnie ten brak pewności. Wystarczy spojrzeć na ładowność sond szpiegowskich... co miesiąc inny sposób zaokrąglania.

  • Taki jak Twoja przeglądarka... obsługa portów leży w strefie zainteresowania konkretnego komputera, a nie dostawcy internetowego. Spróbuj wyłączyć zaporę internetową

  • OKA: Dzień 6

    wampek - - Pytania

    Post

    1091

  • A ta bombka ma być jakiegoś konkretnego typu? Np. lotnicza, czy do rzucania coś w stylu granat?

  • Cytat od Adam525: „Chodzi mi oto, czemu nie ma punktacji np 1-3? ” Subiektywna ocena = sporo oskarżeń i żalu

  • OKA: Dzień 4

    wampek - - Pytania

    Post

    50

  • Cytat od Ruda: „Właśnie dlatego oznaczyliśmy osoby które odpowiedziały by wiedziały że nastąpiła zmiana Skąd wiesz że te osoby odpowiedziały dobrze na skasowane pytanie? Jest jeszcze trochę czasu na odpowiedź więc na spokojnie ” Ja teraz mówię o sytuacji, gdy ktoś wczoraj przeczytał pytanie, ale dopiero dzisiaj wieczorem na nie odpowie (bo np. chciał się zastanowić). Moim zdaniem istnieje możliwość, że nawet nie zauważy zmiany, a tylko umieści posta w temacie 4 pytania nie czytając go jeszcze ra…

  • Cytat od cokolwiek: „Na koniec - w ramach kontry - Jaki jest wynik: a + a Pytanie jeszcze mniej precyzyjne - prawidłowych odpowiedzi jest dużo (moim zdaniem nieskończenie wiele - ale nie wiem ile, bo nie chce mi się przypominać algebry. ” Pytania stają się nieprecyzyjne, gdy ktoś zaczyna na siłę szukać dziury w całym.... a + a = 2a (jedna poprawna odpowiedź) Cytat od Nonick: „@kasai @Ruda Ja bym proponował jednak za ten dzień dać wszystkim +1 pkt i mieć problem z głowy. Potem na koniec będą lame…

  • Ja tam jestem zadowolony z darmowego poziomu badania z eventu nie ze względu na jego wartość w punktach, bo to akurat takiego szału nie robi, ale z czasu, który zaoszczędzi się na jego wybadanie.

  • OKA: Dzień 3

    wampek - - Pytania

    Post

    8

  • OKA: Dzień 2

    wampek - - Pytania

    Post

    Moderator forum (dział pierwsza pomoc)

  • OKA: Dzień 1

    wampek - - Pytania

    Post

    Pierwsze uniwersum otwarto 3 października 2002.

  • Cytat od Kuciapski8: „Ten kto uważa że Zbieracz jest lepszy od odkrywcy. To po prostu wypisuje głupoty. Ja ślę 5 exp co 3 godziny w ciągu dnia i nawet jak ktoś ma kopalnie 43/38/34 lub więcej to se może tym zbieraczem tylek podetrzeć. A nie w kulko powtarzać bo on ma zbieracza to jest lepszy. Jeszcze jak był rynek to się i statki sprzedawało. ” Ja wysyłam po 7 exp na raz, a i tak bez pełzaczy osiągałbym gorsze wyniki niż na zbieraczu

  • Cytat od ackra: „Cytat od wampek: „Jest, tylko teraz inaczej się go interpretuje... ” Możesz to wyjaśnić? Jak można inaczej interpretować limit 417 DT? 417 DT dawało maksymalną ilość punktów ekspedycji. Natomiast nigdy nie zapełniały się na full (pewnie nawet nie w połowie), wysyłanie więcej DT nie dawało żadnego dodatkowego zysku. Teraz trzeba wysłać tyle DT żeby ponad 100kk sury się zmieściło, więc żadnej zasady 417 DT nie ma ” Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie... nadal trzeba wysłać 417 …

  • Cytat od I am back: „O jakim ustawieniu piszesz, bo chyba o czyms nie wiem? ” W skrócie...na uniwersach z 30%DF odratujesz więcej floty z doku niż na serwerze z 70%DF Cytat od ackra: „Nie ma już limitu na 417 DT ” Jest, tylko teraz inaczej się go interpretuje...

  • Cytat od I am back: „@Apofis poprawka. Jak Ci odda dok 15% po zlomie to sie ciesz imgur.com/Zd2bzQL Rozbuduj dok do tych 40% o ile Cie koszta nie przerosna ” Zwrot z doku zależy od procenta który trafia na pz... przy niskim ustawieniu znacznie większą część floty uda się w ten sposób odbudować

  • Cytat od mistrz_yoda: „30 meta/28 krycha/26 dex ” Cytat od mistrz_yoda: „tygodniowo z 8 planet dodatkowo ” Masz ten problem, że Twoje konto jest jeszcze stosunkowo słabo rozwinięte... gdzieś za rok, gdy dojdziesz do 14 planet, zupełnie odmieni się Twój punkt widzenia.

  • Tak jak napisał cokolwiek... to przede wszystkim testy. Niektóre nagrody obecnie mogą prezentować się znacznie okazalej, ale przyczyną takiego stanu rzeczy może być próba zachęcenia gracza do wyboru konkretnego elementu danego typu w celu zrealizowania scenariusza testowego. Jak wprowadzano wersję 7.0 to na serwerach testowych również można było wyhaczyć niezmierzone ilości anty... w ostatecznej wersji znacznie to ograniczono.