Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 661-670 z 670.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Tygrysku czy zawsze jesteś taką pozytywną i zwariowaną kocicą jaką miałam przyjemność poznać czy miewasz też chwile wyciszenia? Czy jako tygrys wolałabyś zjeść antylopę czy słonia? Czy do Twojej tygrysiej rodziny należy tygrys z Kubusia Puchatka? Czy jesteś zła na mnie za Puszka i Kłaczka? Widzisz w kolorze czy czarno-biało? Lepiej dogadujesz się z chłopakami czy dziewczynami? Czy masz ochotę wydrapać komuś oczy? Dlaczego masz taki skomplikowany nick na forum?

  • Po prostu Valefor

    kruszynka - - Archiwum CT

    Post

    Czy często na IRCU musisz się powstrzymywać aby kogoś nie kicknąć tak po prostu..bo go nie lubisz? Jeżeli tak, czy kiedyś nie wytrzymałeś i to zrobiłeś? Ekstrawertyk czy Introwertyk? Czy często chodzisz w dresie? Do Dubaju lecisz sam czy ze swoją miłością? Przed lotem masz obawy że zgubią Twój bagaż? Jeżeli by zgubili Twój bagaż to jakiej rzeczy w nim zawartej najbardziej by Ci brakowało?

  • cy_siu a ja myślałam że ty niewinny ekonom Gratuluję ładnego starcia Może niedługo jakiś tytanik? Obrońcy Szo

  • To też kilka dodam Kopalnia metalu: 30 - kruszynka - [MRUCZKI] Kopalnia kryształu: 27 - kruszynka -[MRUCZKI] Ekstraktor deuteru: 28 - kruszynka- [MRUCZKI] Technologia bojowa: 12 - kruszynka- [MRUCZKI] Technologia ochronna: 11 -kruszynka- [MRUCZKI] Opancerzenie: 12 - kruszynka -[MRUCZKI] Technologia energetyczna: 12 - kruszynka- [MRUCZKI] Technologia jonowa: 7 -kruszynka -[MRUCZKI] Technologia plazmowa: 10 - kruszynka -[MRUCZKI] Międzygalaktyczna Sieć Badań Naukowych: 2 -kruszynka- [MRUCZKI] Astr…

  • Jedno wielkie WOW Po ostatnim złomie na Mrs. Smith nie sądziłam, że tak szybko pojawi się RW, które pobije tamto. Gratuluje agresorom i obrońcom ładnego show Jeżeli chodzi o Rw to moim zdaniem ze strony obrońców trochę niedopracowana akcja bo mogli tak kombinować aby wyjść na mniejszy minus niż agresorzy. Przy tego typu starciach z tego co kojarzę to właśnie agresorzy byli tymi poszkodowanymi..ale widocznie na Ursie wszystko jest na odwrót Tak czy siak miło podziwiać takie akcje i mam nadzieję, …

  • Jak wczoraj wieczorkiem kuknęłam tak tylko przelotnie w dział ST i zobaczyłam to RW to mi się wypsnęło... "o kur...cze" No może bardziej wulgarnie Dobrze że na forum nie można przeklinać bo pogratulowałabym bardziej po "swojskiemu" ale trzeba używać ładniejszych słów Także ogromne gratulacje dla Was łobuzy za takie ładne BOOM Swoją drogą nie sądziłam, że na Ursie już takie procenty można wykręcać... to z lekka przerażające Obrończyni życzę szybkiej odbudowy albo przejścia na eko co osobiście gor…

  • Gratki mój kruczku Oby więcej takich łośków obok Ciebie Obrońcy życzę Szo i lepszych fsków

  • Powiem tak, RW powala... gratuluje obrońcom bo naprawdę ładną fosę przed wojownikami owensa wykopaliście Ogólnie RW ładniej by się oglądało bez tych obrazków i filmików i gdyby był użyty najbardziej popularny konwerter (w sensie kolorystyka) ale to tak tylko mówię bo czepiać się lubię Aż mi się kurcze zrymowało Procent zacny i myślę że dłuuuugo nikt go nie pobije Cóż... za błędy się płaci. Widocznie owensa zgubiła zbytnia pewność że Rethman nie znajdzie chętnych do pomocy... mam jednak nadzieję,…

  • Ktoś tu się powoli rozkręca widzę... Coraz większe % walisz Jak tak dalej pójdzie to będę mogła się u Ciebie wpisać w dziale ST Kotku pamiętaj tylko żeby też w eko inwestować to taka mała rada od ekonomki Obrońcy życzę SzO i bezpieczniejszych ekspedycji

  • Gratuluje kochanie ustrzelenia swojego ulubieńca Obyło się prawie bez strat No teraz to tylko czekać aż jakieś piękne ST wykręcisz Obrońcy oczywiście SzO!