Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 137.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • 1 Dnia 12-03-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Bard0k_oddam ________________________________________________ Krążownik 5.000 Okręt wojenny 30.000 Pancernik 30.000 Pathfinder 15.000 _________________________________________ Obrońca Voridel [WOWWW] ________________________________________________ Mały transporter 25.583 Duży transporter 20.243 Lekki myśliwiec 3.175 Ciężki myśliwiec 924 Krążownik 1.153 Okręt wojenny 208 Statek kolonizacyjny 3 Recykler 558 Sonda szpiegows…

  • top 1

    bard0k - - DiD Mensa

    Post

    bo i tak nic nie zrobicie lot na 5 gale .. niestety wam odpada a po co ma uni farmić mi planety na mojej nieobecności ? urlop z kasacją .. Jeszcze taki Gierus gdzie raz w tygodniu lądujesz w dziale st po prawej stronie ma czelność się wypowiadać hhaha Top 250 .. wyszczekany jakby był nie wiem kim a jest zwykłą idlerową farmą osiągnij tyle co ja w te cyferki to może pogadamy .. może

  • panowie .. haha ten metal już otrzymał wczoraj przed moim urlopem jeden z ekowców który mnie w paliwo zaopatrzał taki gratis.. kasacja trwa .. [ciach] Moderator Neferet:Offtop i obraza

  • Cytat od MareckiGWA: „Graty wygranej wojny liczę że się z Mariola pozabijacie i takie tam osobiście nic do was nie mam ale tego Mariolę to trzeba zlikwidować Szo odbudowa to banał ” Biedak się sam zlikwidował ale znam jego zaangażowanie w ta gierke .. i proszę mi tu złego słowa o nim nie pisać może grać skończył ale nie tak łatwo pozbyć się nałogu .. calutkie forum pewnie czyta z fona

  • Cytat od UncleBadi: „Nie miałem ochoty wciągać się w pyskówki i dalej nie mam. Jeżeli to co Bardok napisał nie zmienia Twojego punktu widzenia to nic już tego nie zmieni. Dodam tylko że wybór moona iście genialny, ale tylko dla mnie, reszta miała daleko albo bardzo daleko. ” jakby jakimś cudem zostawił ta flote na 5;45 ... to sam bym ją zbił na dwa razy w usie i wyzbierał reckami wszystko w 2,5h ;]] niestety trzymał flotke na monie z surką gdzie stała calymi nocami za późno wstałem w tą niedziel…

  • top 1

    bard0k - - DiD Mensa

    Post

    Cytat od Valhalla: „Czuliśmy, że w powietrzu wisi fuzja kont. Jakoś tak pasowało to patrząc na styl gry. Takie konflikty przypominają stare czasy, jak o jedną taką sprzeczke pół uni potrafiło się rozpaść. @bard0k Co do tych Twoich KR co by nie zaśmiecać ST, to gdzie schowałeś te 200k, bo coś brakuje mi na skanach ” 200k jeszcze na ekspie wisi 100k juz spadło ale 100k opoznienie 5h dostalo ;// :))

  • noo a myślisz że pomyślałem inaczej ? apetyt rośnie w miarę jedzenia więc zapraszam 5 gala pod matulowym monem bedzie flota :DD nie zapomnijcie tylko o 12 lvl stoczni na monie i 7kkk surki przeklikać 100k plazm nie bedzie ciężko dajcie jakoś z przytupem się pożegnać z uni :DD przetopcie ładnie surkee i kordy znacie hehe w did w temacie top1, opisalem jeszcze wczorajsze wydarzenie aby tu nie zaśmiecać ;") Ps. Valha mówisz że jesteście w stanie spakować 450.000 krążków tymi flotami co lecieliście …

  • Cytat od Zeff: „Graty !! Piękny push na flocie Osamy ;)) ciekawe ile daliście za tą wystawke Hehe powodzenia... ” Cytat od Chicken: „Pushery spakowały głęboką przestrzeń po flocie pushera, nie no graaaatulacje LuNu coraz więcej pieniążków na konta wydaje a myślałem na początku że gra czysto. Pozdrawiam też administrację za tolerowanie jawnych pushy. ” Cytat od Gierus: „Gratulacje szybkiej organizacji w niecałe 4,5h Likwidacja konta Mariolki nastąpiła w godzinach - przedział: godz. 13.08-14.10 - …

  • top 1

    bard0k - - DiD Mensa

    Post

    no wiem wiem doszło do małej sprzeczki między nami .. To może zaczne od początku Niestety kilka dni temu miałem pewne zdarzenie w realu.. co niestety idzie z brakiem czasu na latanie.. więc zapadły pewne decyzje jako że Mariolka też już grał powierzchownie .. a bardziej latał na skany podane na tacy prócz tam coś z rana zawsze ubił swojego.. ale decyzje zapadły że nie oddamy kont.. a jeżeli jest możliwość rynkowa .. to zrobimy z top 1 i top 2 .. potężne jedno konto .. (przeslanie legalnie floty …

  • Takie pożegnalne ! poprawcie poziom na uni to wrócę kiedyś , pozdro Dnia 08-03-2020 09:18:02 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Bard0k_oddam [D_B] ________________________________________________ Niszczyciel 96 Krążownik 220.000 Okręt wojenny 100.000 Pancernik 55.555 _________________________________________ Obrońca VolvoStar [PrO] ________________________________________________ Mały transporter 23.310 Duży transporter 13.594 Lekki myśliwiec 9.344 Ciężki myśliwiec 9.689 Krążownik 3…

  • tak się kończy siedzenie do samego rana .. :DD szsybko odklepiee gratki wyczucia

  • Bard0k_oddam [D_B] vs. Avatar [WOWWW] ~ 10638.96% Dnia 06-03-2020 12:44:29 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Bard0k_oddam [D_B] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 102.887 Ciężki myśliwiec 20.320 Krążownik 200.000 Okręt wojenny 77.271 Pancernik 40.000 Pathfinder 6.000 Mały transporter 80.232 Sonda szpiegowska 4 _________________________________________ Obrońca Avatar [WOWWW] ________________________________________________ Mały transporter 11.438 Duży t…

  • Trzeba było zakończyć tą nierówną walkę , ale i tak się upomnimy szybciutko o te dwie głowne wasze flotki tylko więcej czasu troche będzie ;)))) ! Oto dobicie Avatara , ale takie konkretne dobicie mimo top 90 floty .. Statki : 0 hehe ale żeby tak wszystko razem trzymać? Co do samego wlotu to oczywiście log obrońcy przed wlotem musiał być bo ekspy spadały to trzeba wysłać kolejne :DD Takie żywe boty ogejmowe nam się porobiły przez te ekspedycje wchodzą klikają ekspy rozwijają konta i tyle:D obroń…

  • Jak to mówią ldlki obronią ^ nie przed tą wredną babą :DDD Dnia 05-03-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mariolka [D_B] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 530.709 Krążownik 188.566 Pancernik 78.493 Reaper 1.418 Pathfinder 6.428 Ciężki myśliwiec 3.280 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Hades X [PZU] ________________________________________________ Mały transporter 5.667 Duży transporter 1.104 Lekki myśliwi…

  • Dnia 05-03-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Bard0k_oddam [D_B] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca Blendzior ________________________________________________ Mały transporter 652 Duży transporter 362 Lekki myśliwiec 601 Ciężki myśliwiec 1.267 Krążownik 611 Okręt wojenny 1.359 Recykler 90 Sonda szpiegowska 1.051 Bombowiec 75 Niszczyciel 664 Pancernik 231 Reaper 83 Pathfinder 673 _________…

  • co z nimi nie tak ? pakują was w recki :DD qrde starej daty jestem , nie korzystam z ekspów , smigam generalem

  • to może podsumuje webber i shimano wiszą na banie już także dyskusja naprawdę nie ma sensu ale opis do starcia powala, psychiki i fantazje to macie zryto zjechane już :DDD shimano ma bana z kasacja a Ty webber też już czy tylko 2 tygodnie? + odsyłka ?

  • [ciach] gratki wlotu taki błąd musi kosztować brakiem floty Moderator Neferet:Offtop

  • Dnia 04-03-2020 15:23:01 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mariolka [D_B] ________________________________________________ Krążownik 25.000 Okręt wojenny 166 Pancernik 69.339 Pathfinder 9.941 Sonda szpiegowska 12 _________________________________________ Obrońca Haze [VVV] ________________________________________________ Mały transporter 12.347 Duży transporter 134 Lekki myśliwiec 33.122 Ciężki myśliwiec 10.102 Krążownik 31.742 Okręt wojenny 10.172 Recykler 412 Sonda szpiegowska 6…

  • Nocne farmingi , i najlepszy farming tego nowego miesiąca xDD styrta się spoliła ! Dnia 04-03-2020 02:21:35 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Bard0k_oddam [D_B] ________________________________________________ Pancernik 15.000 Pathfinder 3.333 _________________________________________ Obrońca Przegrasz [SET] ________________________________________________ Mały transporter 4.641 Duży transporter 7.746 Lekki myśliwiec 15 Ciężki myśliwiec 72 Krążownik 1.487 Okręt wojenny 271 Statek k…