Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 664.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • no było tych satek w tym bunkierku, proporcjonalnie do pełzaczy, Jurek ogarnij sie chłopie:)

  • @torino @andy501 , dobrze że dex zdążyłem kupić:)

  • Siema TIME i inne Ogejmowe dobre duszyczki, pozdrawiam przy sobocie udało się trafić część (dodam, ze lepszą część) latającej kopalni @CBA CzapeL metę zdążył zwieźć na planetę, jednak na resztę nie pozwoliła siła wyższa i skrzypce... a skoro skrzypce to sobotnia piesienka: youtube.com/watch?v=rVoPzA0g3Ac Dnia 07-11-2020 09:00:04 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Pancernik 100.000 Pathfinder 100.000 _____________…

  • @kasai to ja zgłaszam @SowiaK za solidną ilość RW, solidarność, uczciwość etc, ...a także @torino za nocne tyranie i oranie uni:), i oczywiście weterana @ProSkaner bo swoje wylatał po maksie a puszem i expedycjami się nie splamił, dodam jeszcze @mada bo zacny lotnik, może troche za dużo ekspedycyjny:) ponadto słowa uznania należą sie dla emerytów: @Acetonitryl który bujał tym uni bezkonkurencyjnie od początku przez długie tygodnie jak nie miesiące, potem mu sie chyba znudziło, co też warto docen…

  • Bańka do przodu przy takim... czymś, i jeszcze dexu jak trzeba, ładnie! kow81 standardowo i chyba po raz 125 odbudowy

  • Graty @Kurt miło widzieć tak zacną personę w tym dziale:) ożyły wspomnienia wczesnego TIME:) to juz rok? o [ciach] Super Moderator Ruda:Pseudocenzura

  • Obrońca zdaje się szukał nabywcy dexu?, a tu taki pech ... @SowiaK niczym Hummungus z MadMaxa takiej okazji nie zostawi w spokoju! rzucił się jak Reksio na szynke

  • winszuję PB @SowiaK dla mnie to ST jest naocznym dowodem na to, że Jerzy jest po prostu... Niezniszczalny, to zatem tylko formalność,

  • TIME 4... ... ; data-verified= "> Piatek - Piątunio - Piąteczek, zatem jedziemy po Bandzie Villentretenmerth Udanego Weekendu Wszystkim youtube.com/watch?v=h0LiMltCS94 st dedykuje wciąż nowemu tutaj sojuszowi TIME: @SowiaK @loox @Nocny kochanek @andy501 i ... Leszkowi @ZDOBYWCA1 a także ... Kolegom z Fenrir Dnia 30-10-2020 11:22:33 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 4.157.625 Pancernik 235.688 Mał…

  • Uuuu...STrzeliłem stado Darkside'a , solidnego i spoko gracza, co sprawia że ten łomot nie cieszy mnie to jak inne ST, ale fakt należy odnotować... Oczywiście Pozdrowienia dla TIME tu i na Fenrir Dla wszystkich dużo zdrowia i spokoju:) a i nutka na ... na ...na-na-na-na youtube.com/watch?v=cs0cJVEtxJ…3IAh_9LpBh76MJYQU&index=6 Dnia 28-10-2020 17:19:36 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Okręt wojenny 46.204 Pancern…

  • Ładnie @torino kosisz żniwiarza

  • Finał Zagadki TIME 4 Ever dzięki za dex, kupie wiecej wychodzi na to że ogame jest mniej popieprzony niż rzeczywistość nas otaczająca ... youtube.com/watch?v=i00fmNRE-w0 Dnia 26-10-2020 18:59:02 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca Orkan_E [BoSS] ________________________________________________ Mały transporter 35.940 Duży transporter 17.052 Lekki m…

  • i co obronił swe okopy:) ? czy dowiemy się w części drugiej zaraz po przerwie na reklamy:) ? gratki Anon

  • Nie no graty:) @Bunny majsterszot zebrane na raz? @Toxic Twins nowych zabawek, Wszystkim zdrowia

  • Siemanko Bracia i Siostry TIME 4 Jerzy ... (tu pozdrawiam go serdecznie) przyjął cios na klatę i jak widać do wieczora sporo już odbudował, zatem ... będzie jeszcze kiedyś na co latać, z 500kk dexu wypaliłem do niego ostatnio, ale ... sie opłaciło ; data-verified= "> youtube.com/watch?v=Hp-WAlpTJ2…mEi_L0uC1o1o35F1&index=10 Dnia 25-10-2020 11:00:16 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Pancernik 221.185 _____________…

  • @Apofis ja tam zacytuje fragment Mistrza Młynarskiego R.I.P: Bo jedna myśl im chodzi po głowie, którą tak streszczę: "Co by tu jeszcze spieprzyc, Panowie? Co by tu jeszcze?" ... ballada kończy się tak: Niechaj ta myśl im wzrok rozpromienia, niech zatrą ręce, Że tyle jeszcze jest do spieprzenia, a będzie więcej.

  • Paradoks... paradetoks... paranoja... @Maximus1984 T-1000 byle do fuzji tam sobie poszalejesz

  • Cytat od loox: „Zaskoczony jestem faktem, ze na tym Uni da sie tak orac... ” jak jest czym latać i co zatankować to cel się zawsze znajdzie

  • T I M E pozdrawia takie troszkę piątkowe ST, ale we wtorek też w sumie pasuje miło mi zaprezentować to starcie z 3 powodów: 1. lot w miłym towarzystwie i pełen emocji dzięki @SowiaK 2. bunkier zaorrrany ... sie odbuduje albo i nie 3. w zasadzie to moje PB solo pionteczki @loox @Nocny kochanek dobre słowa też za weteranów z Fenka, jeszcze będzie przepięknie ! co do starcia to koleś ekspił non-stop o dowolnej porze dnia i nocy hmm... na chwile się zaciął, no i wpadło, trzymajcie się Wszyscy zdrow…

  • próba moonowa zakończona sukcesem TIME pozdrawiam youtube.com/watch?v=Rui0hzN-EFE Dnia 19-10-2020 11:22:33 następujące floty spotkały się w walce Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Pancernik 100.000 _________________________________________ Obrońca SmiechuCoD2 ________________________________________________ Mały transporter 7.000 Duży transporter 800 Lekki myśliwiec 8.111 Ciężki myśliwiec 901 Krążownik 494 Okręt wojenny 1.073 Statek kolonizacyjny 1 Re…