Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 664.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • pozdrawiam STarego JuReckiego, TIME, RiO oraz okolice tych bezdroży, pustkowi i manowców Dorado masturbujemy sie na tej pustyni dalej xD, kto jeszcze może oczywiście youtube.com/watch?v=PhjhP6uwIL0 Dnia 29-06-2021 11:22:33 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Pancernik 333.333 Pathfinder 30.447 _________________________________________ Obrońca Jerzy [Gang] ________________________________________________ Mały trans…

  • @SeryjnyS co za skład ataku pięknie! Jurecki, reki farmią twoje stada gęsi, zrób coś z tym:) przy okazji wrzucam swoje wojaże przy wyciąganiu korka z wina gong nr 1 (Ukryta treść) gong nr 2 (Ukryta treść) jeszcze @SowiaK odwiedził JuReckiego gongiem walcząc jednocześnie z korkiem ... w wannie?

  • nIe byłbym sobą gdybym się nie wpieprzył miedzy wódkę a zakąskę niemniej gratulacje @olszyn4 bo @SeryjnyS i tak Ci obficie zafundował bfsem, nie obiecuję, ale postaram się zmobilizować na reakcję

  • ładnieś złapał:) wrzucaj jeszcze drugie:)

  • Ładny strzał na prędkości, takie akcje sie po prostu lubi:)

  • TOP5 SOLO & ACS DORADO

    BonDziorno - - Starcia Dorado

    Post

    @ProSkaner. nowe TOP2 ACS zatem prośba o update DEFEKT MOTYLA [TIME] & Efel [TIME] & SowiaK [TIME] vs. Sejo [RiO] ~ 1.008.657.64%

  • waliło po oczach, to poleciałem:) Fuzjaaaaaa Kurna Wasza Marynara!!!!! kiedy??? Was is das !!!? Panie Turek kończ Pan ten mecz! youtube.com/watch?v=SUAf8nTe3Tw tymczasem pozdrawiam TIME, atakującemu graty hihihi, Sayanowi widamo:) Dnia 09-06-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Krążownik 297.910 Okręt wojenny 117.010 Pancernik 512.608 Pathfinder 44.198 _________________________________________ Obrońca…

  • no w końcu:) Najs:), niedzielni kierowcy xD, @MarCinek121 trzeba było do mnie napisać, a nie do tego lamy @torinoxD, popraw się następnym razem:) Jurek pewnie tego nie przeczytasz ale gdybyś jakim cudem dowiedział się że jest coś takiego jak forum to wiedz, że wszyscy lub prawie wszyscy czekamy na twoje pierwsze ST po drugiej stronie, doczekamy się? Może zrób porządek z tym bajzlem u siebie w końcu i poleć gdzieś tą flotą jest taki przycisk "atakuj" poza kolonizuj i stacjonuj, spróbuj niewiele s…

  • Cytat od MarCinek121: „Graty Torino zysk na plus wiec zawsze to dobrze , oby więcej wlotów takich i lepszych ” to dawajcie ten acs na Jurku:)

  • Panie i Panowie, mamy niecodzienny zaszczyt zaprezentować nowe TOP 2 ACS Dorado, (działo się:) prawie wszystko w tym starciu wyszło inaczej niż planowaliśmy, ale to akurat chyba nikogo nie dziwi:) w efekcie nieco przeciągających się pomysłów Sejo lognął 30 min przed wlotem niszczy, doszło do nieplanowanych utarczek na kulce, która szczęśliwie spłonęła, a oczom naszym ukazał sie przepiekny widok armady powracającej z kolonizuj w otoczeniu kilku exp zabrakło nam czwartego do brydża, (ciepłe pozdr…

  • Cytat od olszyn4: „Graty, nigdy nie sądziłem ,że moj własny sojusz będzie Cię tak zaciekle wspierał w stawianiu floty. ” Dziekuję, za wpis @olszyn4, jakoś stwierdzenie "mój własny sojusz" w odniesieniu do grupy niezależnych ludzi, czasem kolegów, być może przyjaciół, budzi we mnie wewnętrzny opór, pewnie chodzi o to, że założyłeś sojek i masz osobiste podejście, ok rozumeim:) ale pozwól proszę, że Ci odpowiem w temacie "zaciekłego wspierania mnie w stawianiu floty": wykonaliśmy kiedyś bardzo dob…

  • Cytat od Efel D: „Mam nadzieje ze smakowalo ” a i owszem no może może troche zbyt mdłe, taka flotowa owisianeczka, zresztą już w procesie przemian

  • późnym porankiem dnia 04-06-2021 flotka CzapeL'a została schrupana na śniadanko a po śniadanku,... wiadomo ... espresso i krótka refleksja youtube.com/watch?v=8AW8aHimMnk @CBA CzapeL pozdrawiam oczywiście TIME rzecz jasna RiO & pozostałych grajków Dorado Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Pathfinder 48.151 _________________________________________ Obrońca CzapeL [RiO] ________________________________________________ Duży transporter 90.000 Statek kolon…

  • Piony dla TIME kolejno @andy501 Baldur @Efel D Krisdi lmml @loox @Nocny kochanek @SowiaK @SeryjnyS @ZDOBYWCA1 i oczywiście zeta co do st to powiem szczerze, że łatwo nie było:), flotę wypatrywałem 3 miechy, może ze dwa razy zeskanowałem w ciągu ost 2 miesięcy - oczywiście pilnowana:) Muadib postawiał kilka kulek i latał miedzy galami i zawracał, już się zastanawiałem czy nie odpuścić, jednak dziś pojawiły się te elementy gry, które sprawiły że serducho mocniej zabiło:) trafiłem w jego delikatne…

  • Nooo:)cny ładnie przyfasoliłeś, bańka sosu wydojona:) przetapiaj w co tam lubisz:) sayanowi tego co zwykle:)

  • przypadkowo zobaczone, dla MarioJonesa samouczek latania w pigułce: youtube.com/watch?v=erENNuHXxmI Pozdrawiam Time, RiO i reszte bandy z Dorado oczywiście też Dnia 31-05-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1 Pancernik 100.000 Pathfinder 20.000 _________________________________________ Obrońca MarioJones [HNS] ________________________________________________ Mały transporter 15.111 Du…

  • rutynowy rekonesans Rolniczych i Ogrodniczych pól farmingowych, pozdrawiam TIME i oczywiście RiO oraz okolicę Obrońcy więcej SzO xD Pięknej Niedzieli Wszystkim,a i jeszcze reminiscencja z soboty w linku youtube.com/watch?v=7JMqpbuWoys Dnia 30-05-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor DEFEKT MOTYLA [TIME] ________________________________________________ Pancernik 100.000 Pathfinder 20.000 _________________________________________ Obrońca Tafit [RiO] _______________________…

  • Ataki Efela zaskoczyły mnie, parę razy się odgrażał że to zrobi, mimo wszystko sądziłem, że to tylko czcze pogróżki, niestety przyszedł dzień kiedy odpalił swojego starlinka stanąłem na wysokości zadania i obroniłem, dodam tylko że cały złom po stronie atakującego, niemniej SzO, pozdrawiam sojusz RiO, Dnia 29-05-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Efel [TIME] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 700.000 ____________________________________…

  • Ładne utemperowanie krążka:) Graty Obrony:) Obrońcy SzO xD

  • Cytat od olszyn4: „pewnie dalej myśli,że FS to takie ciastko i o co chodzi ” FS to nie ciastko tylko to taki turecki browarek całkiem dobry zresztą jak nie ma akurat nic lepszego