Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od buleon: „Nadal nie widzę korzyści dla konta pushującego. ” Bo finalnej korzysci dla konta pushujacego nie ma i nie mialo byc w zamiarze. Konto pushujace zbiera sure, topi na flote badz zostawia sos na moonie bez floty. A to konto pushowane atakuje je tak jak idlaka i na tym caly bajer polega. To tzw. push zlomowy jesli sie nie myle. Tym efektem nadrabiana jest strata w handlu po minimalu. Od kiedy zaostrzono ZG spadly zyski i przyrosty o polowe.

  • Cytat od buleon: „Z powodu czasu. Surowce wydobywają się same, a farmić trzeba, poświęcając czas. ” No i w koncu chyba cos zes zrozumial. Dzieki tej ladownosci sond byloby poprostu latwiej to wszystko ogarniac bo wbijasz na kilka tylko minut i jestes zarobiony. Mnozysz zarobek przez ilosc kont pushujacych i wychodzi Ci ladny bardzo zysk dla konta pushowanego.

  • Cytat od buleon: „Jeśli Cię dobrze zrozumiałem, uważasz, że wpadnie na uni paru flociarzy, zaczną farmić sondami, a później podkładać się jeden drugiemu? ” Tak dokladnie. Cytat od buleon: „Teoretycznie jest taka możliwość. W praktyce nie bardzo. Pokaż mi flociarza, który będzie farmił po to, żeby następnie się podłożyć. Nie widzę w tym korzyści dla gracza słabszego. ” Dlaczego w praktyce nie bardzo? Teraz juz tak sie dzieje a te farmienia sondami tylko zwieksza skale tego zjawiska bo bedzie latw…

  • Cytat od buleon: „Ty mi napisałeś, że ja chcę stawiać flotę, co jest błędne, bo nie chcę i nie stawiam. Albo mnie źle zrozumiałeś, albo trolujesz ” Napisalem po prostu w innym kontekscie ale Ty wolales sie przyczepic jednego slowka bo napisalem, ze Ty chcesz zbudowac flote ale nie doczytales chyba do konca mojej wypowiedzi. Wiec poprawmy. Odpowiedz na pytanie w szerszym jego znaczeniu. Bo na to co tam napisalem Ty wpadles polowicznie ale flociarze znajacy mechanike gry i potrafiacy omijac ZG mog…

  • Cytat od buleon: „A teraz mi napisz, w jaki sposób wynika z tego, co napisałem, że ja (nie gracz, a konkretnie ja) chcę stawiać flotę? Po mojemu nie wynika. ” Widzisz, napisales cos wczesniej i teraz tego sie wypierasz. Jak z Toba dyskutowac to ja juz nie wiem. Z kobietami w realu predzej idzie sie dogadac.

  • Ekonomia

    Truck driver - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Tori Black: „Co do przenoszenia dużych planet na odległe pozycje w us, to jest to nie wykonalne. Planety z pozycji 4-12 można przenosić tylko na pozycje 4-12. ” Teraz juz mozna od niedawna przenosic na kazda pozycje, nawet na te pozycje 1-3 i 13-15 oczywiscie wystarczy odpowiednia ilosc antymaterii i to tylko ten minus.

  • Cytat od buleon: „Sprawdź mnie na mmorpg-stat.eu, zanim zaczniesz pisać nieprawdę. ” Grasz na 19! uniwersach wskaz mi miejsce, z ktorego mam sie rozpedzic by w pospiechu Cie sprawdzac na tych wszystkich kontach Cytat od buleon: „Zacytuj mnie, gdzie to napisałem, bo chyba coś źle zrozumiałeś. ” Prosze bardzo. Cytat od buleon: „Pośrednio wpłynie, bo gracz będzie wiedział, że jeśli odpowiednio się przyłoży, to w ciągu dnia jest w stanie zrobić flotę wojskową, niszczącą dowolną flotę transportową. N…

  • Dostrzeglem jeszcze jedna idee w tym co piszesz @buleon. Ty chcesz w bardzo szybkim tempie stawiac flote, sam to przyznales. Czy to nie przypadkiem alternatywna droga dla multikanciarzy? Niech wejdzie tylko kilku dobrych graczy i zacznie farmic sondami, postawi z tych farmingow troche floty i niby przypadkiem kazdy ze slabszych wystawi sie na moonie do strzalu lub pusci lamerskiego fs-a i jeden gracz z mocna flota niby przypadkiem wszystko to postrzela i zarobi sobie kokosy. Bardzo sprytne rozwi…

  • Cytat od buleon: „Po piąte, uniwersa z ładownością sond nie przyspieszają wymierania uni. Gdy ktoś dostanie złoma, może się szybko odkuć, na uni bez tej opcji, jest praktycznie skazany na porażkę. I kończy grę. ” Jesli jest zawziety to sie odbuduje i bedzie gral dalej. Ladownosc sond to nie jest zloty srodek zachecajacy do gry.

  • Przejmowanie planet

    Truck driver - - Gra

    Post

    Cytat od Das140: „Co do multi, można dodać wymagane astro na 20 poziom i już trochę trudniej ” Astro na 20 lvl to zbyt nisko postawiona poprzeczka skoro na nowych speed uni turbo recki robi sie migiem

  • Cytat od buleon: „Jeśli masz znajomości w Teamie i się pushujesz, to nie krępuj się, napisz coś więcej ” Sa ludzie/gracze co twierdza, ze musze sie pushowac bo to nie jest normalne, ze mam przyrosty takie jakie mam. Ale ja nie mam z czego sie tlumaczyc. Ci co mnie znaja lub dopiero co poznali wiedza jaka jest prawda na moj temat. Mozna mnie wyczaic chocby po liscie buddy. Gram tyle na ile czas pozwala plus eko i dopalacze na kopalnie robia swoje. mmorpg-stat.eu/0_fiche_joueur.…r=119186.dat&unive…

  • Cytat od buleon: „Tylko Ty pisałeś o znajomych w Teamie, ja o multikontach i o pushu, z istnienia którego zdaję sobie sprawę. ” Bez znajomosci w teamie ciezko grac na multi i "na legalu" pushowac sie. Dobrze obaj o tym wiemy wiec przestan sie usprawiedliwiac jak malolat.

  • Cytat od buleon: „Tak. Będziesz miał komplet slotów minus 5. Masz znacznie większy rozrzut czasowy pomiędzy atakami, a krótszy o połowę czas lotu sondy sprawia, że skanowanie taką ilością slotów Ci się opłaca. U mnie różnice wynoszą ok. 2-3 minut pomiędzy atakami, więc czekam na wszystkie. ” Mimo tego 50kk udalo sie wyciagnac, troszeczke ucieklo i ktos zdazyl wpasc wczesniej przede mna ale to sie zdarza. Mialem skanowac dalej ale juz kilka piwek wypite i zwyczajnie sie nie chce. W soboty i tak r…

  • ciap

    Truck driver - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od buleon: „Ciap mnie sama zaprosiła do tematu, cytując mój post Poza tym Ty pisałeś o znajomościach, tworząc jakieś ciemne wizje i - standardowo - nie podając żadnych dowodów, żadnych argumentów. Chcesz, żebym się odniósł, to załóż sobie temat Truck driver na Librze ” Mam wystarczajaco duzo pseudo i psychofanow by jeszcze swoj temat w DiD Libry zakladac ja sie wole pobawic w grze a ciagne tego typu beznadziejne dyskusje by prowokowac Nie bede podawal dowodow i argumentow bo nie musza wszy…

  • ciap

    Truck driver - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od buleon: „Cytat od ciap: „Nigdy jakoś specjalnie nie zależało mi na top. ” Handlowałaś sama ze sobą deuterem po 1:1, używając do tego konta, które zasiadałaś i niszczyłaś obronę na zasiadanym koncie, topiąc ją na deuter. Z jakiego powodu? Cytat od ciap: „Każdy idzie do teamu i poświęca swój prywatny czas na obsługę gry. I to od niego zależy co zrobi z swoimi kuponami. Nikomu nic do tego. Jeżeli chce oddać, odda. Jeżeli chce wydać na grę, wyda. ” Nie mam pretensji, stwierdzam fakt. Bez ty…

  • Cytat od buleon: „Cytat od Truck driver: „Skoro on zadaje mi takie pytania jak cytuje ponizej to widac jakie ma pojecie o mechanice gry. Dlatego z koniem nie bede sie kopal ” Mam pojęcie na tyle, że wiem, że gdy lecą ataki, to nie mam możliwości skanowania, bo brakuje mi slotów. I dlatego skanowanie przed powrotem ataków, które opisujesz, jest czasem zmarnowanym. Przyjmijmy, że wraca Ci 20 slotów z fali farmingów, masz 4 sloty luźne. 10-15 minut przed powrotem ostatniego ataku ile slotów zdążyło…

  • Cytat od Rentek: „to samo mozna napisac o Tobie i jeden i drugi będzie do swojego przekonywać a prawda jest taka ze ssami sie da szybcije i wiecje wyfarmic w dzien zagraj od 0 na uni kotre ma ladownosc ss i zrob sobie 10-20k ss na starcie i zobaczysz jakie jest tego rezultat nawet na yiludynie zrob i wysle ci pakiet na zrobienie konta takiego z 20k ss i 8 planetami nie gram tam wiec moge poswiec swoja surke i wtedy ocen co to jest granie ssami. ” Skoro on zadaje mi takie pytania jak cytuje poniz…

  • @buleon nie cytuj mnie i nie pytaj o nic bo odbijesz sie od sciany jak ten przyslowiowy groch. Z Toba dyskusja nie ma najmniejszego sensu, jestes alfa i omega farmingu w ogame i nikt nie moze sie z Toba rownac

  • Cytat od zwierzak: „Godzina starczy na dobre wyfarmienie. ” Sondami to a i owszem, bez dwoch zdan. Ale samymi mt-kami w 1,5h udalo mi sie wyciagnac max 60-70kk w 22 slotach. Kiedy schodze ponizej 30kk w 22 slotach to odpuszczam i przeskakuje na innego moona jesli mam jeszcze w ogole czas i ochote. Zeby nie bylo, ze jestem goloslowny i bajki pisze. Wlasnie zeskanowalem 220 ukladow. Zaraz sie przekonam czy bylo warto imgur.com/tEhoRia

  • Bo to czas trzeba miec by przysiasc i klikac. Tak samo jakby flota gral i zlomowal. Jak nie przysiadziesz i nie skanujesz jak nakrecony to nie zarobisz.