Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 869.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Rynek - dyskusje

    Koloc - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cermer codziennie dokonuje 50-100 transakcji na rynku bo nie wszyscy gracze jeszcze zauważyli, że da się kupić za 80 % Czysty zysk a sprzedający nie ma szans wystawić drożej, żeby dostać te 3-2-1

  • To miała być zabawa a już jest temat oszukiwania

  • Rynek - dyskusje

    Koloc - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Przykro mi Wściekły, że Cię wykorzystałem ale już będziesz wiedział oferty na rynku to jedynie max bo ktoś i tak to kupi za 80 % ceny

  • Ktos kupił autozapytaniem z tolerancja i tyle tak teraz wygląda każda transakcja. Jak chcesz kupujesz z rynku za 80 % ceny

  • Majac niezliczone ilości surowców zdejmiesz z rynku wrogie autooferty i autozapytania i narobisz swoich ile będzie potrzeba. A tolerancję po obniżeniu przelicznika to nie trzeba dużo kombinować max dwa przeliczniki z tolerancja 25 % i zbierasz wszystko co jest i będzie wystawione

  • Kupno nie zużywa slotów ale jednym kontem nie ogarniesz autoofert na wszystkie surowce i statki

  • Jest sposób na zamknięcie rynku Robisz nowe konto. Robisz na nim surki kkkkk....wystawiasz milion autoofert i autozapytan przejmując cały handel na uni. Dopóki nikt nie zrobi więcej surowca to Ty będziesz skupować wszystko z rynku od wszystkich. Jesteś zielony więc atakować Cię mogą tylko zieloni a niech se zarobią Edit: zapomniałem o slotach i nadlatujących flotach. Ale tydzień nie musisz odbierać z rynku...potem nowe konto i to samo xd

  • Teraz żeby nie dostac rozmnozonej surki to trzeba zrezygnować z rynku. Ciap u nas na uni są gracze wystawiający swoje dzienne produkcję deu czy krissu z planet właśnie małymi ilościami bo po kilka kk z każdej planety. Każdy gracz czytający forum wie że dużym autozapytaniem namnoży surowców tym co ich wyżej opisałem. Sam mozolnie skupuje pojedyncze małe oferty, żeby nie narazić kogoś na zbędne odsyłanie surowców. Pytanie brzmi którzy gracze robią celowo małe oferty a którzy celowo duże autozapyta…

  • Ja co prawda umiem grać w szachy ale żeby się udało być przy kompie sporo czasu to byłoby trudne. Chyba, że wyekspediuje rodzinę

  • Wy naprawdę myślicie że wszyscy dostaną bany? Napisałem dwa tickety w odstępie 48 h i różnica w liczbie kolejnego ticketa była wielkości niecałych 3000. Team to też ludzie mający życie poza OGame. Na moje oko nigdy tego nie przerobią jeśli gracze nadal będą pisali tyle ticketow. Ale to ktoś od nich musiałby napisać ile było ticketow dziennie przed wprowadzeniem wersji 7

  • Na backup już dawno za późno pozostaje liczyc na naprawienie gry albo po prostu nie grać już może to było zaplanowane? Kasa za anty na pewno się zgadza

  • Pyrek lubi się odbudować tak mi pisał także rośnie nam drugi Tukan albo Marcin Gratulacje

  • Brak ilości rakiet

    Koloc - - Błędy w grze

    Post

    Za to na falandze widać

  • co do opłat to nie wiem dlaczego ale ja mam wyższą opłatę rynkową niż inni zbieracze...

  • Ja wiem o co Ci chodzi Sel ale Art napisał że obecnie tolerancja działa jak należy a że obniżyli przeliczniki na rynku zbyt wiele to tak to wygląda: Popatrzmy na sprzedaż sond 100 sztuk kosztuje 100k krissu (wystawić można od 80 do 120 ) - jak ktos wystawi to za max czyli 120k to moja tolerancja 25 % pozwala mi to kupić za 96 i jeszcze sprzedający płaci prowizję Edit: Gracz co go opisałaś jakby użył autooferty to by mógł ustawić tolerancje, czego w zwykłej nie może, tyle że za to jest ban jak ko…

  • Jedyna opcja żeby sprzedający dostał tyle ile chce to wystawianie oferty o 25 % większej. Wtedy z tolerancją na minus dostanie te 100% (edit: niecałe :P) No chyba, że zmienią to i dają możliwość ustawienia tolerancji w zwykłych ofertach a nie w auto i to na 0% wtedy sprzedający dostałby dokładnie tyle i w żaden sposób nie możnaby tego ominąć A jeszcze biorąc pod uwagę to co ART pisał o naprawieniu tolerancji to widocznie tak to miało działać. Korzysta wystawiający autooferty lub autozapytania bo…

  • Ale tak to wymyślili jak ktoś chce dostać 100 % to powinien mieć możliwość ustawienia tolerancji 0% a takiej nie ma jest tylko 1 % i to w autoofercie czy autozapytaniu więc i tak nikt nie zobaczy co kto wystawił

  • Tolerancję naprawiono (w pojedynczej transakcji) jak kupuje za 80% ceny to ten co od niego kupiłem dostaje dokładnie tyle samo. Tak chyba miała działać od początku. Ale inne cuda na rynku nadal są aktualne

  • Ale troche mozna napsuć mi już sie pare razy udalo najlepsze jest potem sprawdzanie małymi ilosciami a zonk jak sie okazuje ze leci do mnie ofc nie mam takich zasobow zeby wszystko obstawic

  • Po co te przepychanki? Jak chcecie przeciwdziałać pushom to powystawiajcie za wszystkie zasoby autozapytania i autooferty wtedy wszystko będzie leciało do was bez dublowania surowca. Najwyżej stracicie trochę na tych transakcjach ale nikt się nie spushuje chyba, że skupi wszystko co wystawiliście