Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 154.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od amen0688: „unavit , rozbawiasz mnie swoimi komentarzami , nie rozumiem , zazdroscisz ze komus sie udaja steki a Ty nie potrafisz nic ubic ?Bo pisanie bzdur to chyba w Twoim stylu , troche na twoj temat slyszalem jakie Ty rzeczy wyrabiales ale zostawie to dla siebie. Jesli masz pod moim kazdym ST wypowiadac sie na inny temat niz starcie lub mnie o cos podejrzewac to prosze nie pisz lepiej nic , bo przez takie rzeczy dochodzi do afer na forum. pozdrawiam. ” Się wypowiem Powiedz mi jedną r…

  • Cytat od Mordi: „Szkoda Ciebie, Wandalu, szkoda... Mogłeś jeszcze tyle nabroić tutaj... ale brak czasu to brak czasu Tylko niektórzy wiedzą ile trzeba było się nalatać, żeby zrobić taką flotę BEZ ŻADNEJ ANTY. Zawsze podziwiam jak zbierasz każdy kk sury z są siadów. Pozdro! ” Ej, kłamstwo jak nic, byłem jego sąsiadem i ani mi skana nie posłał przez te 30+ dni Lamusy

  • Cytat od farmer88: „gratulacje się należą. Tak to jest jak za długo się czeka na flotę:P Adik Ty masz jakieś problemy z puchą. ” szukam i szukam farmera i nie moge znalezc Co to za farmo/noname sie odzywa? Lubię karmić na forum, taki już jestem....

  • Cytat od stresS: „Omen się odbuduje nie ma się co martwić. Poza tym z 80kk złomu zebrane zostało około 25kk, więc nie macie co płakać, bo i tak profit pokaźny. Kobietom się nie ufa, a zwłaszcza w grach. Kto wie, ten wie. ” Niech buduje wiele nie stracił Potrzebujemy takich

  • Wandal coś mi dogryzał, jest BOSS i nie ma bossa? Zapraszamy resztę kurnika Gratki starcia Przetapiajcie, bo jest co, Dziewczęta i chłopaki

  • Wierzba, Ty to mega ciepły jesteś Nic tylko podteksty o ruchaniu w dupę faceta Olka, brawo starcia Przetapiaj na co chcesz

  • Dobreee. No masz wpis, zapomniałem wczoraj, a dzisiaj dym był Gratki wlotu! Trzeba ACs uwalić jakiś Wierzbeł, nie bądź drewniak, macamy się po fallusach co wieczór

  • @Toadie ........ może być skomentował? Znowu usunąłeś post. Nie lubię Cię. To patrz to, żeby nie było offtopu, gratuluję starcia. Przez Tołdiego musze powtórzyć się jeszcze raz.... 2 sprawy: 1. Madona, dziwny (w poprzednim poście był inny epitet i tu Tołdi mógł się przyczepić, ale innym poprawia słówka a mi kasuje.... Cygan) jesteś, chcesz schodzić niepokonany kiedy jeszcze się nie zaczęło? 2. Szmajek i Quater nie zasługują na TAG MNS Teraz drogi modku jest OK?

  • Cytat od Quatermain: „przyzwany do tablicy a wiec: Wujeczku czyli juz wiesz kto zadzwonił do Szmajka ze złom lezy.. Ada - Nie Ty decydowałes o moim przyjsciu do MNS wiec nie ty mnie bedziesz wypraszał.. awaria auta i złom i cos Ci nie pasuje? ” Tak żeby nie zostawić bez odpowiedzi. Adwokat Szmajka czy "ciągniesz" 2 konta? Coś często te awarie aut, w przypadku Twojego złoma i teraz tutaj? Druga sprawa - dałeś znać, że złom leży. Dał radę się wyzbierać mimo awarii auta? Wcześniej nie lognął jednak…

  • A masz minusa też brutalu Szkoda, że urlopu szybciej nie możesz zdjąć bo zakładam, że więcej by więcej było do złomowania

  • Pokrzyczał pokrzyczał i zezłomowany Oby się odbudował kolejny raz, bo dobra farma

  • Jakoś tak wyszło, jedno po drugim na tym samym Panu Małe, ale zawsze do przodu. Co ciekawe wcześniej za kulkę podziękował, ale chyba nie umiał z niej korzystać. Unavit go dzisiaj wypuścił w maliny i złapałem na powrocie Także taki trochę niepisany ACS Dzięki @unavit! Pozdro Ekipa! Dnia 27-10-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Adik [A W] ________________________________________________ Krążownik 1.200 Okręt wojenny 440 _________________________________________ Obrońca Nyarlatho…

  • Chyba 14 ST solo. Znalezione na fali, obrońca podziękował za kulkę. Pozdro Ekipa! Dnia 25-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Adik [A W] ________________________________________________ Okręt wojenny 700 Pancernik 140 Krążownik 150 _________________________________________ Obrońca Nyarlathotep [aFRYTKI] ________________________________________________ Mały transporter 17 Duży transporter 34 Lekki myśliwiec 459 Ciężki myśliwiec 1 Krążownik 28 Okręt wojenny 120 Recykl…

  • W W [BOSS] vs. VorloN ~ 98.17%

    Adik - - Starcia Kalyke

    Post

    Cytat od farmer88: „No takie szo to ja rozumiem!!!! Cisnij cisnij bo wypada sie zemścić:P ” Wiesz co piszesz? Farmy się nie mszczą

  • Słabe RW, latasz na top 1k, polataj na coś większego Nie pozdrawiam

  • Heheheh Lamus ciut, ale co zrobisz, mam nadzieję, że przeniesie flotkę (albo jej resztki) w mój us gdzie przed chwilą zrobił kolonię "Agresorowi" Szo i oby wylądował znowu w naszych reckach

  • Kogo boli żeński narząd płciowy, że zgłasza takie starcia? Przyznać się raz, raz To samo mod który takie coś akceptuje żeby nie było offtopu - starcie mega, zysk mega, flotki fajne macie. BOSS trzeba jechać Chociaż chyba nie będzie kogo za chwilę bo mamy sygnały że ktoś chce do nas, ale parasola nie rozkłądamy, wolimy złomować wszystko co się rusza Pozdro pionki!

  • Recki, recki, pfff, bo to ważne Troche zebrane, troche zezłomowane czyli jest ok

  • Z dnia 17.10 więc jak najbardziej się liczy Pozdro od Olki dla fanów! Dnia 17-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Swawolna Ola [A W] ________________________________________________ Krążownik 300 _________________________________________ Obrońca Mordimer Madderdin [Shin] ________________________________________________ Mały transporter 3 Duży transporter 236 Lekki myśliwiec 598 Satelita słoneczny 16 Wyrzutnia rakiet 173 Lekkie działo laserowe 38 Ciężkie działo laser…

  • Graty! Dnia 19-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Swawolna Ola [A W] ________________________________________________ Ciężki myśliwiec 1 Okręt wojenny 176 Pancernik 39 _________________________________________ Obrońca qwed1995 [SoA] ________________________________________________ Krążownik 17 Okręt wojenny 107 Lekkie działo laserowe 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Swawolna Ola [A W] ________________________________________________ …