Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 418.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Jaki problem od dawna było wiadomo że klasy są źle zbilansowane uważałem odkrywce za najgorszą klasę i jej nie wybrałem moja strata bo jak sie jednak okazało jest najbardziej zyskowna bo ktoś wpadł na pomysł jak to wykorzystać .... I co teraz zaczną zmieniać balans jak już gracz wybrał klasę ?? a ktoś da graczom darmową zmianę klasy w ramach odszkodowania ?? no bo jak coś wybieram podpisuje umowę a tu chcesz żeby ktoś w trakcie zmienił umowę ?? jak mają zmieniać balans to ja chce darmową zmianę …

  • No Pirat chociaż raz zrobiłeś coś z porządnym zyskiem graty trochę wstyd że pod moim nosem ale podobno najciemniej pod latarnia ... Widać obrońca to jeszcze większa lama niż Ty :D:D:D zgodnie z zasada FS nie odebrany to FS zezłomowany mógł sie już nie ruszać z bunkra to by lepiej wyszedł ale i tak życzę mu SzO jak tu takie rzeczy to może i ja sie do niego przelecę

  • Rynek - dyskusje

    KAyto - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Aaaa jeśli o to chodzi to przepraszam źle zrozumiałem Odp brzmi tak śmiało można wydawać

  • Rynek - dyskusje

    KAyto - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od edes: „Na pewno koniec bo nie wiem czy kupować anty na opróżnienie stoczni czy czekać 3 lata ” Mam nadzieje że to sarkastyczne pytanie ?? Gra olała Cie ciepłym moczem a Ty pytasz czy już można im wpłacić nowe euro za ulepszenia

  • Szału to nie ma ale zawsze coś więc graty obrońca się wczoraj chyba pogubił w taktyce a może za dużo trunków było bo dziwne kocie ruchy wykonywał ale co ja tam wiem

  • Buhaha dużo z tematu nie zostało a były już 3-4 strony Wracając do tematu @GuenhvyWar graty starcia epickie z potężnym zyskiem lecimy dalej obrońcy SzO

  • E no co Ty taki Cienki Bolek miałeś mnie zezłomować nawet floty już nie budowałem ... No jak Ty odchodzisz to teraz ja będę musiał walczyć z wiatrakami od Latte ....

  • Rynek - dyskusje

    KAyto - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Przecież nie mam do Ciebie pretensji @ciap?? Temat do dyskusji wiec sobie dyskutuje i wylewam żale tyle chyba mi wolno no i oczywiście śmieje się z tego wszystkiego bo co mi zostało gram dla zabawy i nic się nie zmieniło ..

  • Rynek - dyskusje

    KAyto - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od ciap: „Cytat od KAyto: „Od i tyle krzyku było o nic u nas na UNI tylko 2 bany poszły i to na słabiutkich kontach widocznie nikt nie oszukiwał sami prawi ludzie grają .... ” Twoje uni zawsze grzeczne było. Wasza ex GO. PS. Możesz ticketa z prośbą o sprawdzenie kogoś wysłać. ” Ale że co że jak to nie łatwiej sprawdzić z góry do dołu wszystkich ze 100 ludzi gra wysłać do wszystkich komornika i niech się tłumaczą a jaka jest procedura jak mogę zapytać ? Ja kogoś zgłaszam wy mu każecie oddać…

  • Rynek - dyskusje

    KAyto - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Od i tyle krzyku było o nic u nas na UNI tylko 2 bany poszły i to na słabiutkich kontach widocznie nikt nie oszukiwał sami prawi ludzie grają ....

  • Rynek - dyskusje

    KAyto - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Art: „Problem został rozwiązany w wersji rc18. ” Prawda to bo boję się używać rynku nie chce mi się pisać kolejnych biletów ....??

  • Rynek - dyskusje

    KAyto - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Zapytam tylko ale po co cała ta dyskusja i wasze domniemania co by kto chciał a kto by czego nie chciał i co mają zrobić albo czego nie zrobić jak ciągle nie widziałem oficjalnej wersji tego co się stało .... ?? Jest jakaś oficjalna wersja już .... ??

  • Poważnie 112 Ci padło ?? Co Ty z policji czy od kogo ?? Dajesz nam jakieś znaki ?? Graty

  • Rynek - dyskusje

    KAyto - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Baju: „Wszyscy tylko o tych surowcach, a ja mam pytanie również z tematu Rynek, mianowicie jak sobie kupię od kogoś Gwiazdkę (lub takowych z 1000) jak wygląda odbiór tego zakupu gdy np. sprzedawca jest w 9 gali a ja w 5 ? zapakują na lawetę pod MT i za 4 godz jest u mnie czy będę czekać 2 tygodnie aż się dowlecze ? ” @Baju Ty tak na poważnie ?? przecież na rynku masz czas dostawy ?? Czyżbyś chciał kupić 1000 GS i mieć je za 4 h żeby zdarzyły przed nalotem 500 GS od kogoś kto na Ciebie l…

  • Rynek - dyskusje

    KAyto - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od VlClU: „Cytat od KAyto: „Cytat od VlClU: „Cytat od KAyto: „Ja tam codziennie wysyłam 1 ticketa nawet raz mi odpisali że znają błąd zastanawiam się tylko czy nie dostane bana za to że "prowokuję" działanie rynku do pushowania innych graczy bo ciągle ktoś dostaję za mój zakup 100 dexu po 200-400kk metki/krysi jeszcze nikt mi nie odpisał czy to karalne ?? Tak mi sie wydaję że Rynek powinien dostać bana za push chyba że jest TOP 1 wtedy może każdemu rozdawać surke i jest to legalne ktoś wie…

  • Rynek - dyskusje

    KAyto - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od VlClU: „Cytat od KAyto: „Ja tam codziennie wysyłam 1 ticketa nawet raz mi odpisali że znają błąd zastanawiam się tylko czy nie dostane bana za to że "prowokuję" działanie rynku do pushowania innych graczy bo ciągle ktoś dostaję za mój zakup 100 dexu po 200-400kk metki/krysi jeszcze nikt mi nie odpisał czy to karalne ?? Tak mi sie wydaję że Rynek powinien dostać bana za push chyba że jest TOP 1 wtedy może każdemu rozdawać surke i jest to legalne ktoś wie ile punktów ma Rynek bo nie mogę …

  • Rynek - dyskusje

    KAyto - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Ja tam codziennie wysyłam 1 ticketa nawet raz mi odpisali że znają błąd zastanawiam się tylko czy nie dostane bana za to że "prowokuję" działanie rynku do pushowania innych graczy bo ciągle ktoś dostaję za mój zakup 100 dexu po 200-400kk metki/krysi jeszcze nikt mi nie odpisał czy to karalne ?? Tak mi sie wydaję że Rynek powinien dostać bana za push chyba że jest TOP 1 wtedy może każdemu rozdawać surke i jest to legalne ktoś wie ile punktów ma Rynek bo nie mogę go znaleźć w statach ??

  • A ja się zastanawiałem kto sąsiada ubił graty

  • No 450kk to takie sobie ale 2kkk z framingu to już na bogato !! gwiazdka była łaskawa

  • No widzę na bogato i bez walki ... graty