Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 103.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Absynt - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od cichah2o: „czy może ktoś potwierdzić, że bonus dla górnika będzie wymagał dodatkowej energii? ” a skąd mamy to wiedzieć :P?

  • Cytat od Farnah: „Gratulacje akcji sojuszu lafnie siadlo topcie mi na latawce i czekam na wiecej ” ale Ty sie kazdemu przylizujesz x Akcelerator graty, od poczatku kibicuje Tobie na tym uni, niezle sie odbudowales juz. Tobie i sojusznikowi udanego przetopu a dla obroncy pakiecik :D!

  • Cytat od SyNdRoM: „Widze, ze zaczyna tu panowac taka atmosfera jak kiedys na Weznie, jak jeden sojusz zdominował uniwersum Po co tyle jadu haha. Graty @podglaznik, wal flote bo w porownaniu do Zgona cienko to wyglada Pozdro @Wodzirej @DrZgon i Famek ” nadal jest taka atmosfera xd wystarczy popatrzeć na jakiekolwiek ostatnie wieksze starcie

  • ciśniesz kemociku przetopu w flote, a obroncy za postawe BszO

  • Cytat od WWL: „leszcze latają po satelitach :), niestety wojna na tym nie polega ” Wojna to wojna, a co się do jej progu zalicza, to już kwestia walki o wygraną Cytat od Selene: „A czyj jest złom? Bo jeśli obrońcy to starcie będzie na korzyść ZS ” nawet jesli złom po stronie obrońcy, to i tak straty są 20 do 40 mln

  • Mi tam się podoba możliwość ekspansji galaktyki w celach zbierania PZ wysyłasz na noc stateczek, a on Ci zbiera darmowy kris z rozbitych sond

  • piękny czyścioch... graty, dawaj więcej tych owieczek bunkry czekają :p

  • Cytat od Farnah: „Abstyn po 1 nie siedzialem wcale w 5gali gdzie leciales.... Tylko w 6gali po 2 co boxik to juz za malo?? Graty starcia obroncy szoo ” Kto tutaj robił dochodzenie gdzie Ty siedzisz ? Mówiłem tylko gdzie miałeś aktywke

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Absynt - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Elkanen: „Cytat od Absynt: „Ja tam obstawiam, że im wyzsza temp planety, tym lepsze bonusy ku mecie, im niższa, tym lepsze bonusy dla dexu ( kris wyśrodkowamy ) ” Metalu i tak jest w nadmiarze i to wlasnie krisu brakuje najbardziej. Buduj kopalnie krisu albo rob badania to szybko sie o tym przekonasz. Chyba, ze taki bonus do wydobycia mety na cieplych pozycjach by GF moglo zarabiac na anty do wymiany u handlarza? ” Ostatnio ładnie handlarz daje przeliczniki przy wymianie mety : 3 : ~2 :…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Absynt - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Jeśli potrzebują energii, to czy pozycja 1 czy 12 ( zważywszy na pozyskiwanie energii z satek ), można energię nadrobić wspomnianymi satkami... więc jeśli już 1-3 miałoby coś dawać, to jedynie parametrem temperatury planety Ja tam obstawiam, że im wyzsza temp planety, tym lepsze bonusy ku mecie, im niższa, tym lepsze bonusy dla dexu ( kris wyśrodkowamy )

  • Cytat od ViZZioN: „Graty Absiu rosnij duzy wiekszy % bedzie Thor stracil juz zapal chyba jak dzwona od nas dostal teraz juz klika aby klikac oby gral jak najdluzej ” Nie robię floty jak zdążyłeś zauważyć czekam na ten update co przyniesie i wtedy zapadną decyzje... Cytat od kemoT: „Nie no zysk całkiem całkiem. Szybkimi stateczkami to i 150us mozna lecieć. Thorowi SzO ” Już Venomowi się żalilem, że za bardzo do Himalii się przyzwyczailem, to juz nie są loty w US 5 min i 50 US -> 15 min z użyciem …

  • Siemanko nawet i na pustyni widać można znaleźć ładną oazę... Thor widzę regularnie co parę miesięcy zaprasza na imprezkę do wodopoju, tym razem ja byłem pierwszym gościem Skan, minutki, lot przez 150 US ( a obok Chariska akta się paliła ) i boom Pozdrowionka dla Żonki Gumisiów, wszystkich aktywnych Weznowiczów no i Eko'wców z Himalii Dnia 11-09-2019 11:09:08 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Absynt [GUMISIE] ________________________________________________ Krążownik 50.000 Pancern…

  • graty, piekny wlot wspinaj sie i top na flote

  • lucky, 2x leciałem ze Zgonem i napisał mi od siebie, zawracaj coś jest nie tak Za to go szanuje, bo 2 tak wrąbał a mnie nie hehehe wolał sam mnie złapać na okienku niż takim lamerskim stylem

  • Lol ten człowiek musi chyba mieć rekord world w Doku kosmicznym Gratki, gdzie słać rakiety na ten bunkier :D?

  • Wynudzony skanami na tym uni, wszystko wybrakowane albo zaorane przez RECe... a tutaj taki bfsik z rana wyłapany, obrońcy SzO. Pozdrowionka dla żonki, sojuszu tutaj jak i na Wezn Dnia 23-08-2019 09:06:18 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jiren [Eko] ________________________________________________ Krążownik 7.744 Okręt wojenny 2.382 Pancernik 3.743 _________________________________________ Obrońca Rehvid [CAN] ________________________________________________ Mały transporter 44 Lek…

  • widze moje skany są na tyle upierdliwe, że napisałeś o nim w starciu graty ubicia, fart bfs Sojusznikowi SzO

  • Dziwnie siadło, wyskanowane, aktywka na planecie matce, która po dłuższym czasie znika -> LM nadal stoją. Więc jak tu nie skorzystać Pozdro dla Soja a obrońcy SzO, mała strata dla niego Dnia 13-08-2019 11:18:55 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jiren [Eko] ________________________________________________ Krążownik 7.574 Pancernik 1.675 _________________________________________ Obrońca Creazy ________________________________________________ Duży transporter 288 Lekki myśliwiec 49.62…

  • Bartek jest chłopcem na telefon, to inna bajka niz ufs xD regulamin tego nie uwzglednia? Graty, wkoncu moze usiadziesz na tronie #1 niewiele brak

  • pięknie siadło.... Zgłaszam do prokuratury, ten dex to perfidnie pushówka KNR.... przetopu na eko tradycyjnie