Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 809.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Eomures: „To chyba dużo kosztowało, Rav nie zbierałeś na auto? Gratki, Dawid zajęty, bo najpierw chce kafelki położyć, a potem położyć kres lewactwu. Odbudujesz ” Ja zbieram w sumie przyda się kolejne Graty jeszcze raz w sumie od dawna nie pilnowałem tej floty ,brak czasu zmęcznie itd... 93 tygodnie stocznia na moonie będzie naginać teraz (Rav nie ściągajcie mi tego moona niech robi na siebie ) Do nienaSTępnego wszystkim

  • Gruby zarobek gratuluje Pokonanemu Szo

  • Cytat od Leia: „Cytat od Why so Serious: „W drugi dzień eventu na 40 ekspów wpadły mi 3 przedmioty pioniera wysyłaliście? ” Wss nie, satelity słoneczne ” Ja do satek dorzucałem GS by szybciej leciały

  • Cytat od Muniekk: „wazne ze w statsach doo gory, inni sie smieja, ja rosne ” Tylko tyle Ci w życiu zostało Nic więcej tylko te cyfry Pasujesz do Virgo

  • Nalimko jestem Twoim Fanem Graty i ciśnij oszusta dalej

  • @I am back nie rozsyłał tylko kupował boostery za jak się okazało sklonowaną surę ..tu już nie chodzi o sam fakt tego że klonował surę ale o to jak się zachował/ zachowuje. Ciekaw jestem na ile kont jeszcze wysłał surowce bo o jednym to wiemy na 100%

  • Graty Nalimko!! Kolejny raz wyczułeś kiedy ten gagatek wsadza rękę do majtek Oby częściej!! Miłego przetopu

  • A co to się stało

    19dawid45 - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od czester: „Cytat od @Piciu: „Pl1 pozamiata to towarzystwo, niezależnie od przewagi punktowej i potencjału kont, które na dłuższą metę nic nie znaczą. Systematycznie, jednego po drugim. ” Jedynie co pl1 może pozamiatac to nam podwórko bo będzie miał wiele czasu grając ufsem ” Żebyś jeszcze te podwórko legalnie zrobił to wtedy mógłbyś się wypowiadać w ten deseń... Żenade robicie taką że wstyd nie tylko wśró Polskiej społeczności. Ale obecnie przekroczyliście granice żedany... to już nawet …

  • Fajny farming szkoda że na Chaosie ale co zrobić jak się zostawia takie gratisy na planecie to grzech nie dobić ... Tylko czyj to teraz błąd Terapii czy Wandeta ? Graty

  • Graty konkret zysk przy niskim jak na Ciebie nakładzie a i straty śmieszne... Pokonanemu SZo to tylko cyfry odrobisz w moment

  • A co to się stało

    19dawid45 - - DiD Virgo

    Post

    @el bosso siklent oszust pozostanie oszustem... muniek pozostanie munkiem... a nie wróć.... to to samo przecież.... Totalna parodia na tym Virgo a team tylko patrzy jak się robi z nich idiotów.... czy słusznie?? Oczywiście że tak... TEamie nic nie robicie a grę przecież znacie bo w nią gracie... 100-200-300 kk przyrostu dziennie to dla was normalka??? Pokażcie nam swoje przyrosty po 100-300 kk to uwierzę że to norma a jak nie to albo coś z tym zróbcie albo podajcie się do dymisji... Sam kilkukro…

  • Nalimko Graty masz u mnie Śląskie piwko za to starcie Nic mnie nie cieszy tak jak ubijanie tego oszusta . Przetopu i ponownej wizyty u tego mistrza rynku -klonowania itd

  • Proponuje zamknąć temat bo coraz więcej szamba się tu wylewa. TAk naprawdę zwycieżcami tego starcia są i AGresorzy i obrończyni i Angel też. Wszyscy ( no prawie wszyscy- nie grają Ci którzy sie obrazili) nadal gramy już bez spiny pomimo iż na tym uni to już GAme Over nastąpił dawno temu. A co do wylewania żalu z LSZ (tego jak było).. ostatnio stało się to normą i chyba czas to powstrzymać ... TAk jak RAven napisał przełom w LSZ był karty zostały odkryte potem porażka nastąpiła bo ciśnienie u nie…

  • Gratki Atakującym akcja fajna zysk jest efekt też NeFe tak jak Meksykaniec piszę powyżej (wstydliwy gad z niego ) jak masz chęci coś poklikać zapraszamy. U nas jest czysto @angelsin za tego posta stawiam Ci piwo

  • Leia jak to ja Ci po ambicji pojechałem?? kiedy gdzie?? Nie przypominam sobie Szo chłopaki stało się trudno odbudujemy ... zaczniemy od dzwona daj namiary wyślę na te 50 ss

  • Muniek Ty lepiej nie pisz o pl1... nie jesteś człowiekiem który może pisać o kimkolwiek... jesteś dnem... Wszędzie Cie pełno encyklopedio ogame... wszędzie... a jedynie gdzie powinieneś być to na permie .... tam się tylko nadajesz a no i psychiatryk.. ta gra to Twoje życie Co do Steka Ebra SZo... odbudujesz w moment Dla Adama gratulacje zysk kozacki straty żadne a i pewnie jakaś satysfakcja jest bo cel akurat od dawna brany pod uwagę Bawcie się dalej A co do Virgo... poszedł jakiś ruch na plus a…

  • A co to się stało

    19dawid45 - - DiD Virgo

    Post

    Powyższa tabelka pokazuje najuczciwszych graczy polskiego ogame 9,5kkk pkt nabite Kurcze a myślałem że to u mnie na Quantum są wybitni gracze w oklicach 1-3 kkk pkt których śledzę od lat i widze jak rosną dzięki ciężkiej pracy ale jednak się myliłem... kozaki to są na virgo... 6-10kkk pkt zrobić w rok to jest wyczyn oczywiście że uczciwie itd.... No K żart Virgo to porażka pusher na pusherze jeszcze mają nazwę sojka związaną z zawodem... PS Zostawcie moją Ciapkę

  • Cytat od pvo: „Wiadomo ze push tylko po co było te moony zdejmowac? A tak na serio to graty choć szkoda kolonizatora Ps gdzie sie podział sojusz obrońcy? ” Gratki akcji i Ataku choć szkoda że akurat na diakonie bo wporzo gośc i ma luźne podejście do gry Lop co do Twojego pytania to jeśli nie pamiętasz to przypomne : sojusz obroñcy przestał by© sojuszem obroñcy po wysłaniu 40k cm na Ciebie

  • Ładnie zarobiłeś Takich zysków na Eridanusie to nie miałeś.. Gratuluję Pokonanemu Szo

  • Graty starcia czapki z głów... Tyle PLNów zniszczyliście że aż głowa boli Pokonanemu Szo... zainwestował w te konto dużo może chociaż troche radości mu da