Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 355.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Właśnie o takie starcia mi chodziło:D jak widać te kilka dni obserwacji się opłaciły Gratki i więcej takich! obrońcy złoty medal w wioślarstwie

  • Że też ci się chce takie grosze wstawiać chyba trzeba zaczepić toadie żeby ustawił próg 30 000% bo tyle to można na szarakach znaleźć

  • Ciężko o rewanż na ufsowiczu kto by pomyślał że jak mu raz spadną moony to zakończy kariere na wezn gratki starcia i czekamy na więcej więcej więcej ! obi to taki drugi dex aby patrzeć jak skończy w takim sam sposób

  • Cytat od Bladeripper Returns: „Gratulacje, że Ci się chce szukać zamiast prostych 16 ” Pograł pare godzin odkrywcą, obcy go posiekali to wrócił do generała. Nie ma się co oszukiwać lecąc na gracza masz 100% kontroli nad lotem a robiąc ekspy żadnej. A tak z ciekawości za co paz dostal bana? rynek czy sprzedaż konta? i gratki starcia

  • Dobra przed chwilą miałem to samo, w statystykach pokazywało mi około 200k statków mniej niż puściłem na pzta (a jeszcze są śmieci na innych moonach), wrzuciłem do stoczni kilka sond, lmów i się to zaktualizowało tylko nie wiem dlaczego skoro w ciagu ostatnich 2 dni nie dospawałem/zdobyłem 200k czegokolwiek... no cóż 7.X nigdy nie przestanie nas zaskakiwać

  • Wliczałeś w to satelity i dt/mt z innych planet?

  • Cytat od krysteketsyrk: „Kratos dobrze wie że to ja "przytuliłem" Złom. Dobry gracz a Ty gdzie miałeś swoje jajeczka jak grywalem bez urlopu?, schowały się :d?Zero Rw z Twojej strony, nawet nie próbowałeś żadnych akcji a teraz płaczesz że gram urlopem ” Miałeś takie śmieci na swoim koncie że szkoda było gsów na ciebie a jak już ci coś tam urosło to zostałeś spalony ale upiekło ci się tylko dlatego że dzięki kochanym bugom nie działała falanga i grałeś do moment aż nam się bany nie skończył (to o…

  • Hehehe czyli zlomek albo smerfy, zlomek U nie mógł ściągnąć a rzeczywiście jeden smerf wczoraj skanował no to muszę cię zmartwić bo surowca nie odzyskasz gdyż ogame prędzej padnie niż mu jajeczka wykiełkują

  • Gratki starcia, czasem się zerkało na to konto bo często afczyło ale niestety zbyt daleko do lotu Czy złodziej złomu został zlokalizowany? 120k reca (na oko) mało kto tutaj ma więc nie powinieneś mieć żadnych problemów z wytypowaniem go

  • Dzięki @Krystian następnym razem jak ściągniesz U na pare minut możesz znowu zostawić taki pakiet a najlepiej ze 100x więcej xD Pozdro KNR! Dnia 31-05-2020 11:35:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dobrygracz [KNR] ________________________________________________ Pancernik 31.000 _________________________________________ Obrońca Bezgraniczna dal ________________________________________________ Mały transporter 22.000 Lekki myśliwiec 4.998 Krążownik 193 Recykler 30.000 Sonda szpieg…

  • Dobry, chętnie zakupię od ciebie cały deuter jaki posiadasz. Dla mnie nie ma znaczenia czy chcesz mix metal czy kryształ. Przelicznik do uzgodnienia w zależności od ilości. Pw w grze: Dobrygracz.

  • Cytat od Ojczyznoslaw: „Samo latanie jest kompletnie RNG ” W sumie nie trzeba nic więcej dodawać, wszelkie wyliczenia można sobie wsadzić w 4 litery. Jeden lata miesiąc ma jedną dziurę, znajomy właśnie miał 3 dziury w ciągu 3 dni no i niestety nie wytrzymał psychicznie Ogarnięci gracze którzy grają już wspominali, najlepiej wychodzą z tego wszystkie pance. @dexPL O problemach z paliwem to może mówić ojczyznoslaw a nie ktoś kto zaczyna grę. Gdybyś sam puszczał ekspy albo obracał sie w towarzystwi…

  • Cytat od silver88: „A jak to się stało, że CR7 spakowany, a w punkcikach ogólnych (i flotach) bez spadku? unknown.png unknown.png Ja tu tylko to zostawie... ” No nie gadaj że pierwszy raz widzisz jak sie komuś flota klonuje przy dużym starciu i sobie nią ucieka xD ta sama sytuacja co u absynta chłopaki mówią że tickety poszły a że są święta to sie pewnie troche poczeka

  • Widzę mnie nie ma to i większe ST bez tła wstawiacie Wiedziałem Cure że jak ci oddam konto to troche rozruszasz to uni ale nie ma się co oszukiwać Cr sam wydał na siebie wyrok. A pisaliśmy... a mówiłem że ogarnięty... że nie warto kraść taką ilość złomu, lepiej oddać i grać spokojnie... no to słabą zamianę zrobiłeś, ile tego było ze 2kkk? a straciłeś 130kkk i jedyne co ci zostaje to dok... Gratki starcia, widzę znalazłeś z chłopakami wspólny język co mnie cieszy Wesołych świąt !

  • Cytat od Fenrir: „Naczelni oszuści uniwersum tak bardzo się zarzekali, że kończą grać, ale jednak sklonowane floty za bardzo kuszą, co? ” zapytaj dexa on temat założył a i tak wracał 3-4 razy do grania on ci to wytłumaczy dlaczego tak sie dzieje bo ma w tym duze doświadczenie

  • Cytat od dexPL: „Każdy widzi, że kłamiesz - ale dla jasności: ” Zapytaj się swojego kolegi krystiana jakie ma zyski z ekspedycji, przed wrzuceniem urlopu czarna dupa, po ściągnięciu znowu czarna dupa i gdzie mają sie do tego twoje obliczenia? Kto tu kłamie? Proponuje napisać ticket na gracza czubulus bo inni trafiają na czarną dziurę bardzo często która eliminuje im zysk z ekspedycji natomiast gracz czubulus ewidentnie ma do tego jakieś haxy czity boty i kto wie co jeszcze

  • Nie ma i nie będzie. Kilka osób dla pokazówki dostało bany a reszta ma się cieszyć. Nie żebym to popierał ale jeżeli jesteś na bieżąco to po tym co ostatnio wyciekło, łamanie regulaminu przez team, sprzedawanie patentów na klonowanie floty, wątpię aby coś zaczęli działać w tym kierunku. Na Wezn zrobiliśmy prosty test, kilka kont się spuszowało, poszły tickety, bany dostały tylko wybrane konta na znak SGO (bo się nie lubimy), resztę team olał. Wśród tych kont były takie które klonowały surowiec n…

  • Floty najczęściej są dostępne w zależności od laga od kilku sekund do kilku-kilkunastu minut. Nie, nie potrafią niczego zrobić dobrze i nikt nie dostanie rekompensaty jak wtedy ktoś po nim wpadnie bo nie udowodnisz że nie mogłeś wysłać floty a oni w logach będą mieli że statki normalnie wylądowały a skoro wylądowały to możesz je wysłać.

  • Cytat od Wrum: „@Dobrygracz no nigdzie nie ma, zresztą większość banów jest na podstawie domysłów, a nie twardych dowodów - niestety. rzadko się zdarza aby słabszy gracz specjalnie się rozbijał o mocniejszego, a to zdecydowanie łatwiej ukarać. Operatorzy z miejsca zakładają, że jak byliście sojusznikami parę dni to macie super kontakt i jak jeden z Was odszedł z sojuszu, a potem dostał od drugiego złoma to była ustawka. Sam ofiarą tego typu "dedukcji" byłem, w odwołaniu napiszą Ci jedynie, że ba…

  • Cytat od Elkanen: „[mniam] Co do zlomowania bylego sojusznika to mozesz chyba od razu jak tylko wyskoczysz z soja Ty albo on. Zachowaj sobie tylko jakies info w postaci screena z dokladna data kiedy to juz nie byliscie sojusznikami. Bo liczy sie moment startu floty jesli dobrze kojarze. ” Dobra a który punkt regulaminu mówi że nie mogę złomować np. sojusznika/buddy ? I niestety tak nie jest, no chyba że sgo obsługujący mój ticket nie zna regulaminu